Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatusiu - tak wczoraj minęło 120 miesięcy .................. 10 długich lat odkąd Ciebie nie ma tutaj fizycznie z nami , ale za to cały ten czas jesteś w naszych sercach , myslach , wspomnieniach .... Bardzo Cię kocham Tatko !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - czasami pomaga mi milczenie ........... Kocham Cię bardzo !!!

j


2yrs

Image chosen by user
A dzisiaj wieczorem przygotowywaliśmy się do jutrzejszej planowanej wizyty . Wszyscy byliśmy pozytywnie nastawieni .............. to tylko rutynowa kontrola ............

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko - 12 maj , potem 13,14- wizyta u lekarza i cios którego się nie spodziewaliśmy . Myślę , że Ty też nie .............To wszystko jakby było wczoraj ale niestety Ciebie już nie ma tyle lat . Tylko miłość do Ciebie pozwoliła mi udźwignąć ten ciężar . Kocham Cię mocno , bardzo tęsknię i nigdy nie zapomnę !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko i znowu maj ................ już 10 bez Ciebie ! Tatusiu - wiem ,że patrzysz na nas z góry i wiesz co się u nas dzieje .......ale nie wiem czy czujesz jak nam Ciebie brakuje !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - cały czas tak samo tęsknie ! Kocham Cię bardzo !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu kochany to już 119 miesięcy............​​..................​​Bardzo tęsknie !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko - to już kolejne święta bez Ciebie ............. Bardzo Cię kocham !

j


2yrs

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko to już 118 miesięcy............​​... Kocham cały czas tak samo , cały czas tak mocno!j

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - mój umysł nadal z Tobą rozmawia , moje serce wciąż tęskni za Tobą , moja dusza wie , że zaznałeś spokoju !

j


2yrs

Image chosen by user
Są oczy , które na nas już nigdy nie spojrzą ,Są usta , które do nas już nigdy nie przemówią - Pomimo wszystko są nadal z nami , w naszych sercach - KOCHANI !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - to już 117 miesięcy............​​.......... Kocham , pamiętam , tęsknie !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już luty ............ Następny rok , gdzie Cię nie ma ..... Tęsknie , Kocham , Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko - wiem , że tam jesteś , że jest Ci dobrze , że czuwasz nad nami ..... Kocham Cię bardzo !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu - Dziadku -czasami technologia zawodzi ale my zawsze pamiętamy i nigdy nie zapomnimy !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko ............... Kocham Cię !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 116 miesięcy ....................​​.... Kocham Cię cały czas tak samo , cały czas tak mocno !

j


2yrs

Image chosen by user
Tatko - gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze..... , że czuwasz nad nami .....

j


2yrs

End of content

No more pages to load