Tomasz Opala

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2014
Głos Wielkopolski

Z ogromnym smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali

wspaniałego Lekarza, Człowieka o wielkim sercu.

Rodzinę

proszę o przyjęcie wyrazów głębokiego współczucia.

Poseł do Parlamentu Europejskiego
Krystyna Łybacka

Plaża

Żegnamy Naszego Kochanego Szefa

Profesora Tomasza Opalę

Człowieka wielkiego serca, optymistę o niezwykłym poczuciu humoru.
Energiczny, pełen planów, w pełni oddany swojej pracy.
Nikomu nie odmówił pomocy, nawet gdy choroba odbierała mu siły.

Profesorze, zawsze będziemy pamiętać o Tobie.

Czesia, Sylwia, Kuba, Piotr

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali

Szlachetnego i życzliwego Człowieka,
Lekarza o wielkim sercu.

Rodzinie i Współpracownikom Pana Profesora

składam
wyrazy głębokiego współczucia.

Bożena Szydłowska
Poseł na Sejm RP

Ze smutkiem żegnamy

prof. dr. hab. n. med. Tomasza Opalę

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Rodzinie i Bliskim

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Pracownicy Kliniki Ginekologii I
i Pracowni Patofizjologii Szyjki Macicy
GPSK UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. zw. dra hab. n. med. Tomasza Opali

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu,
Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego
w latach 2003-2008.

Wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie i Bliskim

składają
Dyrekcja i pracownicy
Wielkopolskiego Centrum Onkologii

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego Dyrektora, Kolegi, Przyjaciela

Prof. Tomasza Opali

Żegnamy Go
pogrążeni w smutku, z poczuciem ogromnej straty

Zespół Kliniki Ginekologii Operacyjnej
szpitala przy ul. Polnej

„Vitae comes mors est”
/„Śmierć jest towarzyszką życia”/

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł na zawsze

Prof. dr hab. nauk med.
Tomasz Opala

Dyrektor
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,

Kierownik Katedry
Zdrowia Matki i Dziecka.

Wspaniały lekarz
Pogodny duchem
Szlachetny sercem
Żył z determinacją
Leczył z pasją

Rodzinie i Bliskim

serdeczne wyrazy współczucia
składają

Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu

Ut vivas, disce mori
(„Jeśli chcesz żyć, ucz się umierać”)

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł na zawsze

Prof. dr hab. nauk med.
Tomasz Opala

Dyrektor
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Kierownik Katedry Zdrowia Matki i Dziecka,
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003–2008,

Współtwórca Ogólnopolskiego Związku Pracodawców
Samodzielnych Publicznych Szpitali Klinicznych.

Wybitny lekarz.
Nauczyciel adeptów sztuki medycznej.
Utalentowany menedżer i organizator Służby Zdrowia.
Obdarzony niezmiennym poczuciem humoru Człowiek,
Przyjaciel, na którego zawsze można było liczyć.

Rodzinie i Bliskim

serdeczne wyrazy współczucia
składają

Zarząd i Członkowie
Wielkopolskiego Związku Zakładów Opieki Zdrowotnej
Organizacji Pracodawców

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy

prof. dr. hab. n. med. Tomasza Opalę

Człowieka o wielkim sercu i życzliwości.

Rodzinie Zmarłego

wyrazy głębokiego współczucia
składają

Kierownik i Pracownicy
Katedry i Zakładu Organizacji i Zarządzania w Opiece Zdrowotnej,
Wydziału Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

oraz Członkowie Polskiego Towarzystwa Nauk o Zdrowiu.

W dniu 28 listopada 2014 r. zmarł

prof. dr hab. Tomasz Opala

wieloletni Dyrektor Szpitala,
nasz wspaniały Przełożony, Kolega i Przyjaciel.
Pozostawił po sobie wielką pustkę.

Łączymy się w ogromnym żalu

z Rodziną i Bliskimi

Zespół
Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Z głębokim żalem żegnamy

Tomka Opalę

Tak trudno pogodzić się ze stratą naszego Przyjaciela,
Towarzysza wielu wspaniałych spotkań,
Człowieka zawsze otwartego na potrzeby innych...

Składamy wyrazy współczucia

Żonie Elżbiecie
i Najbliższym

Krystyna i Jacek Brązert

Z głębokim żalem żegnamy naszego
Przyjaciela i Kolegę

Ś + P
Tomasza Opalę

Koledzy
z Lions Club Poznań 1990

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Rodzinie i Bliskim

wyrazy głębokiego współczucia
składa

Dyrektor Naczelny
wraz z Zespołem Pracowników
SZOZ nad Matką i Dzieckiem
w Poznaniu

Z głębokim żalem żegnamy

Pana
prof. dr. hab. med.
Tomasza Opalę

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Serdeczne wyrazy współczucia

Najbliższym

składają

Dyrekcja i Pracownicy
Wielkopolskiego Centrum
Pulmonologii i Torakochirurgii
im. Eugenii i Janusza Zeylandów

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 listopada 2014 r. odszedł od nas
nasz ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

Ś+P
prof. Tomasz Opala

Pogrzeb odbędzie się 6 grudnia o godz. 12.30
na cmentarzu junikowskim.

W smutku pogrążona
Rodzina

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab.
Tomasza Opali

Najszczersze wyrazy współczucia

Rodzinie i Najbliższym

składają

Dyrekcja i Pracownicy
Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego

Przyjaciela.

Tomku,
na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

Elżuni i Dzieciom

składamy serdeczne wyrazy współczucia i szczerego bólu.

Iwona i Andrzej, Ewa i Ryszard, Ania i Grzegorz, Ewa i Jacek

Z wielkim żalem żegnamy naszego Dyrektora,

Pana prof. dr hab.
Tomasza Opalę

Człowieka oddanego swojej pracy, życzliwego pacjentom i personelowi.

Rodzinie Zmarłego

wyrazy współczucia składa

zespół lekarzy i pielęgniarek
z Kliniki Anestezjologii w Położnictwie i Ginekologii.

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Ś+P
Prof. dr. hab. Tomasza Opali

Oddanego Przyjaciela,
na którego pomoc i wsparcie mogliśmy zawsze liczyć.
Będzie nam bardzo brakowało Jego dobroci i życzliwości.

Elżbiecie i Dzieciom

wyrazy szczerego współczucia
składają

Maja i Krzysztof Drews
z Rodziną

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab. Tomasza Opali

Naszego wieloletniego Dyrektora, Kolegi i Przyjaciela,
wychowawcy wielu pokoleń studentów i lekarzy,
wybitnego lekarza i organizatora, prawego i życzliwego człowieka.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie i Najbliższym

wyrazy szczerego współczucia
składa

Zespół Kliniki Perinatologii i Chorób Kobiecych
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab. med.
Tomasza Opali

Wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie

składają

Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

28 listopada 2014 roku
odszedł od nas na wieczny dyżur
po nierównej walce z chorobą

Prof. medycyny Tomasz Opala

Wieloletni Dyrektor Szpitala Ginekologicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, „Polnej”

Zapamiętamy Go jako wspaniałego lekarza i otwartego, pogodnego człowieka.
Życzliwego dla wszystkich, nie tylko dla rodziny i przyjaciół.
Doskonałego kompana, o wielkim sercu, lwiej odwadze i dużym poczuciu humoru.
Kochał ludzi i życie, i potrafił się nimi cieszyć. Szkoda, że tak krótko...
Odszedł od nas Drogi Kolega i Przyjaciel.

Żonie Elżbiecie, Córkom i Synowi

składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Jurek i Mariola Więznowscy z Rodziną

Dlaczego ludzie mądrzy i dobrzy tak szybko odchodzą...

Tomek Opala

odszedł.

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia

Tobie Elżbieto
oraz wszystkim Bliskim

składają
Ewa i Krzysztof Olejniczakowie

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Profesora
Tomasza Opali

wybitnego lekarza,
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UMP,
uznanego specjalisty w ginekologii i położnictwie.

Pozostanie w naszej pamięci jako wielki lekarz i wspaniały człowiek.

Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Kierownicy Klinik Ortopedycznych
Szpitala im. W. Degi
prof. Marek Jóźwiak, prof. Jacek Kaczmarczyk,
prof. Jacek Kruczyński, prof. Leszek Romanowski

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 28 listopada 2014 roku zmarł

śp.
Prof. dr hab. med. Tomasz Opala

Był naszym Kolegą ze studiów i serdecznym Przyjacielem,
z którym spędzaliśmy niezapomniane wakacje.

Tomku,
dziękujemy Tobie za Twoją przyjaźń,
pozostaniesz w naszej serdecznej pamięci,
pustka po Twoim odejściu jest nie do zapełnienia…

Łączymy się duchowo z pogrążonymi w bólu

Najbliższymi Tomka

Ania i Witek Bieleńscy
z Andrzejem

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali

Rodzinie i Najbliższym

składamy
wyrazy szczerego współczucia.

Kierownik i Pracownicy
Katedry i Kliniki Onkologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Człowiek odchodzi, ale dobro,
które czynił, pozostaje na zawsze
„Non omnis moriar”

Z ogromnym smutkiem żegnamy
zmarłego w dniu 28 listopada 2014 roku
Naszego Wspaniałego Przyjaciela i Kolegę

prof. dra hab. Tomasza Opalę

chociaż trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto jeszcze mógłby być z nami

Wyrazy szczerego współczucia wraz ze słowami otuchy

Żonie Elżbiecie, Córkom, Synowi i Bliskim

Tomku,

wspomnienia wspólnych wakacji oraz niezliczonych chwil
spędzonych w Twoim towarzystwie pozostaną w naszej pamięci.

Tomku, będzie nam brakowało Twojego uśmiechu.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

Twoi Przyjaciele
Małgorzata i Piotr, Małgorzata i Paweł, Mariola i Mieczysław, Zofia i Stefan, Grażyna i Marek, Izabela i Łukasz, Krystyna i Stanisław

Z powodu śmierci

prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali

Rodzinie

składamy wyrazy głębokiego współczucia

Justyna, Piotr, Agnieszka Jasińscy

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość
o śmierci mojego Przyjaciela

Prof. dra hab. Tomasza Opali

wspaniałego Człowieka, wybitnego ginekologa,
doświadczonego nauczyciela akademickiego
oraz wieloletniego Kolegi Dyrektora.

Był Osobą chętnie i bezinteresownie służącą swoją radą i pomocą.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy współczucia
składa

Mariusz Kozierowski
Dyrektor Zarządu Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dra hab. n. med.
Tomasza Opali

wieloletniego dyrektora
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Rodzinie i Bliskim

składamy wyrazy szczerego współczucia

Rada Nadzorcza i Zarząd Phytopharm Klęka SA

Z głębokim smutkiem żegnamy
Naszego Kochanego Szefa

Profesora
Tomasza Opalę

Kierownika Katedry Zdrowia Matki i Dziecka

Człowieka o wielkim sercu, przyjaciela i przewodnika.
Jego nauki pozostaną na zawsze w naszych umysłach, a dobro w sercach.

Pracownicy
Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka i Zakładu Praktycznej Nauki Położnictwa
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 28 listopada 2014 r. zmarł

prof. zwyczajny dr hab. n. med.
Tomasz Opala

Dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
UM w Poznaniu.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego

głębokie wyrazy współczucia
składają

Zarząd i Pracownicy Centrum Medycznego HCP Sp. z o.o.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł z naszego grona

prof. zwyczajny dr hab. n. med.
Tomasz Opala

Kierownik Katedry Zdrowia Matki i Dziecka,
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003-2008,
Członek Senatu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Wielce zasłużony nauczyciel akademicki
i wychowawca wielu pokoleń studentów oraz kadry uniwersyteckiej.
Człowiek wielkiego serca i umysłu
na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłego

głębokie wyrazy współczucia
składają

Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów
Nauk o Zdrowiu, Lekarskiego I, II oraz Farmaceutycznego,
Dyrekcja i Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł z naszego grona

prof. zwyczajny dr hab. n. med.
Tomasz Opala

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003-2008.
Kierownik Katedry Zdrowia Matki i Dziecka.
Wielce zasłużony nauczyciel akademicki
i wychowawca wielu pokoleń studentów, lekarzy oraz kadry uniwersyteckiej.
Człowiek wielce życzliwy i szlachetny
na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Rodzinie Zmarłego

wyrazy głębokiego współczucia
składają

Dziekan i Prodziekani
oraz pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Ze smutkiem żegnamy prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opalę
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pracownicy NSZOZ "Medisana"

Z najgłębszym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali

profesora na Wydziale Medycznym
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu,

wieloletniego dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W Zmarłym straciliśmy znakomitego lekarza, wybitnego naukowca i dydaktyka,
a przede wszystkim wspaniałego Człowieka i Przyjaciela,
który z pasją oddawał się pracy jako wykonawca duchowego testamentu
i kontynuator dzieła swojego Mistrza prof. Tadeusza Pisarskiego.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Przyjaciółmi Zmarłego,
składając najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje.

Pogrążeni w smutku

Rektor, Senat
i Społeczność Akademicka Wydziału Medycznego
PWSZ w Kaliszu

Z głębokim smutkiem żegnamy
Wspaniałego Dyrektora i Człowieka

prof. dra hab. n. med.
Tomasza Opalę

Dobro pacjenta i pracowników było dla Niego najważniejsze,
a optymizm i energia drugą naturą.
Jego przedwczesne odejście pozostawiło pustkę w naszych sercach.

Wyrazy współczucia

Rodzinie Zmarłego

składają

Kierownictwo i Pracownicy Centralnego Laboratorium
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

śp.
prof. Tomasza Opali

wieloletniego Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Kierownika Katedry Zdrowia Matki i Dziecka,
Członka Senatu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
oraz Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003-2008.

Jego odejście to dla medycyny polskiej wielka strata.

Rodzinie i Bliskim

wyrazy współczucia i żalu
przekazuje

Jan Grabkowski
Starosta Poznański
z Zarządem Powiatu w Poznaniu

W dniu 28 listopada 2014 r. zmarł

śp.
Tomek Opala

Wspaniały Człowiek, Podróżnik.

To smutne.

Elżuniu, jesteśmy z Tobą.

Gosia i Tomek Mrozowie

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

profesora dr. hab. med.
Tomasza Opali

wybitnego lekarza i cenionego nauczyciela akademickiego,
niezawodnego Przyjaciela,
który przez całe życie kierował się wartościami prawego Człowieka,
tolerancją, dobrocią i życzliwością wobec ludzi.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Wyrazy szczerego współczucia

Rodzinie i Bliskim

składają pogrążeni w smutku

Anna i Marek Spaczyńscy,
Beata i Robert Spaczyńscy

Z głębokim smutkiem żegnamy

Prof. dra hab. med.
Tomasza Opalę

Zachowamy w naszej pamięci
pełnego pogody Człowieka i oddanego Przyjaciela.

Elżbiecie i Rodzinie

wyrazy współczucia składają

Przyjaciele i Sąsiedzi z Wilczego Młyna

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. Tomasza Opali

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Rodzinie Zmarłego

wyrazy szczerego współczucia
składa

Dyrekcja Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas nasz bliski Przyjaciel

Prof. dr hab. med.
Tomasz Opala

Był doskonałym lekarzem,
niezawodnym Przyjacielem i bliskim nam Człowiekiem.

Rodzinie Tomka

składamy z serca płynące kondolencje.

Pogrążeni w smutku
Przyjaciele z Med Clubu

Z ogromnym bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o przedwczesnej śmierci

Prof. dr. hab. Tomasza Opali

wieloletniego Dyrektora Naszego Szpitala.

Był cenionym lekarzem, obdarzonym niezwykłą intuicją i charyzmą,
menedżerem, wychowawcą wielu pokoleń studentów,
człowiekiem wielkiego serca.

Dobro pacjentów i Szpitala, którym kierował, zawsze było dla niego najważniejsze.
Pełen planów, optymizmu i energii do ostatnich dni.

Jego przedwczesne odejście pozostawiło pustkę w naszych sercach.

Żegnaj Dyrektorze…

Wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie Zmarłego

składają pogrążeni w smutku

Dyrekcja oraz pracownicy Szpitala

Z przykrością przyjęliśmy wiadomość,
iż 28 listopada 2014 r.
opuścił nas na zawsze

Prof. dr hab. Tomasz Opala

wybitny specjalista w ginekologii i położnictwie, nauczyciel akademicki,
wieloletni Dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Człowiek wielkiego serca, umysłu i czynu.

W żalu pogrążona

Rada Społeczna
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM
w Poznaniu

Dnia 28 listopada 2014 r. zmarł

prof. dr hab. med.
Tomasz Opala

dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Rodzinie i Współpracownikom
składam wyrazy głębokiego współczucia.

Filip Nowak
dyrektor Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dra hab.
Tomasza Opali

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Rodzinie i Bliskim

wyrazy współczucia składa

Dyrekcja Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia

Ze smutkiem żegnamy niezwykłego człowieka,
naszego dobrego i wieloletniego Przyjaciela

Śp.
Prof. dra hab. n. med.
Tomasza Opalę

Wyrazy współczucia składamy

Żonie Elżbiecie oraz Rodzinie

Hania i Mirek Bąkiewiczowie
Marysia i Jan Szambelańczykowie

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p.
Prof. dra hab.
Tomasza Opali

wspaniałego Lekarza, Człowieka o wielkim sercu.

Łączymy się w bólu
z Rodziną Zmarłego

Dyrekcja
Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie
Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie

Tomku,

to pożegnanie jest ogromnie smutne, zbyt wczesne.

Pozostaniesz w naszej pamięci i wspomnieniach.

Najbliższym
pana profesora Tomasza Opali

składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Koleżanki i Koledzy
z VI grupy studenckiej

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość
o przedwczesnej śmierci

prof. dra hab. Tomasza Opali

wybitnego specjalisty z dziedziny położnictwa i ginekologii,
wspaniałego lekarza i naukowca, wychowawcy wielu pokoleń ginekologów i położników,
Prezesa Zarządu Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Żegnamy naszego Kolegę i Przyjaciela

Cześć Jego pamięci!

Wyrazy współczucia

Najbliższym

składają

Zarząd i Koledzy
z Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje...

28 listopada 2014 r. odszedł od nas

prof. dr hab.
Tomasz Opala

wspaniały, życzliwy Przyjaciel,
pełen energii, żartu i spontaniczności.

Trudno uwierzyć w to, że już się nie zobaczymy
i choć Twoje życie przeminęło, w naszych sercach pozostaniesz.

Składamy serdeczne wyrazy współczucia

Rodzinie oraz wszystkim Bliskim
naszego przyjaciela.

Wojciech Olejniczak, Stanisław Wachowiak, Leszek Wenderski

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Naszego Dyrektora

prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opalę

Rodzinie i Najbliższym

najszczersze wyrazy współczucia.

Pracownicy
Kliniki Neonatologii i Kliniki Zakażeń Noworodka
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
UM w Poznaniu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr. hab.
Tomasza Opali

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”

Takim pozostaniesz w naszej pamięci, Dyrektorze.

Zespół Pracowni RTG
Szpitala Gin.-Poł., ul. Polna

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab. Tomasza Opali

„Nie liczy się wcale wspaniałość Twego działania,
ale miłość, jaką w to włożyłeś”

Za to wspaniałe serce łączymy się ze smutkiem

z Rodziną

Iwona i Kazimierz Rzymscy

Z głębokim smutkiem żegnamy

Pana
Prof. dr. hab. med.
Tomasza Opalę

Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego
w Poznaniu

Wspaniałego Lekarza
i naszego Przyjaciela

Rodzinie zmarłego Profesora
składamy wyrazy współczucia

Dyrekcja oraz Pracownicy Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego
Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM
w Poznaniu

Z głębokim smutkiem żegnamy

prof. dr. hab. n. med. Tomasza Opalę

Wybitnego lekarza, Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,

Wspaniałego Nauczyciela i Człowieka.

Rodzinie i Najbliższym

składamy
wyrazy głębokiego współczucia.

Zespół Katedry i Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś † p
Prof. dr. hab. med. Tomasza Opali

wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie

składają

Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

„Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje”

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 28 listopada 2014 r. zmarł

prof. dr hab. n. med.
Tomasz Opala

Wieloletni Dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Rodzinie oraz Najbliższym

wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu
składają

Wspólnicy, Współpracownicy i Pracownicy
Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski S.K.A.

„Są chwile, by działać, i takie,
kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los”
(Paulo Coelho)

Z wielkim żalem żegnamy

prof. dra hab. n. med. Tomasza Opalę

Przyjaciela, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Elu, łączymy się w bólu z Tobą i całą Rodziną.

Grażyna i Waldemar Szwarczyńscy z Izabellą i Patrycją

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żal i smutek nadal trwają

Lekarze


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
koleżanka ze szkoły


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

LJ


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Joanna Jańczak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A.H


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A.H


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wioletta Nowak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iza


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Natalia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia i Błażej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Basia i Błażej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena i Jerzy z Martą Adamcza


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Miecia Jurczyk


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Miecia Jurczyk


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena i Jerzy z Martą Adamcza


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hania i Gosia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Skrzypczak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Skrzypczak


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sabina Dyból


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

L.M


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa i Stefan


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr Bruszewski


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotr Bruszewski


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia