EDWARD KALINOWSKI

This was published in the following publications on 16.01.2013:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC</p>
<h4>śp. EDWARD KALINOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC

śp. EDWARD KALINOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w smutku rodzina

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Moja pamięć w światełku. Marynia


10yrs

Image chosen by user
<p>Panie, proszę Cię o niebo dla Edzia...</p> <p><span>Boże, przytul Go do siebie i otwórz przed Nim bramy swojego raju. Pokaż ogrody i kwiaty we wszystkich kolorach. Niechaj aniołowie i piękne ptaki Mu śpiewają... Daj Mu wszystko, o czym marzył...</span></p> <p>Boże, daj Edziowi swą miłość, spokój u Twego boku i wieczne odpoczywanie...</p> <p>Modlę się za Ciebie Edzinku</p> <p><span>Marynia</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Niegasnące światełko pamięci. Marynia


10yrs

Image chosen by user
Z nieustanną pamięcią - Marynia


10yrs

Image chosen by user
CISZA... ŚPIJ SPOKOJNIE EDZIUŚ... Pamiętam. Marynia


10yrs

Image chosen by user
<p>To już 3 lata jak nie ma Cię z nami...</p> <p><span>Stoję nad gro­bem Przy­jaciela... Po chwili czu­ję łzy płynące po po­liczkach. Nie bronię się, tylko pod­daję si­le płaczu..., bo są to łzy sza­cun­ku. Dla Niego i przeszłości, którą ra­zem tworzyliśmy... Przeszłości, której nig­dy nie zapomnę.</span></p> <p style="">Nie mówię żeg­naj, lecz do zobaczenia... I modlę się... Za wszystkie dusze, które błądzą, by mogły osiągnąć <span>świętość konieczną do wejścia do radości nieba. </span>Niech <span>bolesne dochodzenie duszy do absolutnie doskonałej miłości, bez której nie można osiągnąć szczęścia nieba,</span> pozwoli Im wkrótce skąpać się w jasnym blasku chwały Wszechmocnego.</p> <p style=""><span>Edzinkowi</span><span>z pamięcią w 3 rocznicę śmierci - Marynia </span></p>


10yrs

Image chosen by user
CZTERNASTY..​..


10yrs

Image chosen by user
<p>CZTERNASTY...</p> <p><span>Choć czas nie umniejsza bólu z powodu odejścia bliskiej osoby, a łzy nadal płyną po policzkach, to wiemy, że</span><span>ten, kto umiera, nie wyrusza w podróż donikąd, lecz wraca do domu. Ku miłości Boga, który go stworzył.</span></p> <p><span>Rest in Peace Edzinku</span></p> <p><span>Marynia</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Grudniowe światełko pamięci - Marynia


10yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


10yrs

Image chosen by user
<p>CZTERNASTY dzień miesiąca...</p> <p><em>Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci, o których pamięć tak troskliwie dbamy...</em></p> <p>Pamiętam Edzinku. Śpij spokojnie w wieczności</p> <p>Marynia</p>


10yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


10yrs

Image chosen by user
<p>30 miesięcy...</p> <p><span>Chociaż jesteś daleko, gdzieś wśród gwiazd, wolny od wszystkich ziemskich trwóg, tutaj na zawsze został Twój ślad, a z nim nasza tęsknota i ból.</span></p> <p>Niech Niebo będzie szczęściem Twoim Edziu, a Pan Bóg swoją miłością otoczy Cię na wieki. A ja... <span>życzę Ci radości i spokoju w Wieczności...</span></p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>Uczucia nie umierają, bo karmimy je wspomnieniami...</p> <p><span>Nieuchronnie mijają rzeczy i zdarzenia. Odchodzą chwile, doby, lecz coś się nie zmienia. Czegoś nie da się zgubić, zapomnieć, coś trwa i coś zostaje. Gdzieś w głębi duszy, malutki grajek cicho gra najpiękniejszą muzykę, która płynie falą, rytmem serca. I już w nas pozostaje. To duchowe przesłanie łagodnie bratające trwanie i przemijanie. Nieuchronność omija to, co chcemy ocalić. Wystarczy ciepłą iskrę pod sercem zapalić, by rosły w nas i trwały ulotne wrażenia, drogowskazy pamięci najmilsze – WSPOMNIENIA...</span></p> <p>Edziowi, ze wspomnieniem i nieustającą pamięcią...</p> <p><span>Marynia</span></p>


11yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>Już 27 miesięcy mieszkasz Edziu w niebie...</p> <p><span>Westchnienie nad zniczem i serdeczna łza, która ze zranionego serca spływa – to dziś nasza obecność z Tobą Przyjacielu... Odpoczywaj Aniele. Śpij spokojnie na niebiańskim puchu, ale nie zapominaj TAM o stęsknionych tutaj za Tobą. Brakuje nam Ciebie Edziuś...</span></p> <p>Jak zawsze, swoją pamięć w płomykach świec, na Twoim grobie zostawiam</p> <p><span>Marynia</span></p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>CZTERNASTY... Pamiętam...</p> <p><em>„Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach; tak Bóg chciał, abyśmy nigdy nie byli sami...”</em></p> <p><em>Aleksander Dumas</em></p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>Pamięć DNIA narodzin Twoich do nieba</p> <p>Edziuś... Obyś odnalazł spokój i ukojenie, łaskę u Boga i wieczne szczęście.</p> <p>Panie, do Ciebie należy wszelka władza. Wprowadź Edzia, który zasnął w nadziei zmartwychwstania, do wiekuistego światła.</p> <p>Śpij spokojnie Przyjacielu. Modlę się za Ciebie gorąco</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>To już 2 lata... Edziuś, śpij i żyj już teraz wiecznie…</p> <p>TU I TERAZ skończyło się… Teraz jesteś TAM i na ZAWSZE...</p> <p>Czuwaj niczym ten piękny Anioł nad tymi, którzy tak bardzo pragnęli Ciebie tutaj. Wypraszaj wprost u Boga łaski tak bardzo nam wszystkim potrzebne. Wypraszaj pokorę i siły do zrozumienia tego wszystkiego. Poukładaj nam myśli...</p> <p>Dziś, w <strong>DRUGĄ ROCZNICĘ Twojej śmierci</strong> Edziuś, pochylę się nad Twoim grobem i zostawię światełko pamięci. Niech pali się wyjątkową jasnością. I jak zawsze pomodlę się o zbawienie Twej Duszy. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu.</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

End of content

No more pages to load