Stanisław Walczak

This was published in the following publications on 04.10.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 02.10.2014 r. odszedł od nas mój kochany Mąż, nasz drogi Tata, Teść i Dziadek

śp. Stanisław Walczak

lat 72

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 06.10.2014 r. o godz. 9.30 w kościele św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Kcyńskiej.

W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętam...

Gosia


7yrs

Image chosen by user
Pamiętam...

Renia


7yrs

Image chosen by user
<p><span>W zimnej mogile, </span></p><p><span>pomnikiem przykryty… </span></p><p><span>Oczy zmrużone, </span></p><p><span>włos posiwiały, </span></p><p><span>trawą otulony </span></p><p><span>w sercu moim </span></p><p><span>Zapamiętany...</span></p>

Gosia


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Niech Twoj obraz żyje w pamięci tych, którym byłeś drogi.....</span></p>

Renia


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Zawsze będę pamiętać.....</span></p>

Renia


7yrs

Image chosen by user
<p>Kolejny mięsiąc bez Ciebie</p>

Renia


7yrs

Image chosen by user
<p><span>Nie to jest smutne, </span></p><p><span>że się grób kopało, </span></p><p>le<span>cz to, że się straciło </span></p><p>to,<span> co się kochało”</span></p>

Renia


7yrs

Image chosen by user
<p>W Dniu Ojca</p>

Gosia


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Jak ten komar z drzewa </span></p><p><span>Wietrzykiem złamany, </span></p><p><span>Tak się tu dostał </span></p><p><span>Stasiu mój kochany.</span></p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p>Jesteś w moim sercu</p>

Gosia


8yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętam </p>

Gosia


8yrs

Image chosen by user
<p>Nie płacz i uśmiechnij się. Ja przecież nadal jestem. I zawsze będę… w Twoim sercu. </p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Ci , których kochamy , </span></p><p><span>nie umierają , </span></p><p><span>bo miłość to nieśmiertelność .</span></p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p><span>„Odszedłeś od nas tak nagle pozostawiając smutek i wielki żal, A chcieliśmy jeszcze tak wiele dokonać. W sercach naszych trwać będziesz na zawsze.”</span></p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p>Niech jego obraz żyje w pamięci tych, którym był drogi.</p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p>Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki.</p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p><span>"Można odejść na zawsze</span></p><p><span>by stale być blisko"</span></p>

RENIA


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie</span></p>

Gosia


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Żal że się za mało kochało</strong></p><p><strong>Że się myślało o sobie</strong></p><p><strong>Że się już nie zdążyło</strong></p><p><strong>Że było za późno</strong></p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Tu jest pamięć i tutaj świeczka.</span></p><p><span> Tutaj napis i kwiat pozostanie.</span></p><p><span> Ale zmarły gdzie indziej mieszka</span></p><p><span> na wieczne odpoczywanie. </span></p><p><span>Smutek to jest mrok po zmarłych tu, </span></p><p><span>ale dla nich są wysokie, jasne światy. </span></p><p><span>Zapal świeczkę</span></p><p><span>. Westchnij. </span></p><p><span>Pacierz zmów.</span></p><p><span> Odejdź pełen jasności skrzydlatej..</span></p>

gosia


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Palą się znicze...</strong></p><p><strong>Przypominają,</strong></p><p><strong>Że ktoś odchodzi,</strong></p><p><strong>Inni zostają.</strong></p><p><strong>Pośród cmentarzy</strong></p><p><strong>Cichych uliczek</strong></p><p><strong>Jak wierna pamięć -</strong></p><p><strong>Palą się znicze...</strong></p>

Renia


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>"Wszystko tak szybko przemija i nim się spostrzeżemy,</strong></p><p><strong>dobiliśmy już do kresu życia..."</strong></p>

Gosia


8yrs

Image chosen by user
Tak cicho , wstaje nowy dzień. Tak cicho ... Tak cicho z oczu płynie łza. Tak cicho ... Tak cicho słońce w górze lśni w błękicie Tak cicho płyną wszystkie dni.


8yrs

Image chosen by user
Raz tylko człowiek kocha szczęśliwie, Raz tylko serce miłością tchnie. Na tej przecudnej życia dolinie, Raz tylko jeden, i więcej nie!


8yrs

End of content

No more pages to load