Julita Potracka

This was published in the following publications on 13.09.2018:
Express Bydgoski

Śpij Kochanie Snem Anioła
Tam Cię Zbudzić Nikt Nie Zdoła

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8.09.2018 r. odeszła od nas
nasza najukochańsza Córeczka i Siostra

ś+p

Julita Potracka

14 lat

Pogrzeb odbędzie się w dniu 14.09.2018 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnych przy ul. Wiślanej.

W smutku pogrążona

RodzinaProsimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Tak bardzo chciałabym żebyś żyła, cieszyła się życiem i była szczęśliwa Bylas, jesteś i zawsze będziesz wyjątkowa Trzymaj się aniołku

Xx


7yrs

Trzymaj się tam aniołku.. ❤️

Xx


7yrs

Wszystkiego najlepszego kochana

K


7yrs

Nie moge się pogodzić z tym ze odeszłaś... Znalam cie praktycznie od zawsze bo chodziłyśmy do tej samej szkoły, byłaś moim wzorem do nasladowania zawsze chciałam być taka jak ty byłaś moim autorytetem, byłaś jak starsza siostra naprawdę nie wierze w to ze ciebie tutaj nie ma ze mną... tyle miałam ci jeszcze do opowiedzenia. Do zobaczenia niedługo

XX


7yrs

Droga julitko, daj proszę znać jeśli po śmierci istnieje jakiś świat i czy jest tam lepiej. Z chęcią do ciebie dołączę, mam dość tego wszystkiego.

X


7yrs

Brakuje nam Ciebie :(((

M.


7yrs

Ostatnio znalazłam kartkę urodzinową, którą zrobiłaś dla mnie, gdy miałyśmy 9 lat. Byłaś wspaniała. Przepraszam, że zniszczyłam naszą przyjaźń tyle lat temu..

X


7yrs

śpij spokojnie nigdy o tobie nie zapomnę

Olivia


7yrs

Bardzo mi ciebie brakuje od tamtego czasu :(((

MR


7yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju. Tęsknię ❤

K


7yrs

Image chosen by user
Nie mogę zapomnieć o Tobie tyle ile razem przeżyliśmy tych pięknych chwil razem nadal będę wspominać nasz związek bo to było najlepsze co mnie spotkało. Zawsze będziesz w moim sercu nigdy o Tobie nie zapomnę. Trzymaj się tam kochana [*]

Czesiński Kacper


7yrs

Strasznie mi ciebie brakuje. Choć od jakiegoś czasu nie miałyśmy dobrego kontaktu czuje, że tylko z tobą mogłabym porozmawiać. Byłaś wyjątkowa... niedługo się zobaczymy.

KM


7yrs

Będę wiecznie przy tobie tak jak obiecałem i jak chciałaś

Kacper Czesiński


7yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju

Jajko1234


7yrs

Mimo braku kontaktu od paru lat to wreszcie uświadomiłam sobie jak ważna dla mnie jesteś.Tyle naszych wspólnych wspomnień z dzieciństwa zamknęłaś w trumnie. Trzymaj się tam kochana. Może zobaczymy się niebawem [*]

X


7yrs

Image chosen by user
Niedługo się spotkamy Julitka

M


7yrs

Brakuje nam Cię, tęsknimy...zobaczymy się po drugiej stronie...

Administracja ANN


7yrs

Bardzo ale bardzo tęsknię Julitko dlaczego

B


7yrs

Image chosen by user
Tęsknię ❤️❤️

K


7yrs

Julitka dlaczego ?

Xxx


7yrs

Julita tęsknie [*] ❤️❤️

Ania Chmielewska


7yrs

<p>R.I.P Aniolku</p>

M.Q.


7yrs

Image chosen by user
<p>Chce żebyś tu była. Strasznie mi cię brakuje</p>

M


7yrs

Image chosen by user
<p>Tesknie Julitka..... Nadal nie moge w to uwierzyć</p>


7yrs

End of content

No more pages to load