Anna Kulczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2015
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Niczego bardziej nie pragnę na świecie od bycia nadal obok Ciebie

w


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze ! Anula !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera nigdy”.

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anusiu - są ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Był ktoś kogo nie zastąpi nikt! "

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłabyś ciągle Anusiu wśród nas"...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju

Kamila


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłaś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietam o Tobie !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anusiu - „Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”...........

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są Aniu ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu - niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu moja kochana .....Zapłakał Anioł nad naszym smutkiem, bo w oczach zakwitły nam łzy, jak kwiaty wdzięczności za radość, za miłość, za wszystkie piękne dni..... , których tak mi brakuje kochana moja!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anka to ten wieczór ......... pamiętny , otulony strachem a jednocześnie nadzieją ............... Kocham Cię bardzo ! Tęsknie i nigdy nie zapomnę !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - i stało się ! Miej go w swojej opiece ! Razem damy radę ! Czuwaj proszę nad swoim skarbem !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
In memoriam

M.K


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anusiu - dla Ciebie to światełko !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ludzie których się kocha i nosi się w sercu, tak naprawdę nigdy nie odchodzą...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ludzie których się kocha i nosi się w sercu, tak naprawdę nigdy nie odchodzą...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. Są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień...” Anulka - imieninowo dla Ciebie światełko pamięci !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze ! Anula !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłaś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietam o Tobie !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anuś niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia