Zenon Jodłowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2014
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie Tatko to światełko !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - przepraszam , tyle dni się nie odzywałam ..... ale to był czas dla mamy ! Przecież Ty też wiesz , że ona tu z nami też potrzebuje czułości i zainteresowania . Ciebie mój kochany caly czas mam w sercu !

j


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - To ja, twoja córka. Tęsknię za tobą, wiesz? Odszedłeś z tego świata, ale nigdy nie pozwolę ci opuścić mojego serca. Bardzo Cię kocham !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 97 miesięcy............​​............. Kocham Cię Tatko !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko mój kochany , tak mi smutno .................. Wiem , że jutro też nie będzie lepiej ....... Kocham Cię bardzo !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko mój kochany , tak mi smutno .................. Wiem , że jutro też nie będzie lepiej ....... Kocham Cię bardzo !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są Tato ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię Tatko !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - dzisiaj Dzień Dziecka - czekam na znak ....................​​. Wiem , że jesteś z nami , tam wysoko i za to bardzo dziękuje !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ty też nie wiedziałeś …Tato, Że nadszedł już czas rozstania, Bo przecież byś nie mógł odejść, Tak nagle….bez pożegnania". Ta cisza , ten smutek , ta pustka .............. Tak mi Ciebie nadal brakuje !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 8 lat.................​​..Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu mój kochany , chociaż to już prawie 8 lat to wciąż tak samo boli ! Ten dzień , ten wieczór , te niespokojne zachowania ............. czy Ty chciałeś nam coś przekazać ? Tak bardzo bym chciała wiedzieć , usłyszeć , może pomóc ......... Kocham Cię !!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu ………. W ten dzień dałeś rade ! Miało być tylko lepiej………

J


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś ,że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - mówi się , że czas leczy rany, ale wcale tak nie jest . Czas tylko pozwala oswoić się z cierpieniem i zagnieżdża się na dnie duszy. Co prawda już tak nie boli , ból jest mniejszy , ale wystarczy jeden impuls , jedno małe uruchomienie zbioru wspomnień i znów wszystko powraca ....................​​..............Kocha​m Cię !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko mój kochany - tęsknie , pamiętam , kocham bardzo!!!

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
-Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko mój kochany to już 95 miesięcy ....................​​... Bardzo Cię kocham !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłbyś ciągle Tatusiu wśród nas"...

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE ... ZOSTAŁY ZAPISANE W NASZYCH SERDUSZKACH ... BĘDĄ TAM - DOPÓKI ONE BIĆ BĘDĄ

j


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatusiu - ciągle jesteś ,bo żyjesz waszych sercach !

j


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia