Barbara Kukułka

This was published in the following publications on 18.02.2011:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła moja kochana żona, mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Msza św. żałobna wraz z pogrzebem odprawiona zostanie dnia 18.02.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Bartłomieja w Szadłowicach. Pogrążony w smutku MĄŻ z RODZINĄ

Beach
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła nasza kochana mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Pogrążona w smutku CÓRKA SYLWIA z MĘŻEM</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

michał


14yrs

Image chosen by user

sylwia


14yrs

Image chosen by user
<p>W sercu żal</p> <p>Nigdy nie zapomnę Ciebie</p> <p>byłaś gwiazdą na mym niebie</p> <p>która drogę mi oświetlała</p> <p>i jak dobrze żyć pokazywała</p> <p>i aniołem który przymnie stał</p> <p>i zawsze gdy późno wracałam zawsze się o mnie bał</p> <p>i nie raz przeze mnie płakałaś</p> <p>ale mimo to bardzo mnie kochałaś</p> <p>świat bez ciebie jest inny</p> <p>brzydki ponury i zimny</p> <p>i wszystko z trudnością mi przychodzi</p> <p>do mojej głowy nic mi nie wchodzi</p> <p>i często wspominam Ciebie</p> <p>i rozmyślam jak się masz w niebie</p> <p>tak bardzo mi tęskno za Tobą</p> <p>Byłaś dla mnie najważniejszą osobą</p> <p>i wiedz mamusiu ze mnie kocham</p> <p>mam się lepiej już tyle nie szlocham</p> <p>i mam nadzieję że tam</p> <p>w niebieskiej krainie Cię kiedyś spotkam.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Brak mi Ciebie</p> <p>Jest mi smutno,bardzo źle</p> <p>bo nie zobaczę mamo Cię</p> <p>Odeszłaś sobie w ciemną dal,</p> <p>a mi zostawiłaś smutek,rozpacz, żal</p> <p>Stojąc przy grobie myślę sobie, że</p> <p>Bóg nie powinien zabrać mi Cię</p> <p>Kiedyś spotkamy na pewno się</p> <p>Będziemy razem radować się.</p> <p>Zawsze będę Cię kochać.Śpij spokojnie.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Brak mi Ciebie</p> <p>Jest mi smutno,bardzo źle</p> <p>bo nie zobaczę mamo Cię</p> <p>Odeszłaś sobie w ciemną dal,</p> <p>a mi zostawiłaś smutek,rozpacz, żal</p> <p>Stojąc przy grobie myślę sobie, że</p> <p>Bóg nie powinien zabrać mi Cię</p> <p>Kiedyś spotkamy na pewno się</p> <p>Będziemy razem radować się.</p> <p>Zawsze będę Cię kochać.Śpij spokojnie.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Mama</p> <p><span>Mamo<br />Przytul mnie do siebie<br />pragnę poczuć Twoje ciepło<br />szepnij choćby jedno słowo<br />abym usłyszał tkliwy głos<br />nie zostawiaj mnie<br />bo tak ciężko w dzień<br />przytul i ochroń w noc<br />chciałbym rozmawiać z Tobą<br />a słyszę ciszę<br />wtulić się w ramiona<br />a czuję tylko marmurową płytę<br />zamiast błysku oczu<br />ogniki płonącego znicza<br />Mamo kocham Ciebie.</span></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Mama</p> <p><span>Mamo<br />Przytul mnie do siebie<br />pragnę poczuć Twoje ciepło<br />szepnij choćby jedno słowo<br />abym usłyszał tkliwy głos<br />nie zostawiaj mnie<br />bo tak ciężko w dzień<br />przytul i ochroń w noc<br />chciałbym rozmawiać z Tobą<br />a słyszę ciszę<br />wtulić się w ramiona<br />a czuję tylko marmurową płytę<br />zamiast błysku oczu<br />ogniki płonącego znicza<br />Mamo kocham Ciebie.</span></p>


14yrs

Image chosen by user

brak mi Ciebie


14yrs

Image chosen by user

zięć


14yrs

Image chosen by user

Sylwia z Michałem


14yrs

Image chosen by user

Sylwia z Michałem


14yrs

<p>Kochamy Cię mamo.Jesteś w naszej pamięci na zawsze.Spoczywaj w pokoju.</p> <p>Biała cisza dzień się zaczał</p> <p>Nad polami,nad domami</p> <p>Chmury lekko ziemię kraszą</p> <p>Śniegowymi okruchami.</p> <p>Biel zakryje nasze wady,</p> <p>Nasze troski i złudzenia</p> <p>Księżyc się prześlizgnie blady</p> <p>Po pamięci nieistnienia.</p> <p>Będzie tylko cisza drgała</p> <p>Taka miękka i puszysta.</p> <p>Cisz która cie zabrała</p> <p>Na aniołów rajską przystań.</p> <p>Z utęsknieniem wypatruję</p> <p>Twoich kroków.Twoich śladów</p> <p>Ale serca juz nie czuję</p> <p>Pośród białej ciszy sadu.</p>


14yrs

Image chosen by user

Czas płynie, a ból pozostaje.


14yrs

Image chosen by user

Monika Krzysztof


14yrs

Image chosen by user

dzien matki a ciebie nie ma


15yrs

Image chosen by user

Urszula i Edmund Bartczak


15yrs

Image chosen by user

Siostra Maria z mężem


15yrs

Image chosen by user

Siostra Maria z mężem


15yrs

Image chosen by user

Siostrzenica Monika z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Siostrzenica Aneta z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Siostrzenica Aneta z rodziną


15yrs

Image chosen by user

Alicja Wróblewska


15yrs

Image chosen by user

Siostra Krystyna z rodzina


15yrs

Image chosen by user

Siostra Krystyna z rodzina


15yrs

End of content

No more pages to load