Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatko - czas tak szybko leci................ Kocham , pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu - czasami pomaga mi milczenie ........... Kocham Cię bardzo !!!

j


1yr

Image chosen by user
Tatko - wiem , że tam jesteś , że jest Ci dobrze , że czuwasz nad nami ..... Kocham Cię bardzo !!!

j


1yr

Image chosen by user
Tatko dzisiaj Dzień Dziadka , wiem że wnukowie Cię bardzo kochają i czują Twoją obecność gdzieś tam........ Byłeś dla nich znakomitym wzorcem ! Dziękuje!

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu , bardzo mi przykro ale pierwszy raz od 11 lat zapomniałam o 17 dniu miesiąca ......... To jednak nic nie zmienia bo ja cały czas kocham Cię tak samo , kocham Cię tak mocno , pamiętam i nigdy nie zapomnę ! To już 128 miesięcy ..........

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu - mój umysł nadal z Tobą rozmawia , moje serce wciąż tęskni za Tobą , moja dusza wie , że zaznałeś spokoju !

j


1yr

Image chosen by user
Tęsknie ...................

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


1yr

Image chosen by user
Tatko następny rok się kończy .......... Następny bez Ciebie , ale ból po stracie i tęsknota mocno dokuczają . Już nigdy nie będzie tak samo , już nigdy tu na Ziemi nie będziemy razem ..... Ale tam gdzieś spotkamy się znów i mocno Cię wyściskam . Bardzo Cię kocham !!!

j


1yr

Image chosen by user
"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Tato ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...Tatusiu , Wigilia już za nami . Oczywiście Ty też z nami byłeś ! Będziesz dzisiaj , jutro zawsze !!! Kocham Cię bardzo !

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu w dniu Twoich imienin życzę Ci wszystkiego co najlepsze ! Przesyłam uściski i dużo buziakow ! Kocham Cię bardzo!

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu to już 127 miesięcy............​​.Kocham , tęsknię , pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu - wiem ,że patrzysz na nas z góry i wiesz co się u nas dzieje .......ale nie wiem czy czujesz jak nam Ciebie brakuje ! Kocham !

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


1yr

Image chosen by user
Kochac Ciebie Tatusiu było łatwo zapomnieć - niemozliwe!.

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu to już 126 miesięcy ........ Kocham Cię bardzo !!!

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


1yr

Image chosen by user
Tatko - wczoraj były Twoje urodziny , nie zdążyłam tu napisać życzeń ........ Wszystkiego najlepszego mój kochany , Ciesz się życiem wiecznym !

j


1yr

Image chosen by user
Gdy mi Ciebie brakuje Tatko, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Bardzo chciałabym móc jeszcze raz Cię przytulić, pocałować.. usłyszeć.. poczuć...... Kocham Cię Tatko!

j


1yr

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


1yr

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy. Kocham Cię Tatko !!!

j


1yr

Image chosen by user
Tatko i dzisiaj znowu święto ......... i tak jak poprzednio wiemy że Ty jesteś z nami ! Wspominamy i tęsknimy !

j


1yr

Image chosen by user
Tatusiu , już przed nami Święto Zmarłych , następne mój kochany ..... Ale Ty przecież wciąż żyjesz w naszych sercach , myślach , wspomnieniach ! Kocham Cię bardzo !

j


1yr

Image chosen by user
Tatko ile się działo przez parę ostatnich dni ..... ale Ty przecież wiesz . Twój "Emilek" dał radę w swoje 40 urodziny , i tak nam Ciebie brakowało ............

j


1yr

End of content

No more pages to load