DAWID KOSTRZEWSKI

This was published in the following publications on 02.12.2011:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Dziecko dla matki jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...</p> <h4><em>Matczyna miłość jest bezgraniczna i nigdy nie wygasa. Nawet przez łzy, tli się do końca swoich dni... Dawidzie miej w opiece swoją mamę i tych, których kochałeś najbardziej... (*)</em></h4>


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

za wszystkie dni m Matiego


13yrs

Image chosen by user

swiatelko dla Ciebie m. Radka


13yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętamy Dawidzie w modlitwie...</p> <p><em>Takie ciche święto,</em><br /><em> Rozjarzone świeczkami,</em><br /><em> Dzień, w którym serce pozdrawia,</em><br /><em> Pamięta</em><br /><em> Tych, co rozstali się z nami.</em><br /><em> Święto rozsnute mgliście</em><br /><em> Nad jesiennym, zadumanym światem,</em><br /><em> Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą,</em><br /><em> Zmiotą z grobu zeschłe liście,</em><br /><em> Położą kwiatek.((***))</em></p>


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

plomyk pamieci mama Radka


13yrs

Image chosen by user

zsawsze w pamieci mama Radka


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user

Promyczek do Nieba m Matiego


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user

E


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user
<p>15.X DZIEN DZIECKA UTRACONEGO..</p> <p><span>czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas, matkach opuszczonych...Kto Was w tą podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę,kto śmiał odległość taką postawić za przeszkodę?Wy tam - my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie,wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie!My dla Was wszystko-wierzcie-w nagrode uczynimy,by poczuć, dotknąć, tulić... Nieba Wam uchylimyChoć niebo dla Was co dzień otworem uchylone,dla nas ten dzień to piekło, do bólu rozrzazoneJa wiem, dzieciątka drogie, wiem - takich mam nie chcecie, co bez radości życia tułają się po świecie.Wiem, zrobicie wiele, by móc nas rozweselić,wiem, wiec dostrzegamszum morza - śpiew anieli.</span> ♥♥♥</p> <p> mama Matiego</p>


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user

mama Matiego


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user
<p>Z cichym wspomnieniem zapalamy światełko pamięci.</p> <p><strong><em>Spróbuj zagłuszyć cierpienie, </em></strong><br /><strong><em>Oddaj się Jemu w opiekę, </em></strong><br /><strong><em>A poczujesz ten dotyk... </em></strong><br /><strong><em>Dotyk swojego Anioła...</em></strong><br /></p>


13yrs

Image chosen by user

rodz.śp.​Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

PAMIEC I SWIATELKA m.Matiego


13yrs

End of content

No more pages to load