Barbara Burliga-Paluch

This was published in the following publications on 08.08.2015:
Dziennik Polski

Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki

BARBARY BURLIGI- PALUCH

która pracowała z nami w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym
im. Jana Pawła II przez ostatnie 20 lat - była to Jej pierwsza praca,
podjęta tuż po zakończeniu liceum medycznego.
Przez większość swojego życia zawodowego związana była
z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Klatki Piersiowej (Intensywna Terapia),
w roku 2008 pełniła funkcję Zastępcy Pielęgniarki Oddziałowej
w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pulmonologicznej,
a przez kolejne 3 lata (2009-2012) była Pielęgniarką Koordynującą tego oddziału.
W maju 2013 r. rozpoczęła pracę w Samodzielnej Pracowni Endoskopii.

Była zaangażowana w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.
Zapamiętamy Ją jako osobę niezwykle ciepłą i życzliwą dla pacjentów i współpracowników.
Będzie nam Jej brakowało.

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom

składamy
wyrazy szczerego żalu i współczucia.

Dyrekcja i Pracownicy
Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego
im. Jana Pawła II

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Panie Miłosierdzia świeć nad jej duszą Na zawsze pozostaniesz w moim sercu


10yrs

Image chosen by user
Na zawsze Basiu pozostaniesz w naszych sercach


10yrs

Image chosen by user
Basiu modlę się za Ciebie


10yrs

Image chosen by user
Basiu! Teraz Ci będzie tylko lepiej. Odpoczywaj w pokoju. Opiekuj się Synkiem. Tak trudno uwierzyć... Ewelina


10yrs

Image chosen by user
basiu odpoczywaj w pokoju na zawsze pozostaniesz w naszych sercach ela


10yrs

Image chosen by user
IZABELA FILAR


10yrs

Image chosen by user
Basiu trudno uwierzyć w to,że nie ma Cię z nami.....


10yrs

Image chosen by user
Byłaś, Jesteś i Pozostaniesz na Zawsze w naszych sercach... A teraz już odpoczywaj..​. Cicho... Sza....


10yrs

Image chosen by user
BASIU - teraz już wszystko będzie takie proste...​Śnij spokojnie... Asia z rodziną.


10yrs

Image chosen by user
ANETA LEPIARSKA


10yrs

Image chosen by user
Basiu- odpoczywaj w spokoju.....


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju.​Pamięć o Tobie pozostanie w naszych sercach na zawsze


10yrs

Image chosen by user
ŚPIJ JUŻ SPOKOJNIE I SŁODKO...I OPIEKUJ SIĘ SWOIM SYNEM...


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Amen


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie


10yrs

Image chosen by user
Najdroższa Basieńko wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie


10yrs

Image chosen by user
marta


10yrs

Image chosen by user
barbara


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju. Bartek Nawłoka


10yrs

End of content

No more pages to load