Anna Kulczyk

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.10.2015
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula jutro Wielkanoc , świętuj moja kochana z bliskimi , którzy Cię otaczają ! Kocham Cię !

j


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anuś wczoraj były Twoje 50 urodziny !!! Kocham Cię bardzo , bardzo mocno !! Ciesz się życiem wiecznym ! Kiedyś się spotkamy !

j


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anka - jest już rok 2026 ............ To właśnie w tym roku byłaby i będzie Twoja pięćdziesiątka ! Czujesz to ? Jak ten czas szybko ucieka ......... Tęsknie bardzo za Tobą i naszymi spotkaniami, cały czas pamiętam i kocham !!!

j


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula niedawno minęło 10 lat od kiedy nie ma Ciebie z nami ................. Nie ma tak fizycznie bo cały czas jesteś w moich myślach , wspomnieniach oraz w moim sercu !

j


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu moja kochana ,tak bardzo mi Ciebie brakuje !

j


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - to ten dzień , to ta chwila ........... Możesz być dumna moja kochana !!!

j


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Anka -tęsknię , pamiętam !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - bardzo mi Ciebie brakuje ! Myślę , że Ty wiesz ale nikt nie chce powiedzieć mi wprost ... Kocham Cię moja kuzyneczko !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu w dniu Twoich 49 urodzin życzę Ci szczęścia tam gdzie jesteś !!! Kocham , pamiętam !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniu - dawno mnie tu nie było ale ja cały czas kocham , pamiętam i nigdy nie zapomnę !!! Jeszcze raz dziękuje Ci za wszystko !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci .................. Pamiętam !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem "kocham" i "dziękuję", bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać... Aniu - pamiętam , kocham , tęsknie !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - mój umysł nadal z Tobą rozmawia , moje serce wciąż tęskni za Tobą , moja dusza wie , że zaznałaś spokoju !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anuś - dzisiaj 23 sierpień ............. jeszcze dwa miesiące i będzie 9 lat jak Ciebie nie ma ............ Tak mi Ciebie brakuje ! Pamiętam , kocham !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka - tyle czasu mnie tu nie było ale Ty wiesz ,że jesteś za mną zawsze , w moim sercu , w moich myślach ! Nigdy Cię nie zapomnę !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - tęsknie !

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - są ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anulka -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anula - pamiętam i nigdy nie zapomnę !

j


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia