EWA TOMCZYK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2013
Gazeta Lubuska
„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA
EWA TOMCZYK
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze
Pogrążona w żalu Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
pamiętam...E.S.
11 l
pamiętam... E.S.
11 l
11 l
pamiętam...E.S.
11 l
pamiętam - E.S.
11 l
E.S.-pamiętam
11 l
11 l
Rodzina
11 l
pamiętam...E.S.
11 l
Maria z Łodzi
11 l
pamiętam,szczególnie dziś E.S.
11 l
Ewa Sz
11 l
Maria z Łodzi
11 l
pamiętam...E.S.
12 l
12 l
pamiętamy - Ila i E.S.
12 l
pamięta...E.S
12 l
E.S.-pamiętam...
12 l
pamiętam..E.S.
12 l
Rodzina
12 l
pamiętam...E.S.
12 l
12 l
Rodzina
12 l