Waldemar Szkiela

This was published in the following publications on 23.08.2019:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
dzisiaj zadzwonibłys,...…..​​wierze,ze slesz mi zyczenia prosto z Nieba

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
ODSZEDŁES ...CHOCIAŻ NIE CHCIAŁEŚ......

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
….żeby łzy mogły wskrzeszać...……...​B​YŁBYŚ Z NAMI !!!!!

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
To nie by czas, to nie była ta pora...I zgasło słońce i kiedy jeszcze był dzien.Na wieczny sen. na cichy sen...Bądż ciepło otulony ,aby,s nie czuł ciężkich łez,co płyną tu po Tobie

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
SWIAT MÓJ ROZSYPAŁ SIĘ,SWIAT MÓJ JUZ NIE JEST I NIGDY NIE BĘDZIE TAKI SAM -CIĘŻKO MI ...

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Na to pożegnanie nie byłam gotowa,-wspomnienia o Tobie wywołują morze łez...

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
CZUJĘ BÓL,OGRONY ZAL I PRETENSJE DO LOSU !!! DLACZEGO WLA I NIE BOJĘ SIĘSNIE TY?? WŁASNIE TY !!! BYŁEŚ NAM POTRZEBNY !!! STANĘ KIEDYŚ PRZE BOGIEM I ...WYKRZYCZĘ MU, POWIEM CAŁA PRAWDĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!! I NIE BOJĘ SIĘ !!! NIECH MNIE UKARZE !!! ALE JA WIEM JEDNO TY NAM BYŁES POTRZEBNY MY WSZYSCY NIE FUNKCJONUJEMY BEZ CIEBIE !!! NIE POTRAFIMY SIE W TYM SWIECIE NIE...ISTNIEJEMY I JEST BARDZO CIEZKO !!!

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
NIE MA TAKICH SŁOW,KTÓRE ODDAŁYBY ŻAL JAKI CZUJĘ PO TWOJEJ ŚMIERCI I TAKICH,KTÓRE MOGŁYBY ,MNIE W TEJ CHWILI POCIESZYĆ

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Kto Ciebie poznał,ten pokochał Kto pokochał tęskni za Tobą

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Gdy smutek boli a słowa zbyt małe ,by rozpacz wypowiedzieć...​zost​ają tylko wspomnienia i łzy

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Co Ci mogę dać???? ŁZY ,MOJE CIERPIENIE,TĘSKNOTĘ.​​..

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Są wspomnienia,które nigdy nie znikną, Są rany,które się nigdy nie zabliżnią,Są ślady łez,które NIGDY NIE WYSCHNĄ !!!

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Nie mogę,nie potrafię i chcę pogodzić się z Twoim odejściem !!!! Mówią,że czas goi rany - ale to nieprawda !!! Ból w moim sercu jest tak ogromny,że rozpacz po Twojej stracie nigdy mnie nie opuści

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Co mogę Ci dzisiaj dać??? Pamięć i łzy,morze łez,które codziennie spływają mi z oczu

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Moje serce pękło na milion kawałków,nigdy już nigdy nie uda się go skleić !!! Wróci kiedyś do pierwotnego kształtu, kiedyś....kiedyś - Nikt nie wie kiedy!!! Ale wróci,wróci wtedy ,kiedy się ...SPOTKAMY mój kochany ,nigdy niezapomniany braciszku !!!

Danuta Wójcicka/Szkiela/


6yrs

Image chosen by user
Jest NOWY ROK, nowe pragnienia,nowe marzenia !!! Ja pragnę i marzę ,żebyś żył,był,...wrócił !!!!!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Serce moje rozleciało się na milion kawałków ,nie potrafię się podnieść !!! Spustoszenie ,głęboka rana nigdy się juz nie zabliźni !!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Najpiekniejsze chwile spędzone z Tobą wracają!!! Wracają w snach,marzeniach ,w tęsknocie .I będą szły w parze ze ...łzami !!! Mój ukochany braciszku -czas..czas nie go ran - próbuje przyzwyczaić ale ...nie mnie !!!!!!!!!!!!!!! Nie mnie !!!!!!!!!!!!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Pamiętam i opłakiwać będę ...bez Ciebie nic juz nie jest takie samo !!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Smutno mi,bardzo mi smutno ,mój kochany bracie !!! Jak się pogodzić,ze Ciebie już nie ma??? Nie da się po prostu się nie da !!! Mówią,ze czas leczy rany!!! Ale to nieprawda !! Z każdym dniem mój ból jest większy,nieustający,​​bolesny !!!!!!!

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
moje łzy nigdy nie wyschną...

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
czasami brakuje mi słow,zeby wyrazić mól ból

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Kochany braciszku dzieli nas czas,lecz kiedyś wszyscy razem znajdziemy się na szczycie góry !! Czekaj …….

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

Image chosen by user
Pusto i tęskno bez Ciebie

DANUTA WÓJCICKA


6yrs

End of content

No more pages to load