Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatko - wiem , że tam jesteś , że jest Ci dobrze , że czuwasz nad nami ..... Kocham Cię bardzo !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu i już wrzesień ... ten czas tak szybko ucieka ...... Kocham , tęsknie, pamiętam na zawsze !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 111 miesięcy............​​........... Kocham , Tęsknie , Pamiętam!!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 110 miesięcy ....................​​............. Bardzo Cię kocham !

j


2yrs

Image chosen by user
Hej Tatko - dzisiaj byłaby Wasza 58 rocznica ślubu ...... Najlepszego Tato ! Kiedyś się spotkamy to Cię wyściskam !!! Kocham Cię !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


2yrs

Image chosen by user
Tato, tatko ukochany .... Byłeś najwspanialszym Tatą na świecie. Chcę CI podziękować za to.... Wspierałeś mnie od urodzenia , A to nie jest bez znaczenia. Dziękuję Tobie że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś choć czasem sam nie miałeś , że wybaczałeś, choć czasami nie przepraszałam , że kochałeś, że mnie wychowałeś... za to kim jestem ... dziękuje za wszystko i że to wszystko Ci się udało.... Kocham Cię tatko ...

j


3yrs

Image chosen by user
Tęsknie ,kocham , pamiętam !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 109 miesięcy ………… Dzisiaj była specjalna modlitwa w samym Watykanie . Kocham Cię bardzo !!!

J


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - bardzo Cię kocham !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko ................... !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko , Kocham Cię !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 9 lat ............ 108 długich miesięcy ....... Czas wcale nie leczy ran , tylko trochę zasklepia i emocje pozwalają trzymać się w sobie .... Kocham Cię cały czas tak samo , cały czas tak mocno !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już jutro , ten dzień najsmutniejszy w moim życiu ! Zawsze będę Cię kochać !

j


3yrs

Image chosen by user
To ten dzień Tatko , i teraz już miało być tylko lepiej ................... Jak ciężko Tatusiu ! Kocham Cię !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu - tak bardzo chciałabym żeby było tak jak 9 lat temu.... Nie mogę się z tym pogodzić , że Ciebie już nie ma ! Kocham Cię Tatusiu !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu i znowu maj ........... i znowu ciężko ! Tęsknie , kocham , pamiętam !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko , czasami są takie chwile , że nie radzisz sobie sam ze sobą ...... Tęsknie !

j


3yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..

j


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 107 miesięcy ....................​​...... Bardzo Cię kocham !!!

j


3yrs

End of content

No more pages to load