Julita Potracka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.09.2018
Express Bydgoski

Śpij Kochanie Snem Anioła
Tam Cię Zbudzić Nikt Nie Zdoła

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8.09.2018 r. odeszła od nas
nasza najukochańsza Córeczka i Siostra

ś+p

Julita Potracka

14 lat

Pogrzeb odbędzie się w dniu 14.09.2018 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnych przy ul. Wiślanej.

W smutku pogrążona

RodzinaProsimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Nie rozumiem czemu to zrobilas kuzynko ale gdybym mogla za ciebie umrzec zaslugujesz na zycie

xyz


1 r

Wciąż w to nie wierzę

X


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć julita bardzo za tobą tęsknię chcialabym być tam z tobą jest mi przykro ze nie mogłam ci pomóc a zasługiwałas na to bo bylas aniolem na tej ziemi pewnie teraz jest Ci tam lepiej nie cierpisz obserwujesz nas wszystkich tam z góry kocham cie ❤

xyz


4 l

Za równy miesiąc miałabyś 17. urodziny. To wszystko tak boli, a najbardziej to, że już nigdy cie nie przeproszę. Tak bardzo chciałabym umrzeć zamiast ciebie.. Chyba nigdy nie dam rady sobie wybaczyć tego, ze cie skrzywdziłam i nie przeprosiłam. A miałam na to tyle lat...

X


5 l

Wciąż o tobie myśle przepraszam za wszystko

M


5 l

To już 2 lata :( pomimo ze nie znałam cie osobiście słyszałam zawsze bardzo dużo dobrego na twój temat Spoczywaj w pokoju ;(

Anonim


5 l

Wszystkiego najlepszego Julita..

W


5 l

Przepraszam że piszę to dopiero teraz. Wiem, że już za późno na wszystko ale ja do dzisiaj pytam dlaczego.. Właśnie wracam od ciebie z cmentarza, mam nadzieję że inni też pamiętają.. Boli mnie to że gdyby nie to że wróciłam do ośrodka byłabym obok, pomogłabym.. Żałuję że nie naciskałam bardziej, nie weszłam dalej by Ci pomóc, oglądałam twoje ręce i nie mogłam zrobić nic, bo sama byłam siebie warta. Tylko Ty z nich wszystkich mnie wspierałas, mimo że młodsza to mądrzejsza od nich wszystkich. Jeszcze raz cie przepraszam, że nie dałam rady ci pomóc.. Kiedyś się spotkamy..

WA


5 l

Opiekuj się Piotrkiem kochana proszę... Trzymajcie się tam oboje

W


6 l

wierze że jesteś w dobrym miejscu, zaopiekuj się tam piotrkiem

k


6 l

Gdyby ktoś mnie zapytał czego najbardziej w życiu żałuję, bez wahania odpowiedziałabym, że nieprzeproszenia ciebie po dramie gdy miałyśmy 11 lat. Wtedy nasza przyjaźń się skończyła. To była moja wina. A teraz nie jestem w stanie nic zrobić.. Spóźnionego wszystkiego najlepszego kochana.

X


6 l

Wszystkiego najlepszego...mam nadzieję że tam Ci lepiej

W


6 l

wszystkiego najlepszego aniołku

k


6 l

dlaczego nie da się cofnąć czasu

k


6 l

dlaczego akurat ty.. tak nie powinno byc, powinnas zyc, kocham cie i przepraszam

k


6 l

juz zawsze bedziesz w mojej glowie, i nigdy o tobie nie zapomne, mówię, i zawsze bede mówić ludziom o Tobie jak o najlepszym co mnie spotkało

k


6 l

kochanie odeszlas o cale zycie za szybko, bylas jestes i zawsze bedziesz wyjatkowa. daj mi prosze jakis znak tam z gory

k


6 l

Chciałam się z tobą zamienić.. dla ciebie, dla innych i przy okazji dla siebie

X


6 l

jest ze mną coraz gorzej, obiecuje ci że niedługo się zobaczymy, chce z tobą porozmawiać, trzymaj się kochanie

k


6 l

Niedługo się spotkamy

K


6 l

Do tej pory nie mogę w to uwierzyć...myślę o tobie każdego dnia I mysle dlaczego akurat Ty...nigdy bym się nie spodziewała, mam nadzieję że tam ci lepiej

W


6 l

Jutro mija rok od tej tragedii, a ja mam wrażenie, jakbym dowiedziała sie o tym wczoraj. Znałam cie tylko jako małą dziewczynke i czuje jakby wlasnie ta mała urocza istota przeszla na drugi swiat. Wciąż pamiętam twój glos w słuchawce. Pamiętam też ten okropny płacz całej gromady ludzi na cmentarzu. Miałam wrażenie, ze nawet osoba prowadząca pogrzeb miała się zaraz rozpłakać..

X


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś moją cząstką w niebie, dzieli nas tylko czas.... 11 września 2019r o godzinie 18.00 w parafii pw. Świętego Maksymiliana Kolbego odbędzie się Msza Święta w Twojej intencji Aniołku... Tak bardzo za Tobą tęsknie Kochanie....

EP


6 l

Spij spokojnie

Cx


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia