Dominik Binert

This was published in the following publications on 01.02.2016:
Głos Wielkopolski

Rodzicom i najbliższej Rodzinie

wyrazy najgłębszego współczucia i żalu
z powodu tragicznej śmierci

Syna
Dominika Binerta

maturzysty VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Nie ma żadnych słów, którymi wyrazić można pociechę,
nie ma żadnej mądrości, która objaśniłaby sensy zdarzeń,
pozostaje jedynie milczenie.

Dominik, na zawsze uśmiechnięty, pozostanie w naszej pamięci.

Nauczyciele i uczniowie
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tyle czasu minęło a wciąż nie wierzymy...


9yrs

Image chosen by user
Tęsknimy...


9yrs

Image chosen by user
I ja zapale CI swieczuszke


9yrs

Image chosen by user
Zapalę Ci świeczuszkę.​...


9yrs

Image chosen by user
Czas pędzi nieubłaganie​, odliczamy miesiąc za miesiącem... Dziś już po raz siódmy... Tak bardzo tęsknimy...


9yrs

Image chosen by user
kolejny miesiąc..​nadal brak słów..to się nie dzieje naprawdę..


9yrs

Image chosen by user
Dlaczego? Zadajemy sobie to pytanie siódmy miesiąc... Los nie jest sprawiedliwy​.​..


9yrs

Image chosen by user
Trudno żyć w tym świecie mając świadomość, że Ty jesteś na tamtym.... Tęsknimy bardzo, coraz bardziej...


9yrs

Image chosen by user
Dziś Twoje imieniny, wszystkiego najlepszego


9yrs

Image chosen by user
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.​...


9yrs

Image chosen by user
Czasem potrzeba halasu ,aby docenic cisze,smutku ,aby docenic szczescie i braku czyjejs osoby ,aby docenic jej obecnosc.Nie ma na swiecie wiekszej prawdy niz ta


9yrs

Image chosen by user
Tak bardzo mi brakuje widoku Twojej twarzy, Twojego głosu i śmiechu, rozmów.. Mijające dni nie dają otuchy. Byłeś najcudowniej​szym człowiekiem, jakiego dane mi było poznać. Złote dusza. Tęsknimy wszyscy z drugiej strony nieba..


9yrs

Image chosen by user
Mam nadzieję, że gdzieś tam na nasz czekasz..


9yrs

Image chosen by user
Czas mija i nic się nie zmienia, bez Ciebie świat stracił barwy a życie sens....


9yrs

Image chosen by user
Pol roku mija ani uwierzyc ani sie pogodzic z tym


9yrs

Image chosen by user
Pół roku.....


9yrs

Image chosen by user
świat powinien zatrzymać się w miejscu..​nadal nie wierzę i chyba nigdy do końca nie uwierzę..


9yrs

Image chosen by user
Cokolwiek powiemy nic nie odda naszego zalu i tesknoty za Toba


9yrs

Image chosen by user
Nikt nigdy nie pogodzi się z Twoim odejściem więc wracaj...


9yrs

Image chosen by user
Kochajmy szanujmy doceniajmy..​. Zostaly tylko wspomnienia


9yrs

Image chosen by user
Wierzę, że tam gdzie trafiłeś jesteś szczęśliwy i patrzysz na nas z góry z uśmiechem na buziaczku


9yrs

Image chosen by user
Nie zapomnielism​y i nie zapomnimy


9yrs

Image chosen by user
kibicujemy z tobą...


9yrs

Image chosen by user
Gdzie jesteś?


9yrs

End of content

No more pages to load