Tomasz Homa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.02.2014
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Doris
12 l
Lucyna Radłowska
12 l
ewa
12 l
kozielscy
12 l
Danuta Rolik
12 l
Dziękuję za 2 synów
12 l
Tobie Doktorze ufałam
12 l
Dominika
12 l
Joanna
12 l
Anna Hernik
12 l
Dziękujemy
12 l
pacjentka Renata
12 l
ELŻBIETA
12 l
wdzięczna pacjętka
12 l
wdzięczna pacjętka
12 l
Dziękuję za wszystko, Ula
12 l
Wanda Guzowiako
12 l
Anna
12 l
Małgorzata
12 l
Wojciech Zabawa
12 l
Anna z Olenka i Karolinka
12 l
Dziękuje że mogę być mamą
12 l
Maria Lewandowska
12 l
Edyta i Zuzia
12 l