Barbara Burliga-Paluch

This was published in the following publications on 08.08.2015:
Dziennik Polski

Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki

BARBARY BURLIGI- PALUCH

która pracowała z nami w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym
im. Jana Pawła II przez ostatnie 20 lat - była to Jej pierwsza praca,
podjęta tuż po zakończeniu liceum medycznego.
Przez większość swojego życia zawodowego związana była
z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej (Intensywna Terapia),
w roku 2008 pełniła funkcję Zastępcy Pielęgniarki Oddziałowej
w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej,
a przez kolejne 3 lata (2009-2012) była Pielęgniarką Koordynującą tego oddziału.
W maju 2013 r. rozpoczęła pracę w Samodzielnej Pracowni Endoskopii.

Była zaangażowana w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
Zapamiętamy Ją jako osobę niezwykle ciepłą i życzliwą dla pacjentów i współpracowników.
Będzie nam Jej brakowało.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom

składamy
wyrazy szczerego żalu i współczucia.

Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego
im. Jana Pawła II

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Basiu wspominam Nasze wspólne lata mieszkając tak blisko siebie. Byłaś tak dobrym człowiekiem, tak ciepłym, Nasze dzieci bawiły się razem. Byłaś wspaniałą sąsiadka. Na zawsze zostaniesz w moim sercu, zawsze Cię wspominamy z synem. Brak słów, znów spotkamy się gdy będę palić świecę. Spoczywaj w spokoju.

Iza


4yrs

Szukałem Cię... Nie obierałaś telefonów. Znalazłem tutaj... Żal.

Wojciech Michał


7yrs

Image chosen by user
Basiu dziś twoje imieniny....


9yrs

Image chosen by user
BASIU....​SPOCZYWAJ W SPOKOJU....​PAMIĘTAM....


9yrs

Image chosen by user
Basiu.... już rok jak jak odeszłaś tak smutno bez CIEBIE spoczywaj w spokoku..


9yrs

Image chosen by user
Basiu to juź rok... nadal brak słów i pusto bez Ciebie. Adrian tak wyrósł, szkoda źe nie ma Cię przy nim. Tęsknimy. A.


9yrs

Image chosen by user
Basiu niedługo będzie już rocznica Twej śmierci, bardzo nam Ciebie brakuje.


9yrs

Image chosen by user
Basiu pamiętamy


10yrs

Image chosen by user
basiu jak jestem w krakowie to zawsze pamietam zeby zapalic znicz oraz w modlitwie opiekuj sie swoim synkiem spij w pokoju ela


10yrs

Image chosen by user
BASIU TAK SMUTNO BEZ CIEBIE zawsze zostaniesz w mojej pameci


10yrs

Image chosen by user
Basiu, tak pusto bez Ciebie, tak źle


10yrs

Image chosen by user
Basiu, zawsze będę pamiętać


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam


10yrs

Image chosen by user
Dziś Twoje imieniny. Zawsze będziesz w naszej pamięci.


10yrs

Image chosen by user
spoczywaj w pokoju basiu/////


10yrs

Image chosen by user
Wciąż nie wierzę, ciągle wydaje mi się, że zaraz Cię zobaczę... miałyśmy pogadać przy kawce


10yrs

Image chosen by user
pani basiu dzis twoje swieto odpoczywaj w pokoju


10yrs

Image chosen by user
Basiu tęsknimy za Tobą


10yrs

Image chosen by user
niech Dobry Bog przytuli Cié dddddo swego serca... Odpoczywaj w pokoju


10yrs

Image chosen by user
Zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci i sercach, jako Nasza sąsiadka, ktoś naprawdę bliski.. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..


10yrs

Image chosen by user
brakuje nam Basiu Ciebie


10yrs

Image chosen by user
nie można się ogarnąć łzy same cisną się do oczu zbyt wcześnie Basiu odeszłaś z tego świata


10yrs

Image chosen by user
spokojna cichutka rezolutna uśmiechnięta nasza NAJDROŻSZA Basieńka taka właśnie była i taką ją zapamiętamy


10yrs

Image chosen by user
Byłaś dobrym człowiekiem szkoda że tak krótko żyłaś


10yrs

End of content

No more pages to load