Adunia Garbaczewska

This was published in the following publications on 29.08.2012:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka</p>
<h4>Adunia Garbaczewska</h4>
<p>lat 18</p>
<p>Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.</p>
<p>W smutku pogrążeni Rodzice</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka

Adunia Garbaczewska

lat 18

Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.

W smutku pogrążeni Rodzice

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Córeczko Kochana każda sekunda pusta bez Ciebie...​Kocham...​mama


9yrs

Image chosen by user
Z darem modlitwy i pamięci


9yrs

Image chosen by user
<3 Mama


9yrs

Image chosen by user
Aduniu Córeczko Moja Najdroższa…. W sercu tak markotnie, myśli ciche, smutne biegną gdzieś na oślep… Życie jest okrutne, nawet deszcz pachnie łzami... Zgubiłam się bez Ciebie Córeczko… Mamuś... Wraca echem… Odwracam się, ale i echo znika…


9yrs

Image chosen by user
Animus meminisse horret


9yrs

Image chosen by user
Posyłam Tobie Aduniu ku niebie urodzinowe światełka pamięci


9yrs

Image chosen by user
Adulko Moja tak bardzo tęsknię <3


9yrs

Image chosen by user
Coreńko Moja….


9yrs

Image chosen by user
„ I zapalimy Ci świecę, żeby rozproszyć ciemności „


9yrs

Image chosen by user
Aduniu- wspominam Cię w codziennej modlitwie


9yrs

Image chosen by user
Córeczko, jaki smutny Dzień Dziecka...


10yrs

Image chosen by user
Z darem modlitwy w Dzień Dziecka -M.K


10yrs

Image chosen by user
Córeńko… Gdybym mogła dziś dostać prezent i przez chwilę popatrzeć na Ciebie…. Gdybym mogła coś zrobić by choć przez małą chwilę spojrzeć na Twój uśmiech… Gdybym mogła oddać wszystko, by usłyszeć Twój głos… Gdybym mogła Cię przytulić….


10yrs

Image chosen by user
Z darem pamięci i modlitwy-M.K


10yrs

Image chosen by user
Wspomnienie .....


10yrs

Image chosen by user
<3<3<3


10yrs

Image chosen by user
Tęsknię Córeczko <3


10yrs

Image chosen by user
<3 Tak bardzo tęsknię Córuniu <3


10yrs

Image chosen by user
<p>Aduniu….</p> <p><span>Córeczko Moja….</span></p> <p><span>Już nic nie będzie takie samo...</span><br /><span>Bo przecież nie ma Cię tu…</span><br /><span>Już spadają Córeczko kasztany…</span><br /><span>I wieczory chłodniejsze Córeczko…</span><span><br />I już wrzosów w lesie dywany…<br />Już Córeczko dni coraz krótsze…<br />Już Córeczko smutnieją drzewa…<br />we łzach nowych do Ciebie śpiewam…<br />I ja razem z jesienią przemijam…<br />Coraz krótsza do Ciebie droga…<br />Jednak wstaję codziennie Córeczko…<br />I podnoszę się co dnia od nowa…<br />Myślę o Tobie, gdy rano wstaję…<br />Kiedy się myję i gdy się ubieram…<br />I w drodze do pracy i w czasie pracy…<br />I gdy ukradkiem łzy ocieram….<br />I gdy po kuchni się snuję…<br />Myślę o Tobie, gdy wieczór, gdy rosa…<br />Myślę o Tobie, gdy jestem chora…<br />Myślę o Tobie, gdy sen nie przychodzi…</span></p> <p><span>Mama</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Córeńko... Ile jeszcze będę musiała pokonać ścieżek nieskończono​ści, by Cię odnaleźć ? Ile jeszcze musi upłynąć czasu by dotrzeć do Ciebie ? Jesteś tak daleko, a jednocześnie tak blisko mnie, więc dlaczego Cię nie widzę ?


10yrs

Image chosen by user
ŚWIATEŁKO DLA ciebie


10yrs

Image chosen by user
Córeńko Moja…. Nadal szukam odpowiedzi … Po­między świata­mi błąkam się... Ciągle zadaję sobie pytanie…. Czy tam gdzie kończy się mrok jest życie, w blas­ku dwóch słońc ? Nadal szukam odpowiedzi..​. Życie jest smut­ne i nadzieja kona.


10yrs

Image chosen by user
Ado-niech ten płomień świecy rozjaśnia CI Twoją przestrzeń, która jest dla nas niewidoczna i niepoznana jeszcze.


10yrs

Image chosen by user
Danuta


10yrs

End of content

No more pages to load