Maria Błażejczak

This was published in the following publications on 01.06.2011:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia

śp. Maria Błażejczak lat 79

Pogrążona w smutku WNUCZKA JOANNA z MĘŻEM

Beach
<p>Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła ukochana mama i teściowa</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79 z domu Ojczenasz</h4>
<p>Pogrążona w smutku CÓRKA MIROSŁAWA z MĘŻEM i TEŚCIOWĄ</p> <p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 maja 2011 roku zmarła nasza najukochańsza babcia</p>
<h4>śp. Maria Błażejczak lat 79</h4>
<p>Pogrążony w smutku WNUK PIOTR z ŻONĄ i BABCIĄ</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Prababcią jesteś, Mamuś.</p> <p>Od wczorajszego ranka wreszcie jesteś prababcią. Cóż za wydarzenie! Na pewno cieszysz się tak bardzo, jak ja. Masz prawnuczkę.</p> <p>A ja zostałam ciocią-babcią:)</p> <p>Bądź szczęśliwa, Mamuś.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Prababcią jesteś, Mamuś.</p> <p>Od wczorajszego ranka wreszcie jesteś prababcią. Cóż za wydarzenie! Na pewno cieszysz się tak bardzo, jak ja. Masz prawnuczkę.</p> <p>A ja zostałam ciocią-babcią:)</p> <p>Bądź szczęśliwa, Mamuś.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Prababcią jesteś, Mamuś.</p> <p>Od wczorajszego ranka wreszcie jesteś prababcią. Cóż za wydarzenie! Na pewno cieszysz się tak bardzo, jak ja. Masz prawnuczkę.</p> <p>A ja zostałam ciocią-babcią:)</p> <p>Bądź szczęśliwa, Mamuś.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Odkąd Ciebie nie ma.........</p> <p>Jestem sama, odkąd Ciebie nie ma.<br />Nic mi do życia nie potrzeba.<br />Nie noszę warkoczy, nie staję na palcach,<br />by sięgnąć nieba.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Wiem, kochałaś, całe życie się poświęcałaś,<br />gładziłaś mi włosy.<br />Tęsknię do tej pieszczoty.<br />Dzień trzydziesty pierwszy<br />wykreśliłam z kalendarza.<br />Rozstać się nie chcę, wciąż mi to się zdarza.<br />Łezkę w ukryciu uronię, złapię motylka, zaniosę Ci w dłonie.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Trochę Twego światła nocą, a w dzień spojrzenia z Nieba.<br />Mamo, prosiłam, błagałam,<br />łzy niepotrzebnie lałam:<br />weź mnie ze sobą, nie zostawiaj...<br />Tęczę moją ofiaruję, sercem Ci namaluję,<br />tylko mnie przytul, promykiem słońca pocałuj, lekkim powiewem otul...<br />Dzisiaj w nocy śniłam, za Tobą tęskniłam,<br />po rękach chciałam całować, w pamięci<br />Twą czułość zachować............​​.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Odkąd Ciebie nie ma.........</p> <p>Jestem sama, odkąd Ciebie nie ma.<br />Nic mi do życia nie potrzeba.<br />Nie noszę warkoczy, nie staję na palcach,<br />by sięgnąć nieba.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Wiem, kochałaś, całe życie się poświęcałaś,<br />gładziłaś mi włosy.<br />Tęsknię do tej pieszczoty.<br />Dzień trzydziesty pierwszy<br />wykreśliłam z kalendarza.<br />Rozstać się nie chcę, wciąż mi to się zdarza.<br />Łezkę w ukryciu uronię, złapię motylka, zaniosę Ci w dłonie.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Trochę Twego światła nocą, a w dzień spojrzenia z Nieba.<br />Mamo, prosiłam, błagałam,<br />łzy niepotrzebnie lałam:<br />weź mnie ze sobą, nie zostawiaj...<br />Tęczę moją ofiaruję, sercem Ci namaluję,<br />tylko mnie przytul, promykiem słońca pocałuj, lekkim powiewem otul...<br />Dzisiaj w nocy śniłam, za Tobą tęskniłam,<br />po rękach chciałam całować, w pamięci<br />Twą czułość zachować............​​.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Odkąd Ciebie nie ma.........</p> <p>Jestem sama, odkąd Ciebie nie ma.<br />Nic mi do życia nie potrzeba.<br />Nie noszę warkoczy, nie staję na palcach,<br />by sięgnąć nieba.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Wiem, kochałaś, całe życie się poświęcałaś,<br />gładziłaś mi włosy.<br />Tęsknię do tej pieszczoty.<br />Dzień trzydziesty pierwszy<br />wykreśliłam z kalendarza.<br />Rozstać się nie chcę, wciąż mi to się zdarza.<br />Łezkę w ukryciu uronię, złapię motylka, zaniosę Ci w dłonie.<br />Mamo, nic mi nie potrzeba.<br />Trochę Twego światła nocą, a w dzień spojrzenia z Nieba.<br />Mamo, prosiłam, błagałam,<br />łzy niepotrzebnie lałam:<br />weź mnie ze sobą, nie zostawiaj...<br />Tęczę moją ofiaruję, sercem Ci namaluję,<br />tylko mnie przytul, promykiem słońca pocałuj, lekkim powiewem otul...<br />Dzisiaj w nocy śniłam, za Tobą tęskniłam,<br />po rękach chciałam całować, w pamięci<br />Twą czułość zachować............​​.</p>


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś, wierzę, że tam jesteś...</p> <p>Mamuś, wierzę, że jesteś tam, gdzie drzewa kwitną pączkami, gdzie ich soki skwierczą w słońcu, gdzie kwiaty tkają kolorowe dywany w trawach, ptaki nieustannie wyśpiewują arie, a słońce nigdy nie blednie...</p> <p>Bardzo tęsknię.............​​......</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś, wierzę, że tam jesteś...</p> <p>Mamuś, wierzę, że jesteś tam, gdzie drzewa kwitną pączkami, gdzie ich soki skwierczą w słońcu, gdzie kwiaty tkają kolorowe dywany w trawach, ptaki nieustannie wyśpiewują arie, a słońce nigdy nie blednie...</p> <p>Bardzo tęsknię.............​​......</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś, wierzę, że tam jesteś...</p> <p>Mamuś, wierzę, że jesteś tam, gdzie drzewa kwitną pączkami, gdzie ich soki skwierczą w słońcu, gdzie kwiaty tkają kolorowe dywany w trawach, ptaki nieustannie wyśpiewują arie, a słońce nigdy nie blednie...</p> <p>Bardzo tęsknię.............​​......</p>


13yrs

Image chosen by user

M.K


13yrs

Image chosen by user
<p>Moja Mamunia...</p> <p>Ona mi pierwsza pokazała księżyc<br />I pierwszy śnieg na świerkach,<br />I pierwszy deszcz.<br />Byłem wtedy mała, jak muszelka.........</p> <p>Tęsknię straszliwie.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Moja Mamunia...</p> <p>Ona mi pierwsza pokazała księżyc<br />I pierwszy śnieg na świerkach,<br />I pierwszy deszcz.<br />Byłem wtedy mała, jak muszelka.........</p> <p>Tęsknię straszliwie.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Moja Mamunia...</p> <p>Ona mi pierwsza pokazała księżyc<br />I pierwszy śnieg na świerkach,<br />I pierwszy deszcz.<br />Byłem wtedy mała, jak muszelka.........</p> <p>Tęsknię straszliwie.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Babciu!</p> <p><em>Nagrobne medaliony błyszczą w ciągu dnia.<br />W jednym z tych grobów leży nasza Babcia.<br />Gdy byliśmy mali, Ona nas zabawiała<br />i do snu piękne bajki opowiadała.<br />Często na kolanach jej siadaliśmy,<br />ze swoich problemów i kłopotów się zwierzaliśmy.<br />Mądre rady dawała nam, gdy tego chcieliśmy.<br />Była dla nas ostoją dnia codziennego<br />i pokrzepieniem serca naszego.<br />Nastała starość i niebiańska śmierć Ją zabrała.<br />Mimo, że tak bardzo życie swe kochała.<br />Teraz spoczywa w marmurowym, zimnym grobie,<br />lecz zostawiła pamiątkę po sobie.<br />W pamięci bliskich, którzy Ją znali.<br />Jej dobroć, troskę w życiu wychwalali.<br />Teraz w ich sercach pamięć o Niej będzie trwać.<br />Anielska siła z niebios daje znać.<br />Czuwaj nad nami Babciu kochana.<br />Modlimy się o to, </em></p> <p><em>w żalu wnukowie Twoi......</em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Babciu!</p> <p><em>Nagrobne medaliony błyszczą w ciągu dnia.<br />W jednym z tych grobów leży nasza Babcia.<br />Gdy byliśmy mali, Ona nas zabawiała<br />i do snu piękne bajki opowiadała.<br />Często na kolanach jej siadaliśmy,<br />ze swoich problemów i kłopotów się zwierzaliśmy.<br />Mądre rady dawała nam, gdy tego chcieliśmy.<br />Była dla nas ostoją dnia codziennego<br />i pokrzepieniem serca naszego.<br />Nastała starość i niebiańska śmierć Ją zabrała.<br />Mimo, że tak bardzo życie swe kochała.<br />Teraz spoczywa w marmurowym, zimnym grobie,<br />lecz zostawiła pamiątkę po sobie.<br />W pamięci bliskich, którzy Ją znali.<br />Jej dobroć, troskę w życiu wychwalali.<br />Teraz w ich sercach pamięć o Niej będzie trwać.<br />Anielska siła z niebios daje znać.<br />Czuwaj nad nami Babciu kochana.<br />Modlimy się o to, </em></p> <p><em>w żalu wnukowie Twoi......</em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Babciu!</p> <p><em>Nagrobne medaliony błyszczą w ciągu dnia.<br />W jednym z tych grobów leży nasza Babcia.<br />Gdy byliśmy mali, Ona nas zabawiała<br />i do snu piękne bajki opowiadała.<br />Często na kolanach jej siadaliśmy,<br />ze swoich problemów i kłopotów się zwierzaliśmy.<br />Mądre rady dawała nam, gdy tego chcieliśmy.<br />Była dla nas ostoją dnia codziennego<br />i pokrzepieniem serca naszego.<br />Nastała starość i niebiańska śmierć Ją zabrała.<br />Mimo, że tak bardzo życie swe kochała.<br />Teraz spoczywa w marmurowym, zimnym grobie,<br />lecz zostawiła pamiątkę po sobie.<br />W pamięci bliskich, którzy Ją znali.<br />Jej dobroć, troskę w życiu wychwalali.<br />Teraz w ich sercach pamięć o Niej będzie trwać.<br />Anielska siła z niebios daje znać.<br />Czuwaj nad nami Babciu kochana.<br />Modlimy się o to, </em></p> <p><em>w żalu wnukowie Twoi......</em></p>


13yrs

Image chosen by user

Śpij w pokoju, Ciociu


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla mojej Mamuni</p> <p>Tęsknię...........</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla mojej Mamuni</p> <p>Tęsknię...........</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla mojej Mamuni</p> <p>Tęsknię...........</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Koniec roku.</p> <p>Ostatni dzień w roku wydaje się być szansą na lepszy następny. Żadnych postanowień, bo i tak niech zawsze zwycięży rozsądek. Tego byś mi życzyła. Minęło półtora roku od chwili, gdy odeszłaś. Wciąż trudno się pogodzić. Gdybym miała życzyć sobie czegoś, chciałabym, by zdrowa była moja cała rodzina i byś była przy nas. Abym czuła, że jesteś, by to dało mi sił na kolejne lata. Mamuś, bądź szczęśliwa z Aniołkami!</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Koniec roku.</p> <p>Ostatni dzień w roku wydaje się być szansą na lepszy następny. Żadnych postanowień, bo i tak niech zawsze zwycięży rozsądek. Tego byś mi życzyła. Minęło półtora roku od chwili, gdy odeszłaś. Wciąż trudno się pogodzić. Gdybym miała życzyć sobie czegoś, chciałabym, by zdrowa była moja cała rodzina i byś była przy nas. Abym czuła, że jesteś, by to dało mi sił na kolejne lata. Mamuś, bądź szczęśliwa z Aniołkami!</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Koniec roku.</p> <p>Ostatni dzień w roku wydaje się być szansą na lepszy następny. Żadnych postanowień, bo i tak niech zawsze zwycięży rozsądek. Tego byś mi życzyła. Minęło półtora roku od chwili, gdy odeszłaś. Wciąż trudno się pogodzić. Gdybym miała życzyć sobie czegoś, chciałabym, by zdrowa była moja cała rodzina i byś była przy nas. Abym czuła, że jesteś, by to dało mi sił na kolejne lata. Mamuś, bądź szczęśliwa z Aniołkami!</p>


13yrs

End of content

No more pages to load