Anna Kulczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2015
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci .................. Pamiętam !

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Anula ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Anka -tęsknię , pamiętam !!!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu.

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - imieninowo dla Ciebie !!!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - to światełko dla Ciebie !

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu.........zawsze będę pamiętać !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - ty patrzysz , widzisz i wiesz , że trzeba ogromnego wsparcia i znowu będzie dobrze ! Ja wiem , że Ty też to wiesz !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - wiem ,że jesteś tam i widzisz jaka możesz być dumna ze swojej córki !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anusiu - są ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To bzdura, kiedy ktoś Ci mówi, że przyzwyczaisz się do braku pewnych osób w twoim życiu! Kiedy kogoś kochasz, to się nie przyzwyczajasz. Uczysz się jedynie żyć bez tej osoby. Z tęsknotą w sercu i głową pełną wspomnień. Anula - najlepszego !!! Ciesz się życiem wiecznym !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka -zgasłaś nam jak świecy płomyk ... Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostaje....... Bo zawsze myślami jestem przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie..... "Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Anula ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...

j


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia