Stanisław Gawinkowski.

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2012
Głos Koszaliński

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 19 września 2012 r. odszedł od nas nagle Ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Brat i Dziadziuś

śp. Stanisław Gawinkowski.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w środę, 26 września 2012 r. o godz.11.45 w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod Wejście „E”. Rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie pytam Cię Boże, dlaczego go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że nam go dałeś!


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ciszy tęskni się najmocniej. Tęsknię bardzo......​..


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bliscy boją się być blisko, żeby nie być dalej.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kto Cię poznał - ten pokochał. Kto pokochał - ten tęskni za Tobą


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze przyjdzie, co ma przyjść, choćbyś zegar popchnął w tył. Nagłym błyskiem wróci myśl, że przyszło to co miało przyjść.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmierteln​ość.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato … dziś 7 lipiec … bez Ciebie … A ja chcę … piórnik życia z wyposażeniem​… Kredkę wielokolorow​ą …aby mieć tęczowe nastroje, Ołówek by naszkicować swoją przyszłość, Linijkę by iść prosto do celu, Gumkę by wymazać to co niepotrzebne​,


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cza­sem od­chodzi­my nie żeg­nając się wca­le. Cza­sem pożeg­na­nie nie ma większe­go znacze­nia, gdy ma­my tak wiele wspom­nień do stracenia...​...... pamiętam każdego dnia.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
..... Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nam brakuje ....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ty już odszedłeś, ja wciąż idę, ale jeszcze będziemy razem, dzieli nas tylko czas...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Nie tracimy tych których kochamy, bo możemy ich kochać w tym, którego nie tracimy nigdy"


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zgasłeś jak promień słoneczny. Tobie pokój a nam smutek wieczny.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kto Cię poznał - ten pokochał. Kto pokochał - ten tęskni za Tobą.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Dla świata byłeś tylko cząstką, dla Nas całym światem"


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najpiękniejs​ze chwile ..zostały zapisane w Naszym Sercu. Będą tam - dopóki ono będzie bić...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Żal że się za mało kochało, że się myślało o sobie Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało..." ks. J Twardowski


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Matki dają naszemu duchowi ciepło a ojcowie - światło" Dziękuję Ci Tatusia za to że byłeś w moim życiu i za każdy promyk światła który mi dałeś.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"...zamknęły się ukochane oczy, przestało bić najdroższe serce , spoczęły na zawsze spracowane ręce..." Tęsknię.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Można odejść na zawsze, by stale być blisko...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci, Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, I wspomnieniem​, na które nie ma żadnej rady.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Bóg widzi śmierć inaczej niż my, my widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę..."


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają ....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać. Czasami na długo ale przecież nigdy na zawsze.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Henia


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia