Zenon Jodłowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2014
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Znów kwiaty przyniosłam . Kwiaty na Twoje 80 urodziny ... Zapaliłam lampkę i posiedziałam na ławeczce. I rozmawiałam z Tobą przy zapalonej świeczce. I westchnęłam cicho szepcząc „Może Cię swoim bólem w ziemi otulę, Może Cię jasną nadzieją myśli moje ogrzeją. Tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej .............." Wszystkiego najlepszego mój kochany Tatusiu !!! Ciesz się życiem wiecznym!!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłbyś ciągle Tatusiu wśród nas"...

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem "kocham" i "dziękuję", bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać... Kocham Cię Tato !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest tylko taki jeden dzień w roku gdzie przy mogiłach stoimy do zmroku. W złocie chryzantem przy blasku zniczy biegnących godzin nikt z nas nie liczy .............

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za chwile już znicze zabłysną I święto Tych którzy odeszli I przyjdziemy do nich my którzy odejdziemy..........​​.

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 101 miesięcy............​​..............Pamię​ć jest droższa od słów !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Głęboka miłość panuje w naszych sercach tak długo, jak pamiętamy”.

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato - to już 100 miesięcy .................. Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko ..................

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko dzisiaj już 7 września , czas tak szybko ucieka.......... Ale i tak nie pozwala mi zapomnieć o rozmowach z Tobą , o dobrym słowie z Twoich ust , o sobotnich wieczorach ......... Kocham , tęsknie , pamiętam !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ....................​​...... bardzo mi Ciebie brakuje mój kochany !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 99 miesięcy ....................​​...... Kocham Cię Tato , wciąż tak samo , wciąż tak mocno !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są Tato ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - tęsknię za Tobą w myślach Cię tulę Tak bardzo próbuję pogodzić się z bólem ... Tak bardzo próbuję oddychać bez Ciebie Czy jest Ci tam dobrze? W tym pięknym niebie?

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiowi - z miłością !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 98 miesięcy ....................​​............. Kocham , pamiętam tęsknie !!!

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie Tatko to światełko !

j


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia