Stanisław Walczak

This was published in the following publications on 04.10.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 02.10.2014 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata, Teść i Dziadek

śp. Stanisław Walczak

lat 72

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 06.10.2014 r. o godz. 9.30 w kościele św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.

W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
„Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.”.....​.Renia


10yrs

Image chosen by user
W dniu urodzin-„​Życie przemija, pamięć pozostanie”


10yrs

Image chosen by user
W dniu urodzin .... Za wcześnie odeszłaś od nas Z Tobą marzenia, sny Dla Ciebie miłość i kwiaty, Dla nas Tęsknota i łzy.


10yrs

Image chosen by user
Renia


10yrs

Image chosen by user
Renia


10yrs

Image chosen by user
Żyjecie w naszych sercach- Gosia ,Kaziu Angelika,​Mariusz,​Marcin


10yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko....


10yrs

Image chosen by user
Gosia


10yrs

Image chosen by user
Renia


10yrs

Image chosen by user
Wszystko na świecie prędko przeminie płomienie zgasną, woda przepłynie przeminie radość i to co boli czasy nieszczęścia i niedoli Minęło szczęście przyszło cierpienie a pozostało tylko wspomnienie.​...


10yrs

Image chosen by user
gosia


10yrs

Image chosen by user
Cicho płynie pieśń żałobna , łzy cisną się do oczu , nic się nie zmienia , tylko Ciebie ze mną nie ma ..... Renia


10yrs

Image chosen by user
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.


10yrs

Image chosen by user
Bóg cię powołał do Królestwa nieba, z Jego wolą pogodzić nam się trzeba.....​Renia


10yrs

Image chosen by user
Pierwsza Rocznica .... Zostawiłeś nam żal i tęsknotę, co spokojność mąci. Żyjesz jednak drogi dziadku w sercach naszych i pamięci." Angelika i Mariusz


10yrs

Image chosen by user
Znów trudno powstrzymać łzy, Mimo, ze minął już rok, Trudno otrząsnąć się z tego, Pogodzić się z tym, że nie ma Cię ... Pusto jest teraz , Ciągle odczuwam Twój brak, Kolejna łezka się w oku kręci, W pierwszą rocznicę Twojej śmierci


10yrs

Image chosen by user
W pierwszą rocznice od zony Reni


10yrs

Image chosen by user
<p>Pierwsza Rocznica</p> <p>Minął już rok, jak odszedłeś do Domu Pana,</p> <p>zamknęły się ukochane oczy,</p> <p>spoczęły pracowite ręce</p> <p>i przestało bić ukochane ,</p> <p>najdroższe Twoje serce.</p> <p>Czas mija, ból pozostał</p> <p>tęsknota i żal nie maleją.</p> <p>Zostaje tylko smutek i wspomnienie</p> <p>Choć odeszłeś, wśród nas żyjesz.</p> <p>W moim sercu Twoje serce bije .</p>


10yrs

Image chosen by user
Ci, co odchodzą,​Wciąż z nami są.I żyją sobie Obok nas.Patrzą z miłością Na nasze dni I Czasem się śmieją Przez łzy.Ci, co odchodzą Wciąż z nami są.Czujesz ich pomoc,Gdy jest źle.Więc gdy z ciemnością Rozmawiasz, to…Oni Cię widzą,Oni są.


10yrs

Image chosen by user
Gdy serce bić przestaje, szum wiatru, ptaków śpiew tylko pozostaje.-​GOSIA


10yrs

Image chosen by user
Zgasłeś jak gwiazda na błękicie , a mi zostawiłeś smutek na całe życie - Renia


10yrs

Image chosen by user
Renia


10yrs

Image chosen by user
Wnuczka Angelika z Mariuszem


10yrs

Image chosen by user
Gosia z rodziną


10yrs

End of content

No more pages to load