Bogdan Grzelak

This was published in the following publications on 14.06.2011:
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Beach
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bardzo często Pana wspominam

Agnieszka


6yrs

PAMIĘTAMY, WSPOMINAMY

MARTA , ZYGMUNT I MARIA


7yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
BEZPIECZEŃSTWA ,DOBREJ MUZYKI TAKIEJ- JAKĄ ZAWSZE KOCHAŁEŚ I ŻEBYŚ MIAŁ OKAZJĘ "TAM" SOBIE I INNYM POŚPIEWAĆ I POGRAĆ NA GITARZE ŻYCZY - TOBIE DROGI SOLENIZANCIE MARTA Z ZYGMUNTEM I MARIĄ . KOCHAMY CIEBIE !!!!!!!!!

MARTA , ZYGMUNT I MARIA


7yrs

Image chosen by user
DZIŚ SĄ TWOJE IMIENINY. ZANIOSŁAM NA GRÓB CZERWONE RÓŻE, ZAPALIŁAM ZNICZ Z SERDUSZKAMI I DUŻO INNYCH ZNICZY , BO TYLKO TAK MOGĘ TWOJE IMIENINY-MÓJ UKOCHANY MĘŻU OBCHODZIĆ. ZA CHWILĘ W DOMU PRZY TWOIM ZDJĘCIU ZAPALĘ ŚWIECZKI . NAWET NIE WIEM CZY TWOJA ŚWIADOMOŚĆ JESZCZE ISTNIEJE , ALE JEŻELI -TO KOCHANY ŻYCZĘ BEZPIECZNEGO I SZCZĘŚLIWEGO ISTNIENIA.BARDZO CIEBIE KOCHAM. MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY, WSPOMINAMY

MARIA Z MARTĄ I ZYGMUNTEM


7yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY

MARTA , ZYGMUNT I MARIA


7yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
DZISIAJ SĄ TWOJE URODZINY- MÓJ UKOCHANY SKARBIE. BARDZO SMUTNY TO DLA MNIE DZIEŃ. DZISIAJ BRAK TWOJEJ OBECNOŚCI BOLI JESZCZE BARDZIEJ NIŻ ZWYKLE. ZYGMUNT I MARTA BYLI DZISIAJ ZE MNĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ. ZAPALAJĄ RAZEM ZE MNĄ ŚWIECZKĘ DLA CIEBIE. KOCHAM CIEBIE BARDZO MÓJ MĘŻU. MARIA Z MARTĄ I ZYGMUNTEM

MARIA


7yrs

KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


7yrs

Image chosen by user
ZAWSZE BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ I MILE WSPOMINAĆ .

MARTA I ZYGMUNT


7yrs

Image chosen by user
ZAWSZE BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ I MILE WSPOMINAĆ CZĘSTO RAZEM Z MARIĄ

MARTA Z ZYGMUNTEM


7yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ.

MARIAB


7yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ.

MARIAB


7yrs

KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


7yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

MARIA


7yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

MARIA


7yrs

KOCHANIE. 12 GRUDNIA - WCZORAJ "ODSZEDŁ"TWÓJ NAJBARDZIEJ UKOCHANY I OSTATNI Z NASZYCH PIESKÓW - MAKSIU. BYŁ PIĘKNYM KAUKAZEM ,O CUDOWNEJ PSYCHICE.JEST MI BARDZO.BARDZO SMUTNO. MARIA

MARIA


7yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY WSPOMINAMY RAZEM Z MARIA

MARTA , ZYGMUNT I MARIA


7yrs

Image chosen by user
Bardzo często wspominam

Agnieszka


7yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


7yrs

End of content

No more pages to load