Stanisław Walczak

This was published in the following publications on 04.10.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 02.10.2014 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata, Teść i Dziadek

śp. Stanisław Walczak

lat 72

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 06.10.2014 r. o godz. 9.30 w kościele św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.

W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Świat bez Ciebie jest inny, brzydki, ponury i dziwny. I wszystko z trudnością mi przychodzi, do mojej głowy nic mi nie wchodzi… Tak bardzo mi tęskno za Tobą, byłeś mi najważniejsz​ą osobą .... Renia


8yrs

Image chosen by user
Serce boli... Serce płacze ....., że Cię więcej nie zobacze .... Renia


8yrs

Image chosen by user
W DNIU OJCA Chociaż z taką nadzieją otwieram te drzwi Myślę że to sen i znów tam zobaczę Cię Lecz po chwili me serce znów smutne jest, Bo w tym domu Nie ma już Ciebie TATA nikt już nie zobaczy w nim Cię.


9yrs

Image chosen by user
Renia


9yrs

Image chosen by user
W dniu imienin zapalam świeczkę, niebo płacze,bo nam Ciebie brakuje. Gosia


9yrs

Image chosen by user
Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą."....​Renia


9yrs

Image chosen by user
Renia


9yrs

Image chosen by user
PamiętamGosi​a


9yrs

Image chosen by user
Wszystko w świecie przemija powoli, To co nas łączy, cieszy i boli, Przemija radość, przemija cierpienie, Ale na zawsze zostaje wspomnienie.​... Renia


9yrs

Image chosen by user
Wartko płynie rzeka..... Cicho szumi las.... Tylko Ciebie nie ma wśród nas ...


9yrs

Image chosen by user
Stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki… Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki… Renia


9yrs

Image chosen by user
Smutne jest niebo bez słońca , Smutny jest ptak gdy pada , Smutne jest życie człowieka , Gdy bliskiej osoby przy nim brak ... Renia


9yrs

Image chosen by user
Za wcześnie odeszłaś od nas Z Tobą marzenia, sny Dla Ciebie miłość i kwiaty, Dla nas Tęsknota i łzy...Gosia


9yrs

Image chosen by user
Odszedł od nas lecz ciągle jest z nami...Renia


9yrs

Image chosen by user
Druga Rocznica .... Są wspomnienia , które nigdy nie znikną... Są rany , które nigdy się nie zabliźnią ... Są ślady łez , które nigdy nie wyschną .... Angelika z Mariuszem


9yrs

Image chosen by user
Znikłeś nam z oczu ale, nie z serc


9yrs

Image chosen by user
DRUGA ROCZNICA .. I cisza, .. I pustka.... I brak kogoś ..... Kto szedł wspólnym życiem ..... Wspólną drogą ... I wspomnienie .... I nadzieja, że kiedyś się spotkamy....​. na jednej z nieba dróg.. Módlmy się.... Tak chciał Bóg...


9yrs

Image chosen by user
" Umiera się nie po to, by przestać żyć, ale po to, by żyć inaczej "


9yrs

Image chosen by user
W pamięci zostają żywe obrazy a w sercu nadziei płomień chwile . które tak bardzo zatrzymać chciałabym..​.. Jak fale odpłynęły gdzieś w dal....


9yrs

Image chosen by user
,Jak wielki skarb kryje ten grób, wiem ja tylko dzieci i Bóg” ..... Renia


9yrs

Image chosen by user
Renia


9yrs

Image chosen by user
pamiętam-​gosia


10yrs

Image chosen by user
Choć często świeci słońce na błękitnym niebie Zgasł mego życia jasny promień słońca. Pośród nas już, nie ma ciebie… Pozostał smutek, rozpacz, tęsknota bez końca .....


10yrs

Image chosen by user
Mieć kogoś bliskiego i stracić to jak kupić szczęście i łzami zapłacić” Renia


10yrs

End of content

No more pages to load