Zenon Jodłowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2014
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 125 miesięcy ....................​​.. Pamiętam !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - mój umysł nadal z Tobą rozmawia , moje serce wciąż tęskni za Tobą , moja dusza wie , że zaznałeś spokoju !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - wiem ,że patrzysz na nas z góry i wiesz co się u nas dzieje .......ale nie wiem czy czujesz jak nam Ciebie brakuje ! Kocham !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - wrzesień tak szybko zleciał ......... Pamiętam , Kocham !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 124 miesiące............​​........... Tęsknie !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - cały czas tak samo tęsknie ! Kocham Cię bardzo !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - kocham Cię i to bardzo !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - życie pisze różne scenariusze i może tak powinno być ,ale tak trudno się do tego przekonać...........​​.... Gdybyś tylko mógł mnie przytulić to wszystko byłoby trochę lżejsze .......

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - moje serce dzisiaj krwawi i to mocno ..... Tak naprawdę tracę cząstkę siebie ... Nie myslałam że to mnie spotka ale nie mam żalu ..... tylko tak bardzo przyglądam się dzieciom i myślę że muszą dać radę !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochac Ciebie Tatusiu było łatwo zapomnieć - niemozliwe!.

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato - me serce krwawi ..........Nie możesz mi pomóc ale proszę czuwaj nade mną ! Kocham Cię !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 123 miesiące............​​........... Bardzo Cię kocham !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są oczy , które na nas już nigdy nie spojrzą ,Są usta , które do nas już nigdy nie przemówią - Pomimo wszystko są nadal z nami , w naszych sercach - KOCHANI !!! Kocham Cię Tatko !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć Tatko - trochę mnie nie było tu ale myślami zawsze o każdej porze , w każdej sekundzie ! Ty najlepiej wiesz Tatusiu ! Bardzo Cię kocham ! Żyj życiem wiecznym !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu to już 122 miesiące............​​...................​.​...........;(((

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - dzisiaj juz 11 lipca ........... Jak ten czas szybko leci ....... Tatusiu, niechaj zawsze będą przy Tobie radość, szczęście, życzliwość, dobroć, nadzieja i miłość . Kocham Cię !

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - wiem , że tam jesteś , że jest Ci dobrze , że czuwasz nad nami ..... Kocham Cię bardzo !!!

j


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko -przepraszam , był Dzień Ojca a ja nie wpisałam życzeń …….. Pamiętałam w modlitwie mój kochany , a Ty dobrze wiesz ze zawsze chce dla Ciebie tego samego ! Spoczywaj w spokoju , ciesz sie życiem wiecznym ! Kocham Cię bardzo !!!

J


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - to już 121 miesięcy ....................​​. Kocham Cię !!!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko - czas tak szybko leci................ Kocham , pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!

j


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia