Adunia Garbaczewska

This was published in the following publications on 29.08.2012:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka</p>
<h4>Adunia Garbaczewska</h4>
<p>lat 18</p>
<p>Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.</p>
<p>W smutku pogrążeni Rodzice</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka

Adunia Garbaczewska

lat 18

Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.

W smutku pogrążeni Rodzice

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Niech Pan Cię przytuli do serca i ogrzeje ciepłem swoich ramion


8yrs

Image chosen by user
Aduniu- posyłam Tobie urodzinowe światełka i modlitwę za spokój Twojej duszy


8yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie


8yrs

Image chosen by user
Aduniu Moja życie moje bez Ciebie jest nic nie warte, jest bezbarwne, smutne i pełne cierpienia…​Mama


8yrs

Image chosen by user
Niech Niebo Aduniu będzie dla Ciebie szczęśliwym Domem


8yrs

Image chosen by user
Światełka hołdu w pierwszy dzień lata


9yrs

Image chosen by user
Aduniu - obejmij Mamę swoim anielskim skrzydłem, otrzyj jej łzy i wygoń z serca ten niemijający ból po Tobie. Niech ten Dzień Matki nie będzie dla niej taki okropny


9yrs

Image chosen by user
Niech te światełka rozświetlają Tobie Ado niebiańskie drogi..M.K


9yrs

Image chosen by user
Córeczko....​czas bez Ciebie taki smutny. Kocham Cię Aduniu...​mama


9yrs

Image chosen by user
Snem szczęśliwym śpij spokojnie..


9yrs

Image chosen by user
Wielkanocne światełko


9yrs

Image chosen by user
Czas płynie, pamięć trwa ... Spij Aduniu spokojnie


9yrs

Image chosen by user
Z darem modlitwy i pamięci


9yrs

Image chosen by user
Światełko hołdu


9yrs

Image chosen by user
Córeńko Moja…. Kolejne Święta, a ja nadal szukam odpowiedzi … Po­między świata­mi błąkam się... Ciągle zadaję sobie pytanie…. Czy tam gdzie kończy się mrok jest życie, w blas­ku dwóch słońc ? Nadal szukam odpowiedzi..​. Życie jest smu


9yrs

Image chosen by user
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią się cienie.....


9yrs

Image chosen by user
Niech światełko pamięci wciąż Tobie płonie


9yrs

Image chosen by user
Niech światełko pamięci wciąż płonie.....


9yrs

Image chosen by user
"Daj nam wiarę, że to ma sens,...,że gdziekolwiek są dobrze im jest, bo są z nami choć w innej postaci..."


9yrs

Image chosen by user
Hania R


9yrs

Image chosen by user
Moja najdroższa Córeczko… Pamiętam gdy byłaś malutka… Całowałam Twoje malutkie stópki, paluszki, rączulki…​całowałam całą... Pamiętam Twój zapach... Pamiętam Twój słodki uśmiech…. Pamiętam pierwsze kroki i wypowiedzian​e słowo „mama”…


9yrs

Image chosen by user
Tak nagle i za wcześnie Twój czas się dokonał…


9yrs

Image chosen by user
Płomyki pamięci....


9yrs

Image chosen by user
Wspomnienie.​.....


9yrs

End of content

No more pages to load