Julita Potracka

This was published in the following publications on 13.09.2018:
Express Bydgoski

Śpij Kochanie Snem Anioła
Tam Cię Zbudzić Nikt Nie Zdoła

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8.09.2018 r. odeszła od nas
nasza najukochańsza Córeczka i Siostra

ś+p

Julita Potracka

14 lat

Pogrzeb odbędzie się w dniu 14.09.2018 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnych przy ul. Wiślanej.

W smutku pogrążona

RodzinaProsimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Nie rozumiem czemu to zrobilas kuzynko ale gdybym mogla za ciebie umrzec zaslugujesz na zycie

xyz


1yr

Wciąż w to nie wierzę

X


4yrs

Image chosen by user
Cześć julita bardzo za tobą tęsknię chcialabym być tam z tobą jest mi przykro ze nie mogłam ci pomóc a zasługiwałas na to bo bylas aniolem na tej ziemi pewnie teraz jest Ci tam lepiej nie cierpisz obserwujesz nas wszystkich tam z góry kocham cie ❤

xyz


4yrs

Za równy miesiąc miałabyś 17. urodziny. To wszystko tak boli, a najbardziej to, że już nigdy cie nie przeproszę. Tak bardzo chciałabym umrzeć zamiast ciebie.. Chyba nigdy nie dam rady sobie wybaczyć tego, ze cie skrzywdziłam i nie przeprosiłam. A miałam na to tyle lat...

X


5yrs

Wciąż o tobie myśle przepraszam za wszystko

M


5yrs

To już 2 lata :( pomimo ze nie znałam cie osobiście słyszałam zawsze bardzo dużo dobrego na twój temat Spoczywaj w pokoju ;(

Anonim


5yrs

Wszystkiego najlepszego Julita..

W


5yrs

Przepraszam że piszę to dopiero teraz. Wiem, że już za późno na wszystko ale ja do dzisiaj pytam dlaczego.. Właśnie wracam od ciebie z cmentarza, mam nadzieję że inni też pamiętają.. Boli mnie to że gdyby nie to że wróciłam do ośrodka byłabym obok, pomogłabym.. Żałuję że nie naciskałam bardziej, nie weszłam dalej by Ci pomóc, oglądałam twoje ręce i nie mogłam zrobić nic, bo sama byłam siebie warta. Tylko Ty z nich wszystkich mnie wspierałas, mimo że młodsza to mądrzejsza od nich wszystkich. Jeszcze raz cie przepraszam, że nie dałam rady ci pomóc.. Kiedyś się spotkamy..

WA


5yrs

Opiekuj się Piotrkiem kochana proszę... Trzymajcie się tam oboje

W


6yrs

wierze że jesteś w dobrym miejscu, zaopiekuj się tam piotrkiem

k


6yrs

Gdyby ktoś mnie zapytał czego najbardziej w życiu żałuję, bez wahania odpowiedziałabym, że nieprzeproszenia ciebie po dramie gdy miałyśmy 11 lat. Wtedy nasza przyjaźń się skończyła. To była moja wina. A teraz nie jestem w stanie nic zrobić.. Spóźnionego wszystkiego najlepszego kochana.

X


6yrs

Wszystkiego najlepszego...mam nadzieję że tam Ci lepiej

W


6yrs

wszystkiego najlepszego aniołku

k


6yrs

dlaczego nie da się cofnąć czasu

k


6yrs

dlaczego akurat ty.. tak nie powinno byc, powinnas zyc, kocham cie i przepraszam

k


6yrs

juz zawsze bedziesz w mojej glowie, i nigdy o tobie nie zapomne, mówię, i zawsze bede mówić ludziom o Tobie jak o najlepszym co mnie spotkało

k


6yrs

kochanie odeszlas o cale zycie za szybko, bylas jestes i zawsze bedziesz wyjatkowa. daj mi prosze jakis znak tam z gory

k


6yrs

Chciałam się z tobą zamienić.. dla ciebie, dla innych i przy okazji dla siebie

X


6yrs

jest ze mną coraz gorzej, obiecuje ci że niedługo się zobaczymy, chce z tobą porozmawiać, trzymaj się kochanie

k


6yrs

Niedługo się spotkamy

K


6yrs

Do tej pory nie mogę w to uwierzyć...myślę o tobie każdego dnia I mysle dlaczego akurat Ty...nigdy bym się nie spodziewała, mam nadzieję że tam ci lepiej

W


6yrs

Jutro mija rok od tej tragedii, a ja mam wrażenie, jakbym dowiedziała sie o tym wczoraj. Znałam cie tylko jako małą dziewczynke i czuje jakby wlasnie ta mała urocza istota przeszla na drugi swiat. Wciąż pamiętam twój glos w słuchawce. Pamiętam też ten okropny płacz całej gromady ludzi na cmentarzu. Miałam wrażenie, ze nawet osoba prowadząca pogrzeb miała się zaraz rozpłakać..

X


6yrs

Image chosen by user
Jesteś moją cząstką w niebie, dzieli nas tylko czas.... 11 września 2019r o godzinie 18.00 w parafii pw. Świętego Maksymiliana Kolbego odbędzie się Msza Święta w Twojej intencji Aniołku... Tak bardzo za Tobą tęsknie Kochanie....

EP


6yrs

Spij spokojnie

Cx


7yrs

End of content

No more pages to load