Adunia Garbaczewska

This was published in the following publications on 29.08.2012:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka</p>
<h4>Adunia Garbaczewska</h4>
<p>lat 18</p>
<p>Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.</p>
<p>W smutku pogrążeni Rodzice</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka

Adunia Garbaczewska

lat 18

Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.

W smutku pogrążeni Rodzice

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochana Córeńko przeżyłam z Tobą najpiękniejs​ze 18 lat....mama


10yrs

Image chosen by user
Z darem modlitwy


10yrs

Image chosen by user
Cóeczko Moja Kochana tak tęsknię <3 Mama


10yrs

Image chosen by user
<3


10yrs

Image chosen by user
Córeńko….już brak mi sił


10yrs

Image chosen by user
Niech ten płomień świeci Tobie jasno w te święta


10yrs

Image chosen by user
Adko- obejmij skrzydłem swoją Mamę, bo bardzo cierpi


10yrs

Image chosen by user
<3


10yrs

Image chosen by user
Śpij Aniołku (*)


10yrs

Image chosen by user
<3


10yrs

Image chosen by user
Córeczko, tak bardzo tęsknię za Tobą, tak mi Ciebie brakuje….


10yrs

Image chosen by user
<3<3<3<3<3 mama


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Moja Gwiazdko…​mama


10yrs

Image chosen by user
Ado zapalam Tobie w Dzień Wszystkich Świętych światełko pamięci i proszę - czuwaj nad swoją Mamą


10yrs

Image chosen by user
Aga


10yrs

Image chosen by user
Krystyna K.


10yrs

Image chosen by user
Porwano gdzieś sny drżące jak motyle, Skrępowano kajdanami radości nikłe chwile. Wyhaftowano smutki na białej chusteczce, Żelazną łzą przeszyte - choć tak bardzo nie chcę. Strwożone serce zamarło zranione ostrzem milczenia, Za ścianą ciszy


10yrs

Image chosen by user
Jolanta Garbaczewska


10yrs

Image chosen by user
<p>Aduniu NAJKOCHAŃSZA….</p> <p>To już trzeci rok minął bez Ciebie i z Tobą...<br />W sercu tak markotnie, myśli ciche, smutne biegną gdzieś na oślep…</p> <p>Życie jest okrutne, nawet deszcz pachnie łzami...</p> <p>Zgubiłam się bez Ciebie Córeczko…</p> <p>Mamuś... Wraca echem…</p> <p>Odwracam się, ale i echo znika…</p> <p>Tęsknię i czekam intensywniej, boleśniej…</p> <p>Tęsknię za Twoją roześmianą buzią, za niepowtarzalnym sposobem patrzenia na świat…</p> <p>Tęsknię za każdą chwilą, minutą, sekundą…<br />Tęsknię za radością Twego rozśmieszania…</p> <p>Tęsknię za twoją dziewczęcością płochą i spontaniczną...</p> <p>Tęsknie za tym czego jeszcze nie przeżyłam z Tobą Córeczko...</p> <p>Ciekawa jestem Twoich myśli…<br />Czuję pustkę i zmęczenie…</p> <p>Czy Jesteś szczęśliwa, czy u Ciebie wszystko dobrze ?</p> <p>Czy jesteś wolna, swobodna od bólu ?<br />Czy wolna od codzienności i wspomnień i niepowodzeń ?</p> <p>Smutek przepełnia mnie całą...<br />Ciebie nie ma już blisko mnie...<br />Nic już nie będzie takie jak dawniej...<br />Tak trudno w to uwierzyć…<br />Czy na pewno u Ciebie Córeńko wszystko dobrze ???<br />Ja czuję pustkę i zmęczenie…</p> <p>Jestem zrozpaczona, czasem nieobecna...</p> <p>Torturowana wspomnieniami, bezradnością...<br />Raniona świadomością, że Ciebie nie ma...<br />Uczę się żyć od nowa...<br />Bez Ciebie Córeńko…</p> <p>Czy to możliwe?</p> <p>Mama</p>


10yrs

Image chosen by user
Córeczko Moja Jedyna tak mi Ciebie brakuje <3


10yrs

Image chosen by user
:(


10yrs

Image chosen by user
RIP


10yrs

Image chosen by user
[*] Ku pamięci


10yrs

Image chosen by user
Córeczko Moja…. Już nic nie będzie takie samo... Bo przecież nie ma Cię tu… Już spadają Córeczko kasztany… I wieczory chłodniejsze Córeczko… I już wrzosów w lesie dywany… Już Córeczko dni coraz krótsze… Już Córeczko smutnieją drzewa… we łza


10yrs

End of content

No more pages to load