KAZIMIERZ JANKOWIAK

This was published in the following publications on 08.01.2014:
Gazeta Lubuska

<p><em>Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...</em></p>
<p>Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ</p>
<h4>Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK</h4>
<p>Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI</p>
<p>Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Wciąż się na usta cisną pytania Dlaczego doszło do tego rozstania?!... i pozostały same wspomnienia choć my nie potrafimy powiedzieć Ci już do widzenia Tatusiu... gdzie jesteś...

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 4 stycznia 2014 roku odszedł od nas, pomimo ogromnej siły i walki, pełen nadziei i wiary, po ciężkiej chorobie mój ukochany MĄŻ i nasz najcudowniejszy TATUŚ

Śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK

Msza żałobna zostanie odprawiona w piątek 10 stycznia 2014 roku o godz. 10.30 w Kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na Zaciszu w Zielonej Górze. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.10 na NOWYM cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążeni w cierpieniu ŻONA i DZIECI

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

"Odszedł za wcześnie, tak niespodziewanie... A pamięć o Nim pozostanie wśród nas". Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana KAZIMIERZA JANKOWIAKA Wicedyrektora Izby Skarbowej w Zielonej Górze szlachetnego i niezapomnianego Człowieka wyrazy głębokiego współczucia i żalu ŻONIE i DZIECIOM składają Dyrekcja i pracownicy Izby Skarbowej w Zielonej Górze

<p>Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 4 stycznia 2014 r. odszedł nasz wielki Przyjaciel śp. KAZIMIERZ JANKOWIAK Krysieńko, Aniu, Arturze łączymy się z Wami w wielkim bólu. Przyjaciele: Sasia i Józef, Jurek i Halinka, Marian i Dorotka, Andrzej i Bożenka z rodzinami</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kocham Cię bardzo Tatuś i strasznie mi Ciebie brakuje!!!


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Krysia


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Krysia


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Renia i Kaziu


9yrs

Image chosen by user
Ewa z rodziną


9yrs

Image chosen by user
Artur


9yrs

Image chosen by user
Krystyna


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Krysia


9yrs

Image chosen by user
Renia i Kaziu R.


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
<p>DZIEŃ 66-tych URODZIN</p> <p>Kocham Cię Tatuś strasznie o czym doskonale wiesz!</p> <p>...i strasznie mi Ciebie brakuje...</p> <p>ale jakoś nadal to nie dociera, ciągle na tyle głowy krążą gdzieś myśli że to tylko wyjazd służbowy, dłuższy wyjazd ale i wciąż czekanie kiedy już wrócisz do domu...</p> <p>Jednocześnie pragnę wszystkim tym, którzy pamiętają o moim ukochanym Tacie bardzo podziękować!</p> <p>Dziękuję!!!</p>


9yrs

Image chosen by user
Krystyna. "Urodzinki..​.." Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...."


9yrs

Image chosen by user
K.J.


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Artur J.


9yrs

Image chosen by user
Krystyna J. 3- Rocznica....​...


9yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek! 3cia rocznica - pamietamy! Maja Cuellar


9yrs

End of content

No more pages to load