EDWARD KALINOWSKI

This was published in the following publications on 16.01.2013:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC</p>
<h4>śp. EDWARD KALINOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC

śp. EDWARD KALINOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w smutku rodzina

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Edzinkowi - z pamięcią i wspomnieniem. Spoczywaj w pokoju. </p><p>Marynia</p>

Maria Jałocha


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Pamięć o zmarłych jest święta</strong>, więc w listopadowej zadumie zostawiam swe zaduszkowe światełko – Maria Jałocha</p>

Maria Jałocha


8yrs

Image chosen by user
<p>Tym, co odeszli...</p>

Maria Jałocha


8yrs

Image chosen by user
<p>Boże błogosław tych, którzy utracili rodziny... Dla Ciebie Edzinku zostawiam swe listopadowe światełko pamięci. Maria Jałocha</p>

Maria Jałocha


8yrs

Image chosen by user
Światełko na CZTERNASTEGO i cicha modlitwa. Marynia


8yrs

Image chosen by user
<p>Niech Aniołowie prowadzą Cię do Raju...</p> <p><span>Edzinku, niech Bóg okryje Cię płaszczem swojej dobroci i łaskami nieba Twą duszę nagrodzi. Ja życzę Twojej Duszy </span><span>spokoju wiecznego i pełni radości z obcowania z Panem.</span></p> <p><span><span>Zostawiam tutaj swoje światełko pamięci, a w pokornej modlitwie upraszać będę przychylności Nieba dla Ciebie. Marynia</span><br /></span></p>


8yrs

Image chosen by user
Moja pamięć i modlitwa. Marynia


8yrs

Image chosen by user
Bądź szczęśliwy w niebie Edzinku. Marynia


8yrs

Image chosen by user
Pełne wspomnień, lipcowe światełko pamięci. Marynia


8yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci dla Ciebie Edziuś. Marynia


9yrs

Image chosen by user
Niedzielne światełko pamięci. Marynia


9yrs

Image chosen by user
Edzinku... Radości ze spotkania ze Zmartwychwst​ałym. Z pamięcią Marynia


9yrs

Image chosen by user
W Wielki Piątek z pamięcią - Maria Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>Wiecznego spokoju w niebie</p> <p><span>Niech płomienie świec rozjaśniają Ci Twoją przestrzeń, która jest dla nas niewidoczna i niepoznana jeszcze. Z wciąż życzliwą pamięcią zapalam dla Ciebie Edziuś światełko – Marynia </span></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>4 lata temu... Jedną duszą tak wiele ubyło...</p> <p><span>Rocznica fizycznego rozstania się z Tobą Edziuś, to dzień Twojego wyzwolenia i przybycia do Domu Pana. To dzień spotkania się z Królem i Zbawcą, oraz najbliższym Przyjacielem. Dzień otwarcia oczu i odzyskania pełni świadomości. Dzień prawdziwych i uroczystych narodzin, powrót do swojego domu. To chyba najcudowniejsza chwila: koniec ziemskiej próby, koniec cierpień, tęsknoty, lęku i niepewności. Koniec wszystkiego, co złe. Pozostaje już tylko radość i szczęście na wieki.</span></p> <p>Boże, proszę, daj Edziowi jasność Twojego Światła na wieki. Daj Mu swą miłość, spokój u Twego boku i wieczne odpoczywanie.</p> <p>Dla Ciebie Edzinku – w <strong>4 ROCZNICĘ</strong> – zostawiam swoje światełko pamięci i pomodlę się za rychłe oczyszczenie Twojej Duszy.</p> <p><span>Marynia</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


9yrs

Image chosen by user
Maria Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>Zaduszkowe wspomnienie</p> <p><em>„Bo przecież cmentarz - to nie tylko pamięć o śmierci, przemijaniu o wieczności, ale też kontakt z tymi co już odeszli (...) Myślę, że w wędrówce na cmentarze kryje się wiara, bo nikt nie biegnie do kogoś, kogo nie ma - biegnie do tego kto jest, ale jest niewidoczny”.</em></p> <p>Ks. J. Twardowski</p> <p>Śmierć rozdziela nas tylko fizycznie. W rzeczywistości nadal pozostajemyzespoleni w Chrystusiez tymi, którzy odeszli od nas. Odtwórzmy więc w pamięci te piękne dni, gdy Oni z nami przez życie szli. Ich ciepłe dłonie grzały nam ciało, a dobre słowa serce radowały. Niech takie wspomnienia o Tych, co odeszli, zawsze są z nami.</p> <p>Zaduszkowe światełko dla Ciebie Edziuś</p> <p><span>Marynia</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Jest taki dzień w roku, dzień 1-ego listopada To czas zadumy i modlitwy nad zmarłych duszami. Pazmiętam. Marynia


9yrs

Image chosen by user
Edzinku - światełko pamięci dla Ciebie. Marynia


9yrs

Image chosen by user
Smutno i tęskno, CZTERNASTEGO coś uleciało. W sercu cierpienie ciche zostało. Pamiętam, wspominam i łzę cichą ronię - Marynia


9yrs

Image chosen by user
Sobotnie światełko z czułym wspomnieniem​. Marynia


9yrs

Image chosen by user
CZTERNASTY..​. Światełko ku pamięci Człowieka nieobojętneg​o. Marynia


9yrs

End of content

No more pages to load