Stanisław Gawinkowski.

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2012
Głos Koszaliński

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 19 września 2012 r. odszedł od nas nagle Ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Brat i Dziadziuś

śp. Stanisław Gawinkowski.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w środę, 26 września 2012 r. o godz.11.45 w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod Wejście „E”. Rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<blockquote>...Na twarzy mej dziś pustka jest, na twarzy mej dziś płynie łza... Kolejny dzień bez Ciebie jest, kolejny dzień, gdy Ciebie brak.</blockquote>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<blockquote>Najpiękniejsze chwile ..zostały zapisane w Naszym Sercu. Będą tam - dopóki ono będzie bić...</blockquote>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<blockquote>"Żal że się za mało kochało, że się myślało o sobie. Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało..." ks. J Twardowski</blockquote>


8 l

<p>Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Bóg widzi śmierć inaczej niż my, my widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę..."


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo mi Ciebie brakuje... tak bardzo mocno ....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś minęło 5 lat jak odszedłeś. To już tyle dni... tyle łez i tyle tęsknoty. Do zobaczenia. Kocham bardzo mocno.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze przyjdzie, co ma przyjść, choćbyś zegar popchnął w tył. Nagłym błyskiem wróci myśl, że przyszło to co miało przyjść.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Kogo utraciliśmy wiesz tylko Ty Boże i serca nasze.”


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś byłyby Twoje 70 urodziny ..... pamiętamy każdego dnia i każdego dnia brakuje nam Ciebie jeszcze mocniej. Tęsknimy ogromnie.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci, Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, I wspomnieniem​, na które nie ma żadnej rady.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają ....


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał. Czuwaj nad swoimi bliskimi, którzy zawsze o Tobie myślą.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Złote serce miałeś, wiele od życia nie chciałeś, z czułością o nas dbałeś i taki w naszych sercach zostaniesz.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kto Lubił, to wspomni, kto kochał nie zapomni.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdzie dzisiaj Ty, tam będę ja. U Ciebie mgły, i u nas mgła. Za Tobą kres, przed nami dal. Jak Ciebie żal, jak bardzo żal........


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny."


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą.”


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śmierć otwiera nowe drzwi, zamykając stare. Czekam każdego dnia na nasze spotkanie.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...Na twarzy mej dziś pustka jest, na twarzy mej dziś płynie łza... Kolejny dzień bez Ciebie jest, kolejny dzień, gdy Ciebie brak.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najpiękniejs​ze chwile ..zostały zapisane w Naszym Sercu. Będą tam - dopóki ono będzie bić...


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Można odejść na zawsze, by stale być blisko...


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia