Waldemar Szkiela

This was published in the following publications on 23.08.2019:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
odszedłeś tak cicho ,tak nagle ...czekałam dzisiaj na jakiś znak od Ciebie ...milczysz a ja ...płaczę

Danuta Szkiela- Wójcicka


6yrs

Image chosen by user
Są chwile,które nigdy nie wrócą ale w mojej pamięci byłeś,jesteś i będziesz kochany mój braciszku

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Co zostało mi dzisiaj? wspomnienie,ten czas,te chwile To dużo,czy może niewiele ??...aż tyle,czy tylko tyle ???? Kochany mój braciszku nie mam odpowiedzi i nie znam odpowiedzi ...CISZA !!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Co zostało mi dzisiaj?? wspomnienie,ten czas,te chwile ….To dużo,czy może niewiele....aż tyle ,czy tylko tyle ….????!!!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Byłeś i nagle..... odszedłeś …..Byłeś i Ciebie ...nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Byłeś i nagle odszedłeś ….Byłeś i ….Ciebie nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
To już miesiąc odkąd Ciebie nie ma !!! Lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie Jest coś,co mrokom się opiera JEST PAMIEĆ!!! ONA NIGDY NIE UMIERa !!! Ciezko mi bardzo micięzko beż Ciebie braciszku

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
To juz miesiąc odkąd Ciebie nie ma ...Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie Jest coś,co mrokom się opiera.. jest pamięc o Tobie, A Ona nigdy nie umiera !!! Kochany mój braciszku tak bardzo bardzo brakuje mi Ciebie

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Jesteś nieustannie w moich myślach -smutno mi ,ogromnie mi smutno !!!! Nie wiem czy czas kiedykolwiek ukoi mój ból po stracie Ciebie !! Tęskniąca za Tobą siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Są chwile,które nie wrócą ale w pamięci będą wiecznie trwać !!! Cięzko mi mój kochany braciszku,bardzo mi ciężko !!! Nie mogę uporać się z tym bólem po stracie Ciebie !!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Myślę o Tobie,tęsknię za Tobą ,nie mogę poukładać sobie życia. Nie dajesz mi żadnego znaku- tak trudno mi w to uwierzyć tak trudno się z tym pogodzić!!!!!!!! Pozostająca w bólu Twoja siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Pozostawiłeś rozpacz,ból ,ogromny smutek kochany mój braciszku. Wskaz mi drogę jak zyc bez Ciebie,jak mysleć i co mysleć ? Nie potrafię ,nie potrafię sie pozbierać!!!

Danuta Szkiela- Wójcicka


6yrs

Image chosen by user
kolejny dzień bez Ciebie ….smutny

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Serce moje wciąż krwawi i nigdy juz nie przestanie -Twoja zrozpaczona siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Waldziu - odszedłeś i zostawiłeś mnie w bólu !! Pomóż mi jak dalej żyć ? Dlaczego Ty przede mną? DLACZEGO ???!!!!!!! Twoja kochająca Cię siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Dziura w moim sercu ma Twój kształt kochany braciszku - Zrozpaczona Twoja siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Dziura w moim sercu ma Twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje Pogrążona w rozpaczy Twoja siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Juz tyle dni minęło a mnie wciąż brakuje Ciebie.Nie potrafię z tym pogodzić ,nie umiem,,,, nie chcę !!!! Kochany mój braciszku -dlaczego Nas zostawiłeś??? To nie tak miało być ...nie brak !! Boże dlaczego ???

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Waldku spoczywaj w spokoju. W sercu Żal, Smutek, Tęsknota za Osobą miła, ciepłą, szczerą kochaną . Pozostały tylko wspomnienia za pięknym uśmiechem i otwartość do wszystkich . ŻEGNAJ ..... ANIA

Anna Moszyńska


6yrs

Image chosen by user
Zamknęły się kochane oczy,spoczęły pracowite dłonie,przestało bić najdroższe serce.Pozostawiłeś Nas w ogromnym bólu.Siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Zamknęły się kochane oczy,spoczęły pracowite dłonie.przestało bić najdroższe serce - Zostawiłes Nas w ogromnym bólu - siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Przez Twoją ogromną stratę -zmalał mi cały świat !!! Zrozpaczona siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Złote serce miałeś o wszystkich pamiętałeś,od życia dużo nie chciałeś i zawsze Nas kochałeś .Codzienne jesteś w moich myślach - siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Złote serce miałeś o wszystkich pamiętałeś ,od życia dużo nie chciałeś i zawsze Nas kochałeś. Jesteś i będziesz w codziennie w moich myślach -siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

End of content

No more pages to load