Anna Kulczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2015
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem "kocham" i "dziękuję", bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać... Aniu - pamiętam , kocham , tęsknie !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest tylko taki jeden dzień w roku gdzie przy mogiłach stoimy do zmroku. W złocie chryzantem przy blasku zniczy biegnących godzin nikt z nas nie liczy ........

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za chwile już znicze zabłysną I święto Tych którzy odeszli I przyjdziemy do nich my którzy odejdziemy..........​​....

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłabyś ciągle Anusiu wśród nas"...

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - to już 7 lat.................​​......... Pamiętam i zawsze będę pamiętać !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anka ..................

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci .................. Pamiętam !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - imieninowo z miłością !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu.........zawsze będę pamiętać !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anusiu - dla Ciebie to światełko !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - To bzdura, kiedy ktoś Ci mówi, że przyzwyczaisz się do braku pewnych osób w twoim życiu! Kiedy kogoś kochasz, to się nie przyzwyczajasz. Uczysz się jedynie żyć bez tej osoby. Z tęsknotą w sercu i głową pełną wspomnień.

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu - niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera nigdy”.

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anusiu , dla Ciebie to światełko !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Anula !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu moja kochana .....Zapłakał Anioł nad naszym smutkiem, bo w oczach zakwitły nam łzy, jak kwiaty wdzięczności za radość, za miłość, za wszystkie piękne dni..... , których tak mi brakuje kochana moja ............

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłaś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietam o Tobie !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - tak urodzinowo moja kochana !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - ciągle jesteś ,bo żyjesz naszych sercach !!!

j


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia