Jakub Dajewski

This was published in the following publications on 15.04.2010:
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o przedwczesnej śmierci
ś + p
Jakuba Dajewskiego
ucznia trzeciej klasy gimnazjum
Był wzorem koleżeństwa i pracowitości,
pełnym zapału, zdolnym i miłym chłopcem.
Takim pozostanie na zawsze w naszych sercach i myślach...
Rodzicom, Bratu i Bliskim
składamy
szczere wyrazy współczucia
Dyrekcja, Rada Rodziców
oraz
nauczyciele i uczniowie
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek

Koleżeństwo


3w

Image chosen by user
Dziś Dzień Dziecka. Dziękuję, że byłeś. Wciąż jesteś. Kocham.

M.


3w

Image chosen by user
W Dzień Matki tęsknię szczególnie

M.


4w

W Dzień Matki tęsknię szczególnie ❤️

M.


4w

Image chosen by user
Dziś moje Urodziny. Bedzie całą rodzina. Tylko Ty nie możesz. Bylam rano. Kocham

M.


1mo

Może gdyby wtedy medycyna była tak rozwinięta jak dziś....?

DD


2mos

16 lat nie ma cie , tyle samo ile mogłeś cieszyc się życiem

PAMIEC


2mos

Image chosen by user
Dziękuję Osobie, która zapaliła znicz z logo 13-tki. To dla nas dużo znaczy. Cieszę się, że poza Rodziną ktoś o Nim pamięta

M.


2mos

Image chosen by user
Dziękuję Osobie, która zapaliła znicz z logo 13-tki. To dla nas dużo znaczy. Cieszę się, że poza Rodziną ktoś o Nim pamięta

M.


2mos

Image chosen by user
Dziękuję Osobie, która zapaliła znicz z logo 13-tki. To dla nas dużo znaczy. Cieszę się, że poza Rodziną ktoś o Nim pamięta

M.


2mos

Image chosen by user
Synku, był u Ciebie ktoś ze szkoły. Pamiętają o Tobie. To bardzo cieszy ❤️

M.


2mos

Pamiętam, byles ambitny i mądry ciekawe jaki byłbyś dzisiaj

Jaaaaa


2mos

Image chosen by user
Nie ma cie przy mnie już 16 lat. A pamiętam Cię, jakbyś był obok. Jaki Bóg na to patrzy? Jaki to zaplanował? Jaki się tak pastwi? Żaden. Nie ma go...

M.


2mos

Image chosen by user
Ten tydzień tylko dla mnie jest obrazem twoich ostatnich dni. Kalejdoskop uczuć pokazuje wciąż nowe konfiguracje. Tęsknię.

M.


2mos

Image chosen by user
Chciałabym, żebyś tu był. To byłoby zmartwychwstanie...

M.


2mos

Image chosen by user
Idzie wiosna. Radosny czas. Dla mnie jednak bolesne wspomnienia. Dziś jest rocznica twojej operacji. Pamiętam wszystko boleśnie dokładnie. Przepraszam, że się na nią zgodziłam. Tak chciałabym Cię przytulić...

M.


3mos

Image chosen by user
Będziesz wujkiem, Synku. To radosny dla nas czas. Wiem, że też byś się cieszył. Tęsknię za Tobą. Wiesz o tym.

M.


3mos

Image chosen by user
Mikołajki. Bylam u Ciebie rano i wspominałam nasze Mikołajki. Nigdy nie zapomnę, jak się cieszyłeś. To był ogromny zaszczyt być Twoją Mamą

M.


6mos

Image chosen by user
Dziś Wszystkich Świętych. Byliśmy wszyscy. Bardzo Cię kochamy. Tęsknię niewyobrażalnie, ale daje radę. Najważniejsze, że nie cierpisz.

M.


7mos

Image chosen by user
Imieniny to wciąż radosna okazja. Bylam u Ciebie. Masz jesiennie. Tęsknię i kocham.

M.


8mos

Image chosen by user
Dobrze, że byłeś, jesteś I będziesz. Żadna smierc tego nie zmieni. Kocham Cię, Synku.

M.


10mos

Dziś twoje 31 Urodziny. To był dla mnie ważny dzień. Gdybym wiedziała, że będziesz tak krótko, nie traciłabym ani chwili na innych ludzi, inne sprawy, na cokolwiek. Ale nie wiedziałam. Mam nadzieję, że wiesz, jak Cię kocham. Jestem szczęśliwa, że urodziłam dwóch fantastycznych chłopców, z których jeden stał się wspaniałym mężczyzną, bo miał starszego brata, który Go kształtował. Tęsknię potwornie. Myślę każdego dnia. Kocham.

M.


10mos

Image chosen by user
Tęsknię. Tylko to chciałem napisać. Żeby wiedział. Wszystko pamiętam, nadal kocham. Dobrze że mam Grzesia i Basię. I Ciebie we wspomnieniach i myślach.

M.


11mos

Image chosen by user
Dziś mija 15 lat, odkąd się widzieliśmy. I nic się nie stało. Kocham Cię bardziej niż wtedy, ale z pewnością mniej niż jutro.

M.


1yr

End of content

No more pages to load