KAZIMIERZ JANKOWIAK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.01.2014
Gazeta Lubuska

<p><em>Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...</em></p>
<p>Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ</p>
<h4>Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK</h4>
<p>Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI</p>
<p>Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ

Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK

Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.

Plaża

"Odszedł za wcześnie, tak niespodziewanie... A pamięć o Nim pozostanie wśród nas". Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana KAZIMIERZA JANKOWIAKA Wicedyrektora Izby Skarbowej w Zielonej Górze szlachetnego i niezapomnianego Człowieka wyrazy głębokiego współczucia i żalu ŻONIE i DZIECIOM składają Dyrekcja i pracownicy Izby Skarbowej w Zielonej Górze

<p>Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 4 stycznia 2014 r. odszedł nasz wielki Przyjaciel śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK Krysieńko, Aniu, Arturze łączymy się z Wami w wielkim bólu. Przyjaciele: Sasia i Józef, Jurek i Halinka, Marian i Dorotka, Andrzej i Bożenka z rodzinami</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać. To już 12 lat... Światełko pamięci dla Pana Panie Dyrektorze

Ewa


5 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj minęło już 10 lat a pamięć wciąż żywa. Nigdy Pana nie zapomnę. Był Pan wspaniałym szefem, a przede wszystkim bardzo dobrym, przyjaznym i serdecznym człowiekiem.

Ewa


2 l

Dzisiaj minęło już 10 lat a pamięć wciąż żywa. Nigdy Pana nie zapomnę. Był Pan wspaniałym szefem, a przede wszystkim bardzo dobrym, przyjaznym i serdecznym człowiekiem.

Ewa


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię

Ania


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kaziuniu tęsknimy to już dzisiaj minęło 9 lat

Renia i kaziu


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kaziu to już 9 lat jak nie ma ciebie

Renia i kaziu


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko Pamięci dla Pana Panie Dyrektorze. Niech Panu będzie dobrze w Niebieskiej Krainie. Niech nic Pana już nie boli.

Ewa z rodziną


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię

Ania


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
spoczywaj w pokoju

Renia i kaziu


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
6 lat

Renata Rataczak


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy w modlitwie to już 5 lat

Renia i Kaziu


7 l

Bardzo tęsknię

Krystyna


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kocham Cię bardzo Tatuś </p>

Ania


8 l

<p>Kocham Cię Tato </p>

Ania


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krysia


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy w modlitwie Renia i Kaziu


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystyna


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Renia i Kaziu


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystyna


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystyna- 3,5 roku temu......


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gienia Mochocka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krysia J.


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia