EDWARD KALINOWSKI

This was published in the following publications on 16.01.2013:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC</p>
<h4>śp. EDWARD KALINOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 stycznia 2013 r. odszedł od nas na zawsze mój MĄŻ i OJCIEC

śp. EDWARD KALINOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 stycznia 2013 r. o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w smutku rodzina

Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w Konkatedrze Św. Jadwigi w Zielonej Górze.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Wieczne są wspomnienia, które poruszają nasze serca</p> <p>WSPOMNIENIA, jest ich tak wiele...</p> <p>PAMIĘĆ, nie ustaje.</p> <p>Osoba, głos, gesty...</p> <p>Dobroć, humor, odwaga...</p> <p>Miejsca, zdarzenia, sukcesy...</p> <p>Edziu, to wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że kiedyś zobaczymy się w niebie.</p> <p>Tylko dla Ciebie Edzinku, prosto do nieba, posyłam swe ciche westchnienie i miliony najjaśniejszych światełek. Spoczywaj w pokoju.</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>Listopadowa zaduma...</p> <p>Idąc jesienną aleją szukam Ciebie mój Przyjacielu i chcę być tylko z Tobą przez kilka małych chwil. Pomóż mi przywołać tamte lata i ożywić wspomnienia. Pomóż mi pokonać smutek, który pozostał gdy tak nagle odszedłeś ...</p> <p>W ten listopadowy wieczór zostawię Ci światełko mojej nieustającej pamięci, przysiądę w ciszy i wszystkie nasze chwile policzę...</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>21 miesięcy temu... 14 stycznia... Niebo otworzyło Ci swe bramy</p> <p><strong><em>To co mamy w rękach jest chwilą, to co mamy w sercu zostaje na wieki.</em></strong></p> <p>W moim sercu jest miejsce dla Ciebie. Ogrzewam je zawsze światełkiem wiecznej pamięci.</p> <p>Śpij Edziu spokojnym, niczym niezakłóconym, snem wiecznym... Ja wciąż o Tobie pamiętam.</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Niech Bóg okryje Cię swoim płaszczem dobroci i niech łaskami nieba Twą duszę ozłoci.</p> <p>Chociaż jesteś Edziuś daleko, gdzieś wśród gwiazd, wolny od wszystkich ziemskich trwóg, tutaj na zawsze został Twój ślad, a z nim tęsknota i ból...</p> <p>Niech Bóg okryje Cię swoim płaszczem dobroci i niech łaskami nieba Twą duszę ozłoci. Spoczywaj Edziuś w spokoju, a ja, z głębi mojego serca, pozdrawiam Cię Aniele.</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>Umarli żyją w naszej pamięci...</p> <p>Nie ma Cię, ale niewidzialnie... wciąż Edziu JESTEŚ... Pamiętam i z drżeniem serca zawsze wspominam Ciebie. Czy wiesz Aniele, jak bardzo Cię brakuje??? Tyle miejsc, tyle zdarzeń, tyle gestów i słów... Nie da się ich, tak po prostu – zapomnieć, więc w każdym płomyczku świecy swoją pamięć o Tobie pozostawiam.</p> <p>Niech Tam.... Anieli grają Ci melodie miłości, niebiańskie ptaki kołyszą swym świergotem, a motyle unoszą na skrzydłach. Niech szumią Ci niebiańskie strumyki, a Twe oczy niech koją rajskie widoki. Spoczywaj spokojnie Edziuś... Pamiętam.</p> <p>Marynia</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


11yrs

Image chosen by user
<p>Wspominam... Pamiętam...</p> <p>Niech wiatr szepcze modlitwy mojej słowa, niech świeczki łagodnie oświetlają Ci drogę do krainy spokoju i szczęścia, gdzie kiedyś spotkamy się....</p> <p>Modlę się gorąco za Ciebie Edziuś</p> <p>Marynia</p>


12yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Dla kogoś bardzo szczególnego z kim musieliśmy rozstać się....</p> <p>Edzinku, niech ogrzewa Cię żar naszych serc i płomień naszych świec. Śpij Aniele bez trosk i bólu...</p> <p>Ciche westchnienie za Tobą Edziu i swoją pamięć w świetle znicza posyłam do nieba</p> <p>Marynia</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Myśli o Tobie Edzinku...</p> <p>„(...) należy traktować umarłych z taką samą uwagą i szacunkiem jak żywych. Nie należy zwyczajnie przestać o Nich myśleć, pogrzebać Ich i zapomnieć. Ta wiedza, jaką nam przekazali za życia, jest nadal w nas. Wszystkie te rzeczy, które zrobili dla nas, tkwią ciągle w naszych umysłach, nadal nas kształtują i zmieniają. I tak jak Oni na nas wpłynęli, my będziemy oddziaływać na ludzi, którzy będą żyli po naszej śmierci. Więc w jakiś sposób umarli nigdy nie umierają. Po prostu cały czas są wśród nas” (<em>Dean Koontz</em>)</p> <p>Edziuś, wciąż pamiętam o Tobie. Będąc u Joasi zawsze zapalam światełko swojej pamięci. Maria Jałocha</p>


12yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętam....</p> <p><strong>Edziu</strong>, Ty nie umarłeś, żyjesz w nas.</p> <p>Przystanąłeś tylko, w jakże szczęśliwym, czasie przeszłym...</p> <p>*</p> <p>Moja modlitwa i światełko dla Ciebie Aniele, który żyjesz w niebie od <strong>14 miesięcy...</strong></p> <p>Marynia</p>


12yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Przecież jesteśmy czymś więcej, niż tylko ciałem fizycznym...</p> <p>„Bo przecież cmentarz - to nie tylko pamięć o śmierci, przemijaniu o wieczności, ale też kontakt z tymi co już odeszli (...) Myślę, że w wędrówce na cmentarze kryje się wiara, bo nikt nie biegnie do kogoś, kogo nie ma - biegnie do tego kto jest, ale jest niewidoczny”. (Ks. J. Twardowski)</p> <p>Pamiętam Edzinku i swoją pamięć w płomieniach zniczy zawsze zostawiam</p> <p>Maria Jałocha</p>


12yrs

Image chosen by user

Wspomnienie. Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Dziś mija ROK od TWOICH narodzin do Nieba, a serca wciąż nucą melodię tęsknoty...</p> <p>Nad Tymi, co odeszli i dla Tych, których już nie ma, brzozy śpiewają na wietrze cicho....</p> <p><em>Ave Maryja....</em></p> <p>Białe lilie słodkim zapachem nisko pokładają się po ziemi, a brzozy śpiewają szelestem cicho....</p> <p><em>Ave Maryja....</em></p> <p>Nagle Anioły z nieba sfrunęły, skrzydłami objęły cierpienie, zebrały pod skrzydła ból i żal ze słowami...</p> <p><em>Ave Maryja...</em></p> <p>*</p> <p>EDZINKU, niech Twej niestrudzonej w ziemskiej wędrówce duszy Bóg raczy dać światłość wiekuistą i wieczny odpoczynek. Spoczywaj w spokoju i bądź szczęśliwy TAM, gdzie jesteś.</p> <p>Pochylając się w PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚMIERCI nad Twoim grobem zostawiam swoje światełko pamięci – Maria Jałocha</p>


12yrs

Image chosen by user

Rocznicowe. Marynia


12yrs

Image chosen by user

Ela


12yrs

Image chosen by user

Małgorzata Murawska


12yrs

Image chosen by user
<p>Edzinku... Ty już wiesz jak jest...</p> <p>Jesteś już za bramą życia. TAM gdzie nic nie boli, gdzie szczęście kwitnie i miłość duszę przenika.<br />My pielęgnujemy pamięć o Tobie z nadzieją,<br />że Dusze Zmarłych są w rękach Boga.<br />Pielęgnujemy, by zagłuszyć też bolesną<br />świadomość przemijania i z wiarą, że spotkamy się na tamtym, wiecznym świecie, kiedy pożegnamy już życie doczesne.<br />Odpoczywaj Edzinku w pokoju<br />Maria Jałocha</p>


12yrs

End of content

No more pages to load