Zbigniew Błachowiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2009
Głos Wielkopolski

Na mnie nie czekajcie
Ja do Was nie wrócę
Do mnie się nie spieszcie
Ja na Was poczekam
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 października 2009 roku
odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś + p
Zbigniew Błachowiak
lat 63
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę,
17 października 2009 roku o godzinie 10.30 w kościele parafialnym
św. Marcina w Swarzędzu.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu Gortatowo.
W smutku pogrążona
Żona z dziećmi

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie</p> <p>WIGILIA TATO - trzecia bez Ciebie, puste miejsce przy stole na Ciebie czeka, po głosie Twym wciąż drży powietrze, wiem że odszedłeś po to by żyć wiecznie. Powiedz Tato Bogu obok którego teraz jesteś aby dał mi wiarę że to ma sens że nie trzeba żałować przyjacół,że odeszłeś po to by żyć i będziesz żyć wiecznie. Niech nadzieja znów wstąpi we mnie, niech trwa, daje siłę i wiarę w Boże Narodzenie.</p> <p>Jeszcze raz pozwól się cieszyć dzieckiem w nas i zapomnieć że pośród nas jest tyle pustych miejsc przy stole...</p> <p>Radosnych Świąt ..... Tatusiu w Niebie</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>do TATY</p> <p>Jak dobrze Tato że mam wspomnienia, jesteś z nami stale, nie ma dnia byśmy Ciebie nie wspomnieli, jesteś w sercach swoich dzieci i wnuków którzy bardzo Ciebie kochają, codziennie, każdego dnia modlą się o Twoje szczęście w niebie a ich dziecięce serca wypełnia smutek że Ciebie z nimi nie ma. I ja też codziennie tęskie i modlę się byś tam gdzie teraz jesteś był bardzo, bardzo szczęśliwy.</p> <p>A TY TATUSIU WYPRASZAJ U JEZUSA ŁASKI</p> <p>DLA NAS, BĄDZ NASZYM ANIOŁEM I TAK JAK DOTĄD NAS STRZEŻ. CHOĆ CIAŁEM JESTEŚ NIEOBECNY, TO DUCH TWÓJ CIĄGLE TU JEST, W NASZYM DOMU, I WSZĘDZIE GDZIE JA JESTEM TY JESTEŚ ZE MNĄ BO JA CIEBIE W SERCU SWOIM NOSZĘ</p> <p>I JUŻ NIDGY SIĘ NIE POGODZĘ ŻE CIEBIE TU NA ZIEMI JAK WCZEŚNIE NAM WSZYSTKIM ZABRAKŁO.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WOŁANIE</p> <p>TERAZ , WŁAŚNIE TERAZ CIEBIE NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĘ, WIEM ŻE GDYBYŚ TERAZ TU BYŁ WSZYSTKO BYŁOBY ŁATWIEJSZE ... A KAŻDY PROBLEM - NIE BYŁBY KŁOPOTEM.</p> <p>PRZYJDŻ Z NIEBA, ZAŁATW SOBIE PRZEPUSTKĘ I POMÓŻ MI..... Tato pomóż mi znieść to wszysko co życie mi przyniosło...</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wyrazy współczucia - Ania P.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>LIST</p> <p>Tato TY BYŁEŚ JESTEŚ I BĘDZIESZ, PROSZĘ CIĘ PRZYŚLIJ MI UŚMIECH Z RAJU W KTÓRYM JESTEŚ, PRZYŚLIJ WSPOMNIENIA BEZ BÓLU I ŁEZ, PRZYŚLIJ MI UŚMIECH Z NIEBIESKIEJ ŁĄKI I JESZCZE SPOKÓJ PRZEŚLIJ MI...</p> <p>I TROCHĘ SZCZĘŚCIA W TYM ŻYCIU NA TYM PADOLE ŁEZ... BYM DZIELNA TAK JAK TY MOGŁA BYĆ KAŻDEGO DNIA, BYM Z ODWAGĄ STAWIAŁA DUŻE KROKI I BYM SZŁA DO PRZODU, A TY TAK JAK ZA ŻYCIA DOPINGUJ MNIE Z NIEBA I CHROŃ PRZED ZŁEM... PROSZĘ CIĘ</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie</p> <p>Ciągle Ciebie Tato mam przed oczami, i ciagle jesteś przy mnie żywy, i choć niektórzy mówią że jesteś już szczęśiwy ,ja ciągle widzę blask w Twoich oczach i to jaki byłeś dla Nas, pracowity, dzielny. i ten ostatni razem dzień, Twoje oczy takie spokojne, Twoje ręce takie spracowane, i tylko żałuję że słów które w ostatnim momencie do mnie powiedziałeś - nie zrozumiałam. Słowa pożegnania -KOCHAM CIĘ ?....</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GOSIA


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia