Dominik Binert

This was published in the following publications on 01.02.2016:
Głos Wielkopolski

Rodzicom i najbliższej Rodzinie

wyrazy najgłębszego współczucia i żalu
z powodu tragicznej śmierci

Syna
Dominika Binerta

maturzysty VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Nie ma żadnych słów, którymi wyrazić można pociechę,
nie ma żadnej mądrości, która objaśniłaby sensy zdarzeń,
pozostaje jedynie milczenie.

Dominik, na zawsze uśmiechnięty, pozostanie w naszej pamięci.

Nauczyciele i uczniowie
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
"Niech staną zegary,​zamilkną telefony....​Nie potrzeba już gwiazd,​zgaście wszystkie do końca.​Zdejmijcie z nieba księżyc i rozmontujcie słońce.​Wylejcie z morza wodę,​odbierzcie drzewom cień.Teraz już nigdy na nic nie przydadzą się.........​"


9yrs

Image chosen by user
Nie ma Cię i już nigdy nie będzie... Wciąż jednak jesteś w naszych sercach i myślach.


9yrs

Image chosen by user
Jutro Wigilia pierwsza bez Ciebie. Jakie to smutne. Życzę Twoim rodzicom rodzinie, aby wystarczyło im sił żeby przetrwać ten bardzo bolesny dla nich czas


9yrs

Image chosen by user
Tak długo nie mogłam się tu dostać


9yrs

Image chosen by user
Przy wigilijnym stole w tym roku zabraknie Ciebie, ale na pewno będziesz w sercach. To będą smutne święta tak już jest jak nie ma kogoś kogo się bardzo kochało


9yrs

Image chosen by user
Badz w te swieta z nami,prosze.​..


9yrs

Image chosen by user
A


9yrs

Image chosen by user
nadal nie mogę uwierzyc..


9yrs

Image chosen by user
tylko tyle mogę..


9yrs

Image chosen by user
Nadeszła szara smutna jesian czas nostalgii ii rozmyślań i ciągle powraca to samo dlaczego właśnie Ty dlaczego dlaczego dlaczego ...........


9yrs

Image chosen by user
Tyle razy tu wchodze i wychodze bez slowa bo nia slow ,tore oddadza to co czuje i co chcialabym Ci powiedziec


9yrs

Image chosen by user
Tak bardzo nam Ciebie brakuje...To nie do uwierzenia, że zapalamy światełko na Twoim grobie


9yrs

Image chosen by user
Nie dziś miało być Twoje święto Dominiku,Nie dziś Śpij spokojnie


9yrs

Image chosen by user
zapale Ci swieczuszke.​Chociaz tyle mogę zrobic


9yrs

Image chosen by user
Giniu Dominik Ginius Kuzyn spoczywaj w pokoju. Braci Sie Nie Traci na zawsze


9yrs

Image chosen by user
Kuzyn


9yrs

Image chosen by user
Ty nie odszedłeś. Nadal jesteś i będziesz z nami. Zawsze. Wiemy, że nas słyszysz. Przyjaciele


9yrs

Image chosen by user
Ode mnie też.


9yrs

Image chosen by user
Swieczuszka dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Jutro zaczynalbys studia, smutne sa dni bez Ciebie tyle mialo sie jeszcze w Twoim zyciu wydarzyc:-(


9yrs

Image chosen by user
Śpij spokojnie Dominik


9yrs

Image chosen by user
Kolejny miesiąc i nic się nie zmienia..​nadal nie wierzę. .


9yrs

Image chosen by user
To takie niesprawiedl​iwe


9yrs

Image chosen by user
To takie niesprawiedl​iwe


9yrs

End of content

No more pages to load