DAWID KOSTRZEWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2011
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach</p>
<h4><strong>śp. DAWID KOSTRZEWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze</p>

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 29 listopada 2011 roku odszedł od nas nagle w wieku 20 lat nasz najdroższy SYN, BRAT, WNUCZEK i KUZYN Niezapomniany, pełen ciepła, dobroci i niezłomnego ducha Na zawsze pozostanie w naszych sercach

śp. DAWID KOSTRZEWSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 12.00 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w smutku Rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża św. przy ul. Aliny w Zielonej Górze

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

MARIA C.ŚP.W.​MAKOWIECKIEG​O


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Matiego


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA GABRIELKA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Światełko Pamięci. Nowacka L.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>TĘSKNOTA....</p> <blockquote> <h6><em><strong>To trudno wytłumaczyć,że się bliskiej sercu osoby nie zobaczy,</strong><strong>że już koniec,że nie wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostały nam wspomnienia,smutek w sercu,łza na twarzy,której nikt nie zauważy i modlitwa</strong><strong>,co wciąż łączy miłość,która się nie kończy...</strong></em></h6> </blockquote>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Radka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia B.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Spoczywaj w spokoju z Bogiem ciesz się wiecznością...</p> <p><strong><em>Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny,<br />lecz tylko niewidoczny,<br />jego oczy promieniejące chwałą<br />odbijają się w naszych oczach pełnych łez.</em></strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Matiego


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA GABRIELKA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DAWID PAMIĘTAM MAMA GABRIELKA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Patrycja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Sz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

serca dla Was mama Matiego


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

serce pamieta mama Radka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>„Jesteśmy na ziemi pielgrzymami, którzy różnymi drogami zdążają w trudzie na to samo spotkanie”</p> <p>Nasi najbliżsi, po obłokach stąpający o skrzydłach roztańczonych. Czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas rodzinach opuszczonych. Dlaczego tak wcześnie Bóg Was w tę podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę. Kto śmiał odległość taką postawić nam za przeszkodę? Wy tam – my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie. Wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie! My dla Was wszystko – wierzcie – w nagrodę uczynimy, by poczuć, dotknąć, utulić i znowu uśmiech zobaczyć… Nieba Wam uchylimy, choć niebo dla Was otworem uchylone. Dla nas dzień bez Was to cierpienie, serce z żalu do bólu rozżarzone. Światełko do nieba dla Ciebie Dawidzie</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama Matiego


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

swiatelko dla Ciebie m.Radka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA GABRIELKA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA GABRIELKA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA GABRIELKA


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia