Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2014
Express Bydgoski

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija trzecia rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

śp. Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy Ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nie utuleni w rozpaczy Rodzice.

Plaża

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija trzecia rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

.

śp. Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy Ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nie utuleni w rozpaczy Rodzice

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego... Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija czwarta rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

śp.Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nieutuleni w rozpaczy Rodzice

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego... Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija czwarta rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

śp.Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nie utuleni w rozpaczy Rodzice

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspomnienie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Żegnaj bez uścisku dłoni i bez słowa. Nie martw się, cień smutku z czoła przegoń. W życiu ludzkim – śmierć to rzecz nie nowa, A i życie samo – nic nowego”


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już nie spotkam Cię w świecie na nowo, ale poślij o północnej porze, przez gwiazd światło, chociaż jedno słowo


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spotkanie w milczeniu :(


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

nic ze soba nie zabiorę


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

śmierć boli... żywych


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

3 rocznica - żal i modlitwa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ku pamięci!


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

czas uczy z żałobą żyć


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

czas uczy z żałobą żyć


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wspomnienie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

światełko pamięci


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia