Barbara Burliga-Paluch
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.08.2015
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.08.2015
Dziennik Polski
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki
BARBARY BURLIGI- PALUCH
która pracowała z nami w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym
im. Jana Pawła II przez ostatnie 20 lat - była to Jej pierwsza praca,
podjęta tuż po zakończeniu liceum medycznego.
Przez większość swojego życia zawodowego związana była
z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej (Intensywna Terapia),
w roku 2008 pełniła funkcję Zastępcy Pielęgniarki Oddziałowej
w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej,
a przez kolejne 3 lata (2009-2012) była Pielęgniarką Koordynującą tego oddziału.
W maju 2013 r. rozpoczęła pracę w Samodzielnej Pracowni Endoskopii.
Była zaangażowana w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
Zapamiętamy Ją jako osobę niezwykle ciepłą i życzliwą dla pacjentów i współpracowników.
Będzie nam Jej brakowało.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
składamy
wyrazy szczerego żalu i współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego
im. Jana Pawła II
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Iza
4 l
Wojciech Michał
7 l
9 l
9 l
9 l
9 l
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l
10 l