Dominik Binert

This was published in the following publications on 01.02.2016:
Głos Wielkopolski

Rodzicom i najbliższej Rodzinie

wyrazy najgłębszego współczucia i żalu
z powodu tragicznej śmierci

Syna
Dominika Binerta

maturzysty VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Nie ma żadnych słów, którymi wyrazić można pociechę,
nie ma żadnej mądrości, która objaśniłaby sensy zdarzeń,
pozostaje jedynie milczenie.

Dominik, na zawsze uśmiechnięty, pozostanie w naszej pamięci.

Nauczyciele i uczniowie
VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Drugie święta Wielkiej nocy bez Ciebie twojego uśmiechu optymizmu. Młodzi ludzie powinni żyć cieszyć się każdym dniem, każda chwila. Nie powinni umierać nie tak wcześnie, nie tak młodo.


9yrs

Image chosen by user
A


9yrs

Image chosen by user
Już wiosną jakie to smutne że nie możesz też się nią cieszyć.. Niesprawiedl​iwe jest życie bardzo niesprawiedl​iwe. Śpij śpij snem spokojnym


9yrs

Image chosen by user
pamiętam..


9yrs

Image chosen by user
Śpij, śpij spokojnie.


9yrs

Image chosen by user
Nie umarł ten kto jest w pamięci żywych


9yrs

Image chosen by user
pamiętamy...​.


9yrs

Image chosen by user
I znów słoneczko zaczyna przegrzewać. I znów nadchodzi wiosna. Kolejna wiosna bez Ciebie, Twojego uśmiechu,​Twojego optymizmu. Życie jest okrutne zabiera tych,którzy powinni się nim cieszyć


9yrs

Image chosen by user
Tęsknimy....


9yrs

Image chosen by user
Dziś rok. Rano msza, później pogrzeb. A potem smutek i dluuuuga tęsknota


9yrs

Image chosen by user
Śpij spokojnie,​śpij


9yrs

Image chosen by user
To rok długi rok. Była myśl że to nie Ty, że to nie prawda, że wrócisz. Ale to jednak Ty , to jednak prawda,​jednak nie wrócisz. Pozostaje pamiętac, wspominać...​.....


9yrs

Image chosen by user
Do zobaczenia Dominik...


9yrs

Image chosen by user
Niby byłeś mi obcy, niby się nie znaliśmy, ale smutno mi że odszedłeś, smutno mi że tak nagle zgasło Twoje młode życie.Śpij spokojnie Dominiku


9yrs

Image chosen by user
Nie w tym miejscu powinniśmy Cię odwiedzać, nie w tym....


9yrs

Image chosen by user
Smutek niedowierzan​ie. Minęeło 12 miesięcy a ja pisząc to czuje jak gdyby minął zaledwie 1 dzień. Trzymaj sie mały


9yrs

Image chosen by user
Mija rok i nic się nie zmienia. Smutek, cierpienie, łzy, tęsknota....​..


9yrs

Image chosen by user
wielu z nas umarlo wraz z toba


9yrs

Image chosen by user
Niedługo rok. Straszne i niewiarygodn​e. A tyle miało się w Twoim życiu ciekawego wydarzyć


9yrs

Image chosen by user
Zawsze będziemy pamiętać o Tobie


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy


9yrs

Image chosen by user
styczeń już..nie do wiary..


9yrs

Image chosen by user
Pierwszy sylwester bez Ciebie.​Ciezko i zle


9yrs

Image chosen by user
Wierze Dominik,ze gdzis tam jestes rownie wesoly jak zawsze i ze jestes przy nas choc inaczej niz bysmy chcieli.Mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy


9yrs

End of content

No more pages to load