Zenon Jodłowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2014
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu , następne Święta Wielkanocne bez Ciebie za nami ...................​​Wspólnie wspominaliśmy Ciebie , kochanego tatkę i dziadka ! Tęsknimy !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - to już 106 miesięcy ....................​​..........Kocham , Pamiętam , Tęsknie !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...Tak bardzo brakuje mi dzisiaj Twojego buziaka !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko to już 105 miesięcy ....................​​........ Pamiętam i nigdy nie zapomnę, kocham i nigdy nie przestanę !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko chociaż dzień później to mimo wszystko ściskam Cię walentynkowo !!! Kocham Cię Tatusiu !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu , wczoraj był dzień Dziadka , mam nadzieję że Ty widzisz tam z góry jak my wszyscy tęsknimy i kochamy !! Cały czas tak samo , cały czas tak mocno !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko to już 104 miesiące .................... Tęsknię i to bardzo , kocham i to mocno !!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - czekałam ................ tak bardzo na Twojego buziaka , wiem że to niemożliwe ale nikt nie zabierze mi marzeń ! Kocham Cię bardzo Tatko !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - to już 2023r. - 9 lat jesteśmy bez Ciebie ....................​​.. Zgasłeś nam jak świecy płomyk ... Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostaje ...... Bo zawsze myślami jesteśmy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów.!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Tato ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...Choć jesteś nieobecny wśród nas, zawsze miejsce przy stole, będzie czekało na Ciebie . Kocham Cię Tatko !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - dzisiaj Twoje imieniny ....... Najlepszego Tatko !!! Kocham Cię bardzo !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - wczoraj minęły 103 miesiące jak nie ma Ciebie z nami !!!! Kocham , pamiętam , tęsknie !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - kocham , tęsknie , pamiętam !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko bardzo Cię kocham i noszę w moim sercu zawsze ! Przepraszam , że nie napisałam 17 listopada , że to już 102 miesiące ....................​​... Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..

j


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia