KAZIMIERZ JANKOWIAK

This was published in the following publications on 08.01.2014:
Gazeta Lubuska

<p><em>Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...</em></p>
<p>Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ</p>
<h4>Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK</h4>
<p>Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI</p>
<p>Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ

Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK

Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

"Odszedł za wcześnie, tak niespodziewanie... A pamięć o Nim pozostanie wśród nas". Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana KAZIMIERZA JANKOWIAKA Wicedyrektora Izby Skarbowej w Zielonej Górze szlachetnego i niezapomnianego Człowieka wyrazy głębokiego współczucia i żalu ŻONIE i DZIECIOM składają Dyrekcja i pracownicy Izby Skarbowej w Zielonej Górze

<p>Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 4 stycznia 2014 r. odszedł nasz wielki Przyjaciel śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK Krysieńko, Aniu, Arturze łączymy się z Wami w wielkim bólu. Przyjaciele: Sasia i Józef, Jurek i Halinka, Marian i Dorotka, Andrzej i Bożenka z rodzinami</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać. To już 12 lat... Światełko pamięci dla Pana Panie Dyrektorze

Ewa


5mos

Image chosen by user
Dzisiaj minęło już 10 lat a pamięć wciąż żywa. Nigdy Pana nie zapomnę. Był Pan wspaniałym szefem, a przede wszystkim bardzo dobrym, przyjaznym i serdecznym człowiekiem.

Ewa


2yrs

Dzisiaj minęło już 10 lat a pamięć wciąż żywa. Nigdy Pana nie zapomnę. Był Pan wspaniałym szefem, a przede wszystkim bardzo dobrym, przyjaznym i serdecznym człowiekiem.

Ewa


2yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Ania


3yrs

Image chosen by user
Kaziuniu tęsknimy to już dzisiaj minęło 9 lat

Renia i kaziu


3yrs

Image chosen by user
Kaziu to już 9 lat jak nie ma ciebie

Renia i kaziu


3yrs

Image chosen by user
Światełko Pamięci dla Pana Panie Dyrektorze. Niech Panu będzie dobrze w Niebieskiej Krainie. Niech nic Pana już nie boli.

Ewa z rodziną


3yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Ania


4yrs

Image chosen by user
spoczywaj w pokoju

Renia i kaziu


4yrs

Image chosen by user
6 lat

Renata Rataczak


6yrs

Image chosen by user
Pamiętamy w modlitwie to już 5 lat

Renia i Kaziu


7yrs

Bardzo tęsknię

Krystyna


7yrs

Image chosen by user
<p>Kocham Cię bardzo Tatuś </p>

Ania


8yrs

<p>Kocham Cię Tato </p>

Ania


8yrs

Image chosen by user
Krysia


8yrs

Image chosen by user
Pamiętamy w modlitwie Renia i Kaziu


8yrs

Image chosen by user
Krystyna


8yrs

Image chosen by user
Renia i Kaziu


8yrs

Image chosen by user
Krystyna


8yrs

Image chosen by user
Ania


8yrs

Image chosen by user
Krystyna- 3,5 roku temu......


8yrs

Image chosen by user
Ania


8yrs

Image chosen by user
Gienia Mochocka


8yrs

Image chosen by user
Krysia J.


8yrs

End of content

No more pages to load