Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Tato ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...Choć jesteś nieobecny wśród nas, zawsze miejsce przy stole, będzie czekało na Ciebie . Kocham Cię Tatko !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu w dniu Twoich imienin- najlepszego !!! Ciesz się życiem wiecznym !!! U nas na zawsze jesteś w naszych sercach , myślach , wspomnieniach ! Kocham Cię bardzo !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 115 miesięcy ................... Bardzo Cię kocham !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - cały czas tak samo tęsknie ! Kocham Cię bardzo !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


2yrs

Image chosen by user
-Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 114 miesięcy ……. Jak to dużo a wciąż mało żeby się pogodzić …. Kocham Cię Tatko !

J


2yrs

Image chosen by user
Tatko - rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją....... „Kiedyś… po tamtej stronie spotkamy się znów”

j


2yrs

Image chosen by user
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda......Dlatego nigdy nie odeszłeś.... Kocham Cię Tatko i w rocznicę Twoich 81 urodzin pragnę Ci powiedzieć - Ciesz się życiem wiecznym !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Kocham , pamiętam , tęsknie ....................​​!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to nie był czas , to nie była ta chwila, ale Bóg tak chciał. Chociaż minęło już sporo czasu to i tak trudno się z tym pogodzić ..... Kocham Cię !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Gdy mi Ciebie brakuje Tatko, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Bardzo chciałabym móc jeszcze raz Cię przytulić, pocałować.. usłyszeć.. poczuć...... Kocham Cię Tatko!

j


2yrs

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


2yrs

Image chosen by user
Za chwile już znicze zabłysną I święto Tych którzy odeszli I przyjdziemy do nich my którzy odejdziemy......... Kiedyś na pewno się spotkamy Tatko !

j


2yrs

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - kocham Cię bardzo !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - wczoraj minęło 113 miesięcy ...........​Przepras​zam , ale wiesz , że wczoraj był szczególny dzień ..... Bardzo Cię kocham !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - wiem ,że patrzysz na nas z góry i wiesz co się u nas dzieje .......ale nie wiem czy czujesz jak nam Ciebie brakuje ! Kocham !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to ja Twoja córka , która kocha Cię całym sercem i tęskni za Twoim uściskiem i nie tylko ... Wiem Tatko , że jesteś z nami cały czas ale trudno się pogodzić z tym , że już nie dostanę całusa i kilku słów na "pokrzepienie serc". Pamiętam !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 112 miesięcy ....................​​..... Kocham , tęsknie , pamiętam

j


2yrs

End of content

No more pages to load