Barbara Burliga-Paluch

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.08.2015
Dziennik Polski

Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki

BARBARY BURLIGI- PALUCH

która pracowała z nami w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym
im. Jana Pawła II przez ostatnie 20 lat - była to Jej pierwsza praca,
podjęta tuż po zakończeniu liceum medycznego.
Przez większość swojego życia zawodowego związana była
z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej (Intensywna Terapia),
w roku 2008 pełniła funkcję Zastępcy Pielęgniarki Oddziałowej
w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej,
a przez kolejne 3 lata (2009-2012) była Pielęgniarką Koordynującą tego oddziału.
W maju 2013 r. rozpoczęła pracę w Samodzielnej Pracowni Endoskopii.

Była zaangażowana w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
Zapamiętamy Ją jako osobę niezwykle ciepłą i życzliwą dla pacjentów i współpracowników.
Będzie nam Jej brakowało.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom

składamy
wyrazy szczerego żalu i współczucia.

Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego
im. Jana Pawła II

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu wspominam Nasze wspólne lata mieszkając tak blisko siebie. Byłaś tak dobrym człowiekiem, tak ciepłym, Nasze dzieci bawiły się razem. Byłaś wspaniałą sąsiadka. Na zawsze zostaniesz w moim sercu, zawsze Cię wspominamy z synem. Brak słów, znów spotkamy się gdy będę palić świecę. Spoczywaj w spokoju.

Iza


4 l

Szukałem Cię... Nie obierałaś telefonów. Znalazłem tutaj... Żal.

Wojciech Michał


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu dziś twoje imieniny....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BASIU....​SPOCZYWAJ W SPOKOJU....​PAMIĘTAM....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu.... już rok jak jak odeszłaś tak smutno bez CIEBIE spoczywaj w spokoku..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu to juź rok... nadal brak słów i pusto bez Ciebie. Adrian tak wyrósł, szkoda źe nie ma Cię przy nim. Tęsknimy. A.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu niedługo będzie już rocznica Twej śmierci, bardzo nam Ciebie brakuje.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu pamiętamy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
basiu jak jestem w krakowie to zawsze pamietam zeby zapalic znicz oraz w modlitwie opiekuj sie swoim synkiem spij w pokoju ela


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BASIU TAK SMUTNO BEZ CIEBIE zawsze zostaniesz w mojej pameci


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu, tak pusto bez Ciebie, tak źle


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu, zawsze będę pamiętać


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś Twoje imieniny. Zawsze będziesz w naszej pamięci.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
spoczywaj w pokoju basiu/////


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie wierzę, ciągle wydaje mi się, że zaraz Cię zobaczę... miałyśmy pogadać przy kawce


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pani basiu dzis twoje swieto odpoczywaj w pokoju


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basiu tęsknimy za Tobą


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
niech Dobry Bog przytuli Cié dddddo swego serca... Odpoczywaj w pokoju


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci i sercach, jako Nasza sąsiadka, ktoś naprawdę bliski.. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
brakuje nam Basiu Ciebie


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nie można się ogarnąć łzy same cisną się do oczu zbyt wcześnie Basiu odeszłaś z tego świata


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
spokojna cichutka rezolutna uśmiechnięta nasza NAJDROŻSZA Basieńka taka właśnie była i taką ją zapamiętamy


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłaś dobrym człowiekiem szkoda że tak krótko żyłaś


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia