Maria Błażejczak

This was published in the following publications on 01.06.2011:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia

śp. Maria Błażejczak lat 79

Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM

Beach
<p>Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła ukochana mama i teściowa</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79 z domu Ojczenasz</h4>
<p>Pogrążona w smutku CÓRKA MIROSŁAWA z MĘŻEM i TEŚCIOWĄ</p> <p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążony w smutku WNUK PIOTR z ŻONĄ i BABCIĄ</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dzisiaj DZIEŃ MATKI. Mamuniu kochana, dziękuję za wszystko. Bądź szczęśliwa w Niebie z Aniołkami. Jestem przy Tobie. Kocham Cię bardzo i ogromnie tęsknię.......... ❤

Alicja


4yrs

Image chosen by user
Mamuniu, dziś Twoje Urodziny... Skończyłaś 90 lat w naszych sercach. Bardzo Cię kochamy i ogromnie tęsknimy. Mamy nadzieję, że jesteś szczęśliwa w Niebie z Aniołkami. Bądź przy nas, ja my jesteśmy zawsze przy Tobie........

Alicja


4yrs

Image chosen by user

Izabela Maniewska


12yrs

Image chosen by user
<p>Pustka.</p> <p>Czułam pustkę w sercu w chwili, gdy odeszłaś...</p> <p>Czuję pustkę w życiu, odkąd odeszłaś, Mamuś...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Pustka.</p> <p>Czułam pustkę w sercu w chwili, gdy odeszłaś...</p> <p>Czuję pustkę w życiu, odkąd odeszłaś, Mamuś...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Pustka.</p> <p>Czułam pustkę w sercu w chwili, gdy odeszłaś...</p> <p>Czuję pustkę w życiu, odkąd odeszłaś, Mamuś...</p>


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user
<p>Druga rocznica Twej śmierci</p> <p>Ciągle słyszę: uśmiechnij się, a ja zapomniałam, jak się to robi. Ciężko, Mamuś, ciężko bez Ciebie. Dwa lata temu... Boże, nigdy nie zapomnę najsmutniejszego dnia w moim życiu. Dziś posiedziałabym jeszcze u Ciebie dłużej, ale paskudny deszcze nie daje nam żyć od jakiegoś czasu. Zresztą, co tam deszcz... Widzę Ciebie, jak odchodzę i spoglądam w Twoje oczy z nadzieją na jutro. Skończyło się... Wciąż trudno uwierzyć i pogodzić się. Wiara, że jest Ci tam dobrze, czujesz się szczęśliwa, nie czujesz bólu i jesteś spokojna, daje mi szansę na dalsze życie. Kocham Cię, Mamuś. Zawsze bardzo kochałam. Nigdy nie przestanę.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Druga rocznica Twej śmierci</p> <p>Ciągle słyszę: uśmiechnij się, a ja zapomniałam, jak się to robi. Ciężko, Mamuś, ciężko bez Ciebie. Dwa lata temu... Boże, nigdy nie zapomnę najsmutniejszego dnia w moim życiu. Dziś posiedziałabym jeszcze u Ciebie dłużej, ale paskudny deszcze nie daje nam żyć od jakiegoś czasu. Zresztą, co tam deszcz... Widzę Ciebie, jak odchodzę i spoglądam w Twoje oczy z nadzieją na jutro. Skończyło się... Wciąż trudno uwierzyć i pogodzić się. Wiara, że jest Ci tam dobrze, czujesz się szczęśliwa, nie czujesz bólu i jesteś spokojna, daje mi szansę na dalsze życie. Kocham Cię, Mamuś. Zawsze bardzo kochałam. Nigdy nie przestanę.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Druga rocznica Twej śmierci</p> <p>Ciągle słyszę: uśmiechnij się, a ja zapomniałam, jak się to robi. Ciężko, Mamuś, ciężko bez Ciebie. Dwa lata temu... Boże, nigdy nie zapomnę najsmutniejszego dnia w moim życiu. Dziś posiedziałabym jeszcze u Ciebie dłużej, ale paskudny deszcze nie daje nam żyć od jakiegoś czasu. Zresztą, co tam deszcz... Widzę Ciebie, jak odchodzę i spoglądam w Twoje oczy z nadzieją na jutro. Skończyło się... Wciąż trudno uwierzyć i pogodzić się. Wiara, że jest Ci tam dobrze, czujesz się szczęśliwa, nie czujesz bólu i jesteś spokojna, daje mi szansę na dalsze życie. Kocham Cię, Mamuś. Zawsze bardzo kochałam. Nigdy nie przestanę.</p>


13yrs

Image chosen by user

Moja Mamunia


13yrs

Image chosen by user

Moja Mamunia


13yrs

Image chosen by user

Moja Mamunia


13yrs

Image chosen by user
<p>Dzień Matki</p> <p><em>Dzień mojej jedynej najsłodszej, ukochanej Mamusi.</em></p> <p><em>Tęsknie ogromnie. Trudno mi żyć bez Ciebie. Chciałabym zobaczyć Twój uśmiech, wtulić się w Ciebie i zasnąć. </em></p> <p><em>Mamuś, życzę Tobie dużo słonka, uśmiechu i szczęśliwych chwil w Niebie z Aniołkami.</em></p> <p><strong>Wszystkie kwiaty Nieba należą do Ciebie!</strong></p> <p><em>Kocham.</em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dzień Matki</p> <p><em>Dzień mojej jedynej najsłodszej, ukochanej Mamusi.</em></p> <p><em>Tęsknie ogromnie. Trudno mi żyć bez Ciebie. Chciałabym zobaczyć Twój uśmiech, wtulić się w Ciebie i zasnąć. </em></p> <p><em>Mamuś, życzę Tobie dużo słonka, uśmiechu i szczęśliwych chwil w Niebie z Aniołkami.</em></p> <p><strong>Wszystkie kwiaty Nieba należą do Ciebie!</strong></p> <p><em>Kocham.</em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dzień Matki</p> <p><em>Dzień mojej jedynej najsłodszej, ukochanej Mamusi.</em></p> <p><em>Tęsknie ogromnie. Trudno mi żyć bez Ciebie. Chciałabym zobaczyć Twój uśmiech, wtulić się w Ciebie i zasnąć. </em></p> <p><em>Mamuś, życzę Tobie dużo słonka, uśmiechu i szczęśliwych chwil w Niebie z Aniołkami.</em></p> <p><strong>Wszystkie kwiaty Nieba należą do Ciebie!</strong></p> <p><em>Kocham.</em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>W DNIU IMIENIN, MAMUŚ</p> <p><span>Bądź wśród Aniołków tak szczęśliwa, jak kwiat na wiosnę,<br />Gdy uśmiech słońca kielich mu rozchyla.<br />Niech wokół Ciebie same kwiaty rosną,<br />A woń ich słodka życie wśród chmurek Ci umila!</span></p> <p><span>Kochana Mamusiu, dziś są Twoje imieniny.</span></p> <p><span>Bądź szczęśliwa!!!</span></p> <p><span>Bądź przy nas, jak my jesteśmy przy Tobie!</span></p> <p><span>Kochamy Cię.<br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>W DNIU IMIENIN, MAMUŚ</p> <p><span>Bądź wśród Aniołków tak szczęśliwa, jak kwiat na wiosnę,<br />Gdy uśmiech słońca kielich mu rozchyla.<br />Niech wokół Ciebie same kwiaty rosną,<br />A woń ich słodka życie wśród chmurek Ci umila!</span></p> <p><span>Kochana Mamusiu, dziś są Twoje imieniny.</span></p> <p><span>Bądź szczęśliwa!!!</span></p> <p><span>Bądź przy nas, jak my jesteśmy przy Tobie!</span></p> <p><span>Kochamy Cię.<br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>W DNIU IMIENIN, MAMUŚ</p> <p><span>Bądź wśród Aniołków tak szczęśliwa, jak kwiat na wiosnę,<br />Gdy uśmiech słońca kielich mu rozchyla.<br />Niech wokół Ciebie same kwiaty rosną,<br />A woń ich słodka życie wśród chmurek Ci umila!</span></p> <p><span>Kochana Mamusiu, dziś są Twoje imieniny.</span></p> <p><span>Bądź szczęśliwa!!!</span></p> <p><span>Bądź przy nas, jak my jesteśmy przy Tobie!</span></p> <p><span>Kochamy Cię.<br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>W Dniu Urodzin, kochana Mamusiu</p> <p>W Dniu Twoich Urodzin, życzę Tobie, abyś była szczęśliwa, czuła się bezpiecznie, aby przecudne kwiaty otaczały każde miejsce, w którym przebywasz, słonko delikatnie dawało Ci ciepło, a Anioły śpiewały to, co tak lubisz.</p> <p>Bardzo Cię wszyscy kochamy, Mamuś.</p> <p>Bądź przy nas, jak my jesteśmy przy Tobie. Zawsze.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>W Dniu Urodzin, kochana Mamusiu</p> <p>W Dniu Twoich Urodzin, życzę Tobie, abyś była szczęśliwa, czuła się bezpiecznie, aby przecudne kwiaty otaczały każde miejsce, w którym przebywasz, słonko delikatnie dawało Ci ciepło, a Anioły śpiewały to, co tak lubisz.</p> <p>Bardzo Cię wszyscy kochamy, Mamuś.</p> <p>Bądź przy nas, jak my jesteśmy przy Tobie. Zawsze.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>W Dniu Urodzin, kochana Mamusiu</p> <p>W Dniu Twoich Urodzin, życzę Tobie, abyś była szczęśliwa, czuła się bezpiecznie, aby przecudne kwiaty otaczały każde miejsce, w którym przebywasz, słonko delikatnie dawało Ci ciepło, a Anioły śpiewały to, co tak lubisz.</p> <p>Bardzo Cię wszyscy kochamy, Mamuś.</p> <p>Bądź przy nas, jak my jesteśmy przy Tobie. Zawsze.</p>


13yrs

End of content

No more pages to load