Maria Błażejczak

This was published in the following publications on 01.06.2011:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia

śp. Maria Błażejczak lat 79

Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM

Beach
<p>Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła ukochana mama i teściowa</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79 z domu Ojczenasz</h4>
<p>Pogrążona w smutku CÓRKA MIROSŁAWA z MĘŻEM i TEŚCIOWĄ</p> <p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążony w smutku WNUK PIOTR z ŻONĄ i BABCIĄ</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Serce mi pęka................​....................</p> <p>Moja mamuniu, tęsknię ogromnie. Wypatruję Cię na ulicy, spoglądam w telefon, czy dzwoniłaś. Wierzę, że gdzieś jesteś. Brakuje mi Ciebie. Bardzo brakuje. Kocham Cię.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Serce mi pęka................​....................</p> <p>Moja mamuniu, tęsknię ogromnie. Wypatruję Cię na ulicy, spoglądam w telefon, czy dzwoniłaś. Wierzę, że gdzieś jesteś. Brakuje mi Ciebie. Bardzo brakuje. Kocham Cię.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Serce mi pęka................​....................</p> <p>Moja mamuniu, tęsknię ogromnie. Wypatruję Cię na ulicy, spoglądam w telefon, czy dzwoniłaś. Wierzę, że gdzieś jesteś. Brakuje mi Ciebie. Bardzo brakuje. Kocham Cię.</p>


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziś mija półtora roku, odkąd odeszłaś...</p> <p>W nocy myślałam, zamiast spać. Tęskniłam za Tobą, jak co dzień. Mogłabyś już wrócić? Ciężko jest bez Ciebie. Chcę trzymać Cię za rękę, śmiać się razem z Tobą i być zła, że masz inne zdanie na jakiś temat, niż ja. Chcę przytulić Cię i nigdy nie puścić. Tęsknię za Tobą okrutnie. Bardzo Cię kocham, Mamuś.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziś mija półtora roku, odkąd odeszłaś...</p> <p>W nocy myślałam, zamiast spać. Tęskniłam za Tobą, jak co dzień. Mogłabyś już wrócić? Ciężko jest bez Ciebie. Chcę trzymać Cię za rękę, śmiać się razem z Tobą i być zła, że masz inne zdanie na jakiś temat, niż ja. Chcę przytulić Cię i nigdy nie puścić. Tęsknię za Tobą okrutnie. Bardzo Cię kocham, Mamuś.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziś mija półtora roku, odkąd odeszłaś...</p> <p>W nocy myślałam, zamiast spać. Tęskniłam za Tobą, jak co dzień. Mogłabyś już wrócić? Ciężko jest bez Ciebie. Chcę trzymać Cię za rękę, śmiać się razem z Tobą i być zła, że masz inne zdanie na jakiś temat, niż ja. Chcę przytulić Cię i nigdy nie puścić. Tęsknię za Tobą okrutnie. Bardzo Cię kocham, Mamuś.</p>


13yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user
<p>Dziś są Twoje 80-te urodziny!!!!!!</p> <p><span><span>Ja jestem tu, Ty jesteś tam,<br />tak mi Ciebie Mamusiu brak...<br />Przyjdź do mnie proszę, przytul<br />mnie mocno, powiedz że kochasz,<br />że nic się nie stało...<br />Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie<br />cały czas obok mnie!<br />Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko:<br />KOCHAM CIĘ! :*</span></span></p> <p><span><span>Ze wszystkich kwiatów świata<br />chciałabym zerwać... słońce<br />i dać je potem Tobie,<br />złociste i gorące.<br />Słoneczko jest daleko,<br />ale się nie martw, mamo,<br />narysowałam drugie... Jest prawie takie samo!<br />Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,<br />bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej!</span></span></p> <p><strong>Gdybyś była przy nas, skończyłabyś dziś 80 lat!</strong> Bardzo żałuję, że nie dotrzymałaś tego dnia. Walczyłaś dość dzielnie, lecz w ostatnich dniach postanowiłaś odejść... To boli po dziś dzień.</p> <p>Mamuś, nie chcę czuć, że Cię nie ma.</p> <p>Wciąż podświadomie wierzę, że to się nie stało. Nie każ mi myśleć, że jest inaczej. Chcę marzyć o Twoim powrocie. Chcę pobiec do Ciebie z kwiatami , jak zawsze, złożyć Ci życzenia, wycałować i siąść, by rozmawiać o wszystkim. <span><br />Najpiękniejsze składam Ci życzenia<br />z głębi serca płynące, czekające spełnienia,<br />niechaj w tamtym świecie kłopoty znikną, zdrowia przybędzie, niechaj słońce dopisze, a szczęście się przędzie. Wszystko co piękne i wymarzone, niech w Twoim niebiańskim życiu będzie spełnione</span>.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Dziś są Twoje 80-te urodziny!!!!!!</p> <p><span><span>Ja jestem tu, Ty jesteś tam,<br />tak mi Ciebie Mamusiu brak...<br />Przyjdź do mnie proszę, przytul<br />mnie mocno, powiedz że kochasz,<br />że nic się nie stało...<br />Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie<br />cały czas obok mnie!<br />Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko:<br />KOCHAM CIĘ! :*</span></span></p> <p><span><span>Ze wszystkich kwiatów świata<br />chciałabym zerwać... słońce<br />i dać je potem Tobie,<br />złociste i gorące.<br />Słoneczko jest daleko,<br />ale się nie martw, mamo,<br />narysowałam drugie... Jest prawie takie samo!<br />Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,<br />bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej!</span></span></p> <p><strong>Gdybyś była przy nas, skończyłabyś dziś 80 lat!</strong> Bardzo żałuję, że nie dotrzymałaś tego dnia. Walczyłaś dość dzielnie, lecz w ostatnich dniach postanowiłaś odejść... To boli po dziś dzień.</p> <p>Mamuś, nie chcę czuć, że Cię nie ma.</p> <p>Wciąż podświadomie wierzę, że to się nie stało. Nie każ mi myśleć, że jest inaczej. Chcę marzyć o Twoim powrocie. Chcę pobiec do Ciebie z kwiatami , jak zawsze, złożyć Ci życzenia, wycałować i siąść, by rozmawiać o wszystkim. <span><br />Najpiękniejsze składam Ci życzenia<br />z głębi serca płynące, czekające spełnienia,<br />niechaj w tamtym świecie kłopoty znikną, zdrowia przybędzie, niechaj słońce dopisze, a szczęście się przędzie. Wszystko co piękne i wymarzone, niech w Twoim niebiańskim życiu będzie spełnione</span>.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Dziś są Twoje 80-te urodziny!!!!!!</p> <p><span><span>Ja jestem tu, Ty jesteś tam,<br />tak mi Ciebie Mamusiu brak...<br />Przyjdź do mnie proszę, przytul<br />mnie mocno, powiedz że kochasz,<br />że nic się nie stało...<br />Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie<br />cały czas obok mnie!<br />Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko:<br />KOCHAM CIĘ! :*</span></span></p> <p><span><span>Ze wszystkich kwiatów świata<br />chciałabym zerwać... słońce<br />i dać je potem Tobie,<br />złociste i gorące.<br />Słoneczko jest daleko,<br />ale się nie martw, mamo,<br />narysowałam drugie... Jest prawie takie samo!<br />Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,<br />bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej!</span></span></p> <p><strong>Gdybyś była przy nas, skończyłabyś dziś 80 lat!</strong> Bardzo żałuję, że nie dotrzymałaś tego dnia. Walczyłaś dość dzielnie, lecz w ostatnich dniach postanowiłaś odejść... To boli po dziś dzień.</p> <p>Mamuś, nie chcę czuć, że Cię nie ma.</p> <p>Wciąż podświadomie wierzę, że to się nie stało. Nie każ mi myśleć, że jest inaczej. Chcę marzyć o Twoim powrocie. Chcę pobiec do Ciebie z kwiatami , jak zawsze, złożyć Ci życzenia, wycałować i siąść, by rozmawiać o wszystkim. <span><br />Najpiękniejsze składam Ci życzenia<br />z głębi serca płynące, czekające spełnienia,<br />niechaj w tamtym świecie kłopoty znikną, zdrowia przybędzie, niechaj słońce dopisze, a szczęście się przędzie. Wszystko co piękne i wymarzone, niech w Twoim niebiańskim życiu będzie spełnione</span>.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Konsuela z rodziną


15yrs

End of content

No more pages to load