Barbara Burliga-Paluch
This was published in the following publications on 08.08.2015:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 08.08.2015:
Dziennik Polski
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki
BARBARY BURLIGI- PALUCH
która pracowała z nami w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym
im. Jana Pawła II przez ostatnie 20 lat - była to Jej pierwsza praca,
podjęta tuż po zakończeniu liceum medycznego.
Przez większość swojego życia zawodowego związana była
z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej (Intensywna Terapia),
w roku 2008 pełniła funkcję Zastępcy Pielęgniarki Oddziałowej
w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej,
a przez kolejne 3 lata (2009-2012) była Pielęgniarką Koordynującą tego oddziału.
W maju 2013 r. rozpoczęła pracę w Samodzielnej Pracowni Endoskopii.
Była zaangażowana w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
Zapamiętamy Ją jako osobę niezwykle ciepłą i życzliwą dla pacjentów i współpracowników.
Będzie nam Jej brakowało.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
składamy
wyrazy szczerego żalu i współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego
im. Jana Pawła II
End of content
No more pages to load
Iza
4yrs
Wojciech Michał
7yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs
10yrs